Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů III. třídy

Rozpis mistrovských zápasů III. třídy v sezoně 2018/2019:

1. kolo - 25. a 26. srpna 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A0101 Zbýšov Miskovice 25.08. od 17:00 SO 6:1
2018215A2A0102 Kácov Sázava B 25.08. od 17:00 SO 8:2
2018215A2A0103 Sedlec B Vlkaneč 26.08. od 17:00 NE 7:0
2016215A2A0104 Bílé Podolí B Tupadly B 25.08. od 17:00 SO 0:5
2018215A2A0105 Č. Janovice Kluky 25.08. od 17:00 SO 0:2
2018215A2A0106 Malín B Horušice 26.08. od 17:00 NE 2:6
2018215A2A0107 Záboří n. L. Rataje n. S. 25.08. od 17:00 SO 1:2

2. kolo - 1. a 2. září 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A0201 Miskovice Rataje n. S. 02.09. od 17:00 NE 4:5 pk
2018215A2A0202 Horušice Záboří n. L. 02.09. od 17:00 NE 1:4
2018215A2A0203 Kluky Malín B 01.09. od 17:00 SO 7:0
2018215A2A0204 Tupadly B Č. Janovice 01.09. od 17:00 SO 4:1
2018215A2A0205 Vlkaneč Bílé Podolí B 01.09. od 10:15 SO 4:1
2018215A2A0206 Sázava B Sedlec B 01.09. od 17:00 SO 3:1
2018215A2A0207 Zbýšov Kácov 01.09. od 17:00 SO 0:5

3. kolo - 8. a 9. září 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A0301 Kácov Miskovice 08.09. od 17:00 SO 14:0
2018215A2A0302 Sedlec B Zbýšov 09.09. od 17:00 NE 0:1 pk
2018215A2A0303 Bílé Podolí B Sázava B 09.09. od 17:00 NE 5:2
2018215A2A0304 Č. Janovice Vlkaneč 09.09. od 17:00 NE 0:1
2018215A2A0305 Malín B Tupadly B 09.09. od 17:00 NE 1:3
2018215A2A0306 Záboří n. L. Kluky 08.09. od 17:00 SO 2:0
2018215A2A0307 Rataje n. S. Horušice 08.09. od 17:00 SO 5:0

4. kolo - 15. a 16. září 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A0401 Miskovice Horušice 15.09. od 16:30 NE 2:0
2018215A2A0402 Kluky Rataje n. S. 16.09. od 16:30 NE 0:2
2018215A2A0403 Tupadly B Záboří n. L. 15.09. od 16:30 SO 2:1
2018215A2A0404 Vlkaneč Malín B 15.09. od 16:30 SO 3:0 kont.
2018215A2A0405 Sázava B Č. Janovice 16.09. od 16:30 NE 4:2
2018215A2A0406 Zbýšov Bílé Podolí B 16.09. od 16:30 NE 3:4
2018215A2A0407 Kácov Sedlec B 15.09. od 16:30 SO 6:0

5. kolo - 22. a 23. září 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A0501 Sedlec B Miskovice 23.09. od 16:30 NE ?:?
2018215A2A0502 Bílé Podolí B Kácov 22.09. od 16:30 SO ?:?
2018215A2A0503 Č. Janovice Zbýšov 22.09. od 16:30 SO ?:?
2018215A2A0504 Malín B Sázava B 23.09. od 16:30 NE ?:?
2018215A2A0505 Záboří n. L. Vlkaneč 22.09. od 16:30 SO ?:?
2018215A2A0506 Rataje n. S. Tupadly B 22.09. od 16:30 SO ?:?
2018215A2A0507 Horušice Kluky 23.09. od 16:30 NE ?:?

6. kolo - 29. a 30. září 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A0601 Miskovice Kluky 30.09. od 16:00 NE ?:?
2018215A2A0602 Tupadly B Horušice 30.09. od 16:00 NE ?:?
2018215A2A0603 Vlkaneč Rataje n. S. 29.09. od 16:00 SO ?:?
2018215A2A0604 Sázava B Záboří n. L. 30.09. od 16:00 NE ?:?
2018215A2A0605 Zbýšov Malín B 29.09. od 16:00 SO ?:?
2018215A2A0606 Kácov Č. Janovice 29.09. od 16:00 SO ?:?
2018215A2A0607 Sedlec B Bílé Podolí B 30.09. od 16:00 NE ?:?

7. kolo - 6. a 7. října 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A0701 Bílé Podolí B Miskovice 06.10. od 16:00 SO ?:?
2018215A2A0702 Č. Janovice Sedlec B 06.10. od 16:00 SO ?:?
2018215A2A0703 Malín B Kácov 07.10. od 16:00 NE ?:?
2018215A2A0704 Záboří n. L. Zbýšov 06.10. od 16:00 SO ?:?
2018215A2A0705 Rataje n. S. Sázava B 07.10. od 16:00 NE ?:?
2018215A2A0706 Horušice Vlkaneč 06.10. od 16:00 SO ?:?
2018215A2A0707 Kluky Tupadly B 06.10. od 16:00 SO ?:?

8. kolo - 13. a 14. října 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A0801 Miskovice Tupadly B 13.10. od 15:30 SO ?:?
2018215A2A0802 Vlkaneč Kluky 13.10. od 15:30 SO ?:?
2018215A2A0803 Sázava B Horušice 14.10. od 15:30 NE ?:?
2018215A2A0804 Zbýšov Rataje n. S. 14.10. od 15:30 NE ?:?
2018215A2A0805 Kácov Záboří n. L. 13.10. od 15:30 SO ?:?
2018215A2A0806 Sedlec B Malín B 14.10. od 15:30 NE ?:?
2018215A2A0807 Bílé Podolí B Č. Janovice 14.10. od 15:30 NE ?:?

9. kolo - 20. a 21. října 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A0901 Č. Janovice Miskovice 20.10. od 15:30 SO ?:?
2018215A2A0902 Malín B Bílé Podolí B 21.10. od 15:30 NE ?:?
2018215A2A0903 Záboří n. L. Sedlec 20.10. od 15:30 SO ?:?
2018215A2A0904 Rataje n. S. Kácov 20.10. od 15:30 SO ?:?
2018215A2A0905 Horušice Zbýšov 20.10. od 15:30 SO ?:?
2018215A2A0906 Kluky Sázava B 21.10. od 15:30 NE ?:?
2018215A2A0907 Tupadly B Vlkaneč 20.10. od 15:30 SO ?:?

10. kolo - 27. a 28. října 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A1001 Miskovice Vlkaneč 27.10. od 14:30 SO ?:?
2018215A2A1002 Sázava B Tupadly B 27.10. od 14:30 SO ?:?
2018215A2A1003 Zbýšov Kluky 27.10. od 14:30 SO ?:?
2018215A2A1004 Kácov Horušice 27.10. od 14:30 SO ?:?
2018215A2A1005 Sedlec B Rataje n. S. 28.10. od 14:30 NE ?:?
2018215A2A1006 Bílé Podolí B Záboří n. L. 27.10. od 14:30 SO ?:?
2018215A2A1007 Č. Janovice Malín B 27.10. od 14:30 SO ?:?

11. kolo - 3. a 4. listopadu 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A1101 Malín B Miskovice 04.11. od 14:00 NE ?:?
2018215A2A1102 Záboří n. L. Č. Janovice 03.11. od 14:00 SO ?:?
2018215A2A1103 Rataje n. S. Bílé Podolí B 04.11. od 14:00 NE ?:?
2018215A2A1104 Horušice Sedlec B 03.11. od 14:00 SO ?:?
2018215A2A1105 Kluky Kácov 03.11. od 14:00 SO ?:?
2018215A2A1106 Tupadly B Zbýšov 03.11. od 14:00 SO ?:?
2018215A2A1107 Vlkaneč Sázava B 03.11. od 14:00 SO ?:?

12. kolo - 10. a 11. listopadu 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A1201 Miskovice Sázava B 11.11. od 14:00 NE ?:?
2018215A2A1202 Zbýšov Vlkaneč 10.11. od 14:00 SO ?:?
2018215A2A1203 Kácov Tupadly B 10.11. od 14:00 SO ?:?
2018215A2A1204 Sedlec B Kluky 11.11. od 14:00 NE ?:?
2018215A2A1205 Bílé Podolí B Horušice 10.11. od 14:00 SO ?:?
2018215A2A1206 Č. Janovice Rataje n. S. 11.11. od 14:00 NE ?:?
2018215A2A1207 Malín B Záboří n. L. 11.11. od 14:00 NE ?:?

13. kolo - 17. a 18. listopadu 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A1301 Záboří n. L. Miskovice 17.11. od 13:30 SO ?:?
2018215A2A1302 Rataje n. S. Malín B 17.11. od 13:30 SO ?:?
2018215A2A1303 Horušice Č. Janovice 17.11. od 13:30 SO ?:?
2018215A2A1304 Kluky Bílé Podolí B 17.11. od 10:00 SO ?:?
2018215A2A1305 Tupadly B Sedlec B 17.11. od 13:30 SO ?:?
2018215A2A1306 Vlkaneč Kácov 17.11. od 13:30 SO ?:?
2018215A2A1307 Sázava B Zbýšov 18.11. od 13:30 NE ?:?
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář