Jdi na obsah Jdi na menu
 


I značkové sportovní věci mohou být dostupné pro každého!

Ilustrační foto. Foto: www.adidasmania.czAdidas a Nike. Co mají tyto dvě značky společné? Určitě visačku velmi kvalitní sportovní obuvi, oblečení, batohů a jiného vybavení. Jejich sympatizanti na ně nedají dopustit a moc dobře vědí proč.

Kvalitním produktům Adidas a Nike přichází velmi rychle na chuť také devítiletý červenojanovický fotbalista Matěj Hájek, který až do léta roku 2015 hostuje ve Spartě Kutná Hora. Jednu nebo druhou značku však upřednostnit nedokáže, s oběma je totiž nadmíru spokojený.

„Fotbal hraju v adidaskách a neměnil bych. Kopačky Adidas mi dlouho vydrží a musím se s nimi rozloučit pouze z důvodu, že mi roste noha. Míč mám s fajfkou a kope se mi do něj výborně. I když ho už mám čtyři roky a beru si ho všude s sebou, pořád krásně drží kulatý tvar a nerozšívá se,“ rozplýval se nadějný fotbalista Matěj Hájek.

Také jeho mateřský oddíl Tělovýchovná jednota Sokol Červené Janovice je věrný výrobkům dvou tradičních světoznámých sportovních značek. Fotbalisté hrají například v modrých dresech, trenýrkách a kopačkách Nike, a flotilu jejich míčů tvoří především Adidas Tango Pasadena.

Také jste příznivci značek Adidas a Nike? Rozhodně si nenechte ujít nejnovější kolekce a super slevy. Pestrý sortiment těchto světoznámých výrobků si můžete prohlédnout a následně levně objednat z pohodlí svých domovů na www.a-mania.cz a www.total-store.cz. (lh)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář