Dvě hrubky nakoply ratajské útočníky k výbornému výkonu

4. 9. 2010

Úvod střetnutí proti dosud neporaženým Ratajům nad Sázavou poznamenaly dvě hrubé chyby jednotlivců. K dvougólovému vedení soupeři pomohli brankář M. Valenta a obránce T. Filip.

3. kolo:
sobota 4. září 2010 od 17 hodin
Červené Janovice – Rataje nad Sázavou 2:5 (0:0)

Ilustrační foto. Foto: archiv VLPPo zbytečných ukopnutích už bylo těžké držet s dobře hrajícími hosty krok. Těžili zejména z výborné spolupráce zkušeného středopolaře J. Sojky a mladíků v útoku - P. Hošty a A. Pany.

R. Vavřina sice dokázal nejdříve z přímého kopu snížit na 1:2 a ve druhé půli přidal další branku na 2:4, ale na vyrovnání jsme neměli a naopak inkasovali.

Trenér A. Chudoba se o poločasové přestávce rozhodl k málo vídanému kroku, když vystřídal kapitána J. Vítu ve středu záložní řady D. Uhrem.

Branky: R. Vavřina 2 - P. Hošta 2, A. Pana, J. Sojka, vlastní. Rozhodčí: L. Kracík (Vrdy).

Č. Janovice: M. Valenta - T. Filip, V. Bouma, T. Krupička, L. Hájek - J. Laudát, Z. Schneiderwind, J. Víta, M. Liberský - R. Vavřina, P. Picka. Střídali: D. Uher, L. Červinka. Trenér: A. Chudoba.

Ostatní výsledky zápasů 3. kola III. třídy: Kácov - Kluky 2:2, Potěhy - Kačina 1:1, Horní Bučice - Církvice 4:2, Chotusice - Sázava B 2:3, Suchdol B - Sedlec B 3:0, Paběnice B - Vrdy 0:8.

Příští zápas: Sázava B - Č. Janovice (mistrovský; neděle 12. září od 17 hodin).

Zápas červenojanovické rezervy ve IV. třídě, sk. B: Č. Janovice B - Rataje n. S. B 1:3 (1:1), branky: V. Nováček - T. Hrabánek 2, A. Klein. (lh)