Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů OP

Rozpis mistrovských zápasů okresního přeboru v sezoně 2017/2018:

1. kolo - 26. a 27. srpna 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A0101 Paběnice Chotusice 26.08. od 17:00 SO 2:1
2017215A1A0102 Malešov Malín 26.08. od 17:00 SO 1:0
2017215A1A0103 Sedlec Sázava B 26.08. od 17:00 SO 2:0
2017215A1A0104 Nové Dvory Církvice 27.08. od 17:00 NE 4:0
2017215A1A0105 Vrdy Č. Janovice 26.08. od 17:00 SO 3:1
2017215A1A0106 U. Janovice B Zbraslavice 26.08. od 17:00 SO 3:0
2017215A1A0107 Kutná Hora B Suchdol 27.08. od 17:00 NE 1:2 pk

2. kolo - 2. a 3. září 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A0201 Chotusice Suchdol 03.09. od 17:00 NE 1:2 pk
2017215A1A0202 Zbraslavice Kutná Hora B 02.09. od 17:00 SO 2:4
2017215A1A0203 Č. Janovice U. Janovice B 03.09. od 17:00 NE 0:1 pk
2017215A1A0204 Církvice Vrdy 02.09. od 17:00 SO 1:4
2017215A1A0205 Sázava B Nové Dvory 03.09. od 17:00 NE 1:2 pk
2017215A1A0206 Malín Sedlec 02.09. od 14:00 SO 1:0
2017215A1A0207 Paběnice Malešov 02.09. od 17:00 SO 2:1

3. kolo - 9. a 10. září 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A0301 Malešov Chotusice 09.09. od 17:00 SO 1:2
2017215A1A0302 Sedlec Paběnice 09.09. od 17:00 SO 2:1
2017215A1A0303 Nové Dvory Malín 10.09. od 17:00 NE 2:1 pk
2017215A1A0304 Vrdy Sázava B 09.09. od 17:00 SO 3:0 kont.
2017215A1A0305 U. Janovice B Církvice 09.09. od 17:00 SO 2:4
2017215A1A0306 Kutná Hora B Č. Janovice 09.09. od 17:00 SO 9:1
2017215A1A0307 Suchdol Zbraslavice 09.09. od 17:00 SO 4:0

4. kolo - 16. a 17. září 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A0401 Chotusice Zbraslavice 17.09. od 17:00 NE 3:5
2017215A1A0402 Č. Janovice Suchdol 16.09. od 14:00 SO 1:2
2017215A1A0403 Církvice Kutná Hora B 16.09. od 17:00 SO 2:7
2017215A1A0404 Sázava B U. Janovice B 17.09. od 15:00 NE 2:1
2017215A1A0405 Malín Vrdy 16.09. od 14:00 SO 0:1
2017215A1A0406 Paběnice Nové Dvory 16.09. od 17:00 SO 1:2 pk
2017215A1A0407 Malešov Sedlec 16.09. od 17:00 SO 0:1

5. kolo - 23. a 24. září 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A0501 Sedlec Chotusice 23.09. od 16:30 SO 2:1
2017215A1A0502 Nové Dvory Malešov 24.09. od 16:30 NE 2:0
2017215A1A0503 Vrdy Paběnice 23.09. od 16:30 SO 0:1 pk
2017215A1A0504 U. Janovice B Malín 23.09. od 16:30 SO 0:4
2017215A1A0505 Kutná Hora B Sázava B 23.09. od 16:30 SO 2:0
2017215A1A0506 Suchdol Církvice 23.09. od 16:30 SO 3:1
2017215A1A0507 Zbraslavice Č. Janovice 23.09. od 16:30 SO 5:2

6. kolo - 30. září a 1. října 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A0601 Chotusice Č. Janovice 01.10. od 16:00 NE 5:1
2017215A1A0602 Církvice Zbraslavice 30.09. od 16:00 SO 3:1
2017215A1A0603 Sázava B Suchdol 01.10. od 16:00 NE 4:1
2017215A1A0604 Malín Kutná Hora B 01.10. od 16:00 NE 4:0
2017215A1A0605 Paběnice U. Janovice B 30.09. od 16:00 SO 2:0
2017215A1A0606 Malešov Vrdy 30.09. od 16:00 SO 1:2
2017215A1A0607 Sedlec Nové Dvory 30.09. od 16:00 SO 1:3

7. kolo - 7. a 8. října 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A0701 Nové Dvory Chotusice 08.10. od 16:00 NE 3:1
2017215A1A0702 Vrdy Sedlec 07.10. od 16:00 SO 1:2
2017215A1A0703 U. Janovice B Malešov 07.10. od 16:00 SO 1:2 pk
2017215A1A0704 Kutná Hora B Paběnice 07.10. od 16:00 SO 3:2 pk
2017215A1A0705 Suchdol Malín 07.10. od 16:00 SO 3:5
2017215A1A0706 Zbraslavice Sázava B 07.10. od 16:00 SO 2:3
2017215A1A0707 Č. Janovice Církvice 07.10. od 13:00 SO 1:6

8. kolo - 14. a 15. října 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A0801 Chotusice Církvice 15.10. od 15:30 NE 7:0
2017215A1A0802 Sázava B Č. Janovice 15.10. od 15:30 NE 3:0
2017215A1A0803 Malín Zbraslavice 15.10. od 15:30 SO 2:1
2017215A1A0804 Paběnice Suchdol 16.10. od 15:30 SO 4:1
2017215A1A0805 Malešov Kutná Hora B 15.10. od 15:30 SO 2:1
2017215A1A0806 Sedlec U. Janovice B 15.10. od 15:30 SO 2:3
2017215A1A0807 Nové Dvory Vrdy 16.10. od 15:30 NE 0:2

9. kolo - 21. a 22. října 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A0901 Vrdy Chotusice 21.10. od 15:30 SO 2:1 pk
2017215A1A0902 U. Janovice B Nové Dvory 21.10. od 15:30 SO 1:2
2017215A1A0903 Kutná Hora B Sedlec 21.10. od 15:30 SO 1:3
2017215A1A0904 Suchdol Malešov 21.10. od 15:30 SO 2:0
2017215A1A0905 Zbraslavice Paběnice 21.10. od 15:30 SO 1:0
2017215A1A0906 Č. Janovice Malín 21.10. od 12:30 SO 2:6
2017215A1A0907 Církvice Sázava B 21.10. od 15:30 SO 3:1

10. kolo - 28. a 29. října 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A1001 Chotusice Sázava B 28.10. od 14:30 SO ?:?
2017215A1A1002 Malín Církvice 28.10. od 11:30 SO ?:?
2017215A1A1003 Paběnice Č. Janovice 28.10. od 14:30 SO ?:?
2017215A1A1004 Malešov Zbraslavice 28.10. od 14:30 SO ?:?
2017215A1A1005 Sedlec Suchdol 28.10. od 14:30 SO ?:?
2017215A1A1006 Nové Dvory Kutná Hora B 29.10. od 14:30 NE ?:?
2017215A1A1007 Vrdy U. Janovice B 28.10. od 14:30 SO ?:?

11. kolo - 4. a 5. listopadu 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A1101 U. Janovice B Chotusice 05.11. od 14:00 SO ?:?
2017215A1A1102 Kutná Hora B Vrdy 06.11. od 14:00 SO ?:?
2017215A1A1103 Suchdol Nové Dvory 05.11. od 14:00 SO ?:?
2017215A1A1104 Zbraslavice Sedlec 05.11. od 14:00 SO ?:?
2017215A1A1105 Č. Janovice Malešov 05.11. od 11:00 SO ?:?
2017215A1A1106 Církvice Paběnice 05.11. od 14:00 SO ?:?
2017215A1A1107 Sázava B Malín 05.11. od 14:00 NE ?:?

12. kolo - 11. a 12. listopadu 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A2A1201 Chotusice Malín 12.11. od 14:00 NE ?:?
2017215A2A1202 Paběnice Sázava B 11.11. od 14:00 SO ?:?
2017215A2A1203 Malešov Církvice 11.11. od 14:00 SO ?:?
2017215A2A1204 Sedlec Č. Janovice 11.11. od 14:00 SO ?:?
2017215A2A1205 Nové Dvory Zbraslavice 11.11. od 14:00 NE ?:?
2017215A2A1206 Vrdy Suchdol 11.11. od 14:00 SO ?:?
2017215A2A1207 U. Janovice B Kutná Hora B 11.11. od 14:00 SO ?:?

13. kolo - 18. a 19. listopadu 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A1301 Kutná Hora B Chotusice 18.11. od 13:30 SO ?:?
2017215A1A1302 Suchdol U. Janovice B 18.11. od 13:30 SO ?:?
2017215A1A1303 Zbraslavice Vrdy 18.11. od 13:30 SO ?:?
2017215A1A1304 Č. Janovice Nové Dvory 18.11. od 10:30 SO ?:?
2017215A1A1305 Církvice Sedlec 18.11. od 13:30 SO ?:?
2017215A1A1306 Sázava B Malešov 18.11. od 13:30 SO ?:?
2017215A1A1307 Malín Paběnice 18.11. od 13:30 SO ?:?
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář