Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů IV. třídy

Rozpis mistrovských zápasů IV. třídy, skupina B v sezoně 2017/2018:

2. kolo - 2. a 3. září 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B0203 Č. Janovice B Kaňk B 27.09. od 16:30 2:4
2017215A3B0204 Nové Dvory B Kačina 03.09. od 10:15 SO 4:3 pk
2017215A3B0205 Rataje n. S. Nepoměřice 02.09. od 17:00 SO 4:2
2017215A3B0206 Paběnice B Močovice 03.09. od 17:00 NE 3:0

3. kolo - 9. a 10. září 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B0302 Nepoměřice Paběnice B 10.09. od 17:00 NE 0:2
2017215A3B0303 Nové Dvory B Rataje n. S. 09.09. od 17:00 SO 5:2
2017215A3B0304 Kaňk B Kačina 09.09. od 17:00 SO 4:3
2017215A3B0306 Křesetice B Soběšín 10.09. od 17:00 NE 3:2

4. kolo - 16. a 17. září 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B0402 Č. Janovice B Křesetice B 16.09. od 17:00 SO 3:2 pk
2017215A3B0404 Rataje n. S. Kaňk B 17.09. od 17:00 NE 3:2 pk
2017215A3B0405 Paběnice B Nové Dvory B 17.09. od 17:00 NE 1:0
2017215A3B0406 Močovice Nepoměřice 17.09. od 17:00 NE 3:1

5. kolo - 23. a 24. září 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B0502 Nové Dvory B Močovice 23.09. od 16:30 SO 4:1
2017215A3B0503 Kaňk B Paběnice B 24.09. od 16:30 NE 2:3
2017215A3B0505 Křesetice B Kačina 24.09. od 16:30 NE 2:3
2017215A3B0506 Soběšín Č. Janovice B 24.09. od 16:30 NE 1:0 pk

6. kolo - 30. září a 1. října 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B0602 Kačina Soběšín 01.10. od 16:00 NE 0:3
2017215A3B0603 Rataje n. S. Křesetice B 01.10. od 16:00 NE 3:2
2017215A3B0605 Močovice Kaňk B 30.09. od 16:00 SO 0:3 kont.
2017215A3B0606 Nepoměřice Nové Dvory B 01.10. od 16:00 NE 3:1

7. kolo - 7. a 8. října 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B0702 Kaňk B Nepoměřice 08.10. od 16:00 NE 3:4
2017215A3B0704 Křesetice B Paběnice B 08.10. od 16:00 NE 2:3
2017215A3B0705 Soběšín Rataje n. S. 08.10. od 16:00 NE 4:5
2017215A3B0706 Č. Janovice B Kačina 07.10. od 16:00 SO 3:2

8. kolo - 14. a 15. října 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B0802 Rataje n. S. Č. Janovice B 14.10. od 15:30 SO 5:0
2017215A3B0803 Paběnice B Soběšín 15.10. od 15:30 NE 6:1
2017215A3B0804 Močovice Křesetice B 14.10. od 15:30 SO 2:0
2017215A3B0806 Nové Dvory B Kaňk B 14.10. od 15:30 SO 3:2 pk

9. kolo - 21. a 22. října 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B0903 Křesetice B Nepoměřice 22.10. od 15:30 NE ?:?
2017215A3B0904 Soběšín Močovice 22.10. od 15:30 NE ?:?
2017215A3B0905 Č. Janovice B Paběnice B 21.10. od 15:30 SO 2:3 pk
2017215A3B0906 Kačina Rataje n. S. 22.10. od 15:30 NE ?:?

10. kolo - 28. a 29. října 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B1002 Paběnice B Kačina 29.10. od 14:30 NE ?:?
2017215A3B1003 Močovice Č.Janovice B 29.10. od 14:30 NE ?:?
2017215A3B1004 Nepoměřice Soběšín 29.10. od 14:30 NE ?:?
2017215A3B1005 Nové Dvory B Křesetice B 28.10. od 14:30 SO ?:?

11. kolo - 4. a 5. listopadu 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B1102 Křesetice B Kaňk B 05.11. od 14:00 NE ?:?
2017215A3B1103 Soběšín Nové Dvory B 04.11. od 14:00 SO ?:?
2017215A3B1104 Č. Janovice B Nepoměřice 04.11. od 14:00 SO ?:?
2017215A3B1105 Kačina Močovice 05.11. od 14:00 NE ?:?
2017215A3B1106 Rataje n. S. Paběnice B 05.11. od 14:00 NE ?:?

1. kolo - 11. a 12. listopadu 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B0102 Močovice Rataje n. S. 12.11. od 14:00 NE ?:?
2017215A3B0103 Nepoměřice Kačina 11.11. od 14:00 SO ?:?
2017215A3B0104 Nové Dvory B Č. Janovice B 11.11. od 14:00 SO ?:?
2017215A3B0105 Kaňk B Soběšín 12.11. od 14:00 NE ?:?
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář