Typickým zakončením z levé strany trefil výhru kanonýr Vavřina

30. 4. 2011

Konečně! Radostný pocit z prvního jarního vítězství jsme si dopřáli v utkání s předposledním týmem tabulky. O výhře nad Kačinou rozhodl ostrostřelec R. Vavřina.

19. kolo:
sobota 30. dubna 2011 od 17 hodin
Červené Janovice – Kačina 1:0 (0:0)

Ilustrační foto. Foto: archiv VLPTříbodový zisk se nerodil lehce, byl to boj. Ačkoliv jsme měli územní převahu a vytvořili si i nějaké šance, góly nepadaly. Smutným hrdinou byl v prvním poločase J. Červinka, jenž se v krátkém časovém intervalu dostal do dvou totožných vyložených brankových příležitostí, avšak naložil s nimi stejně: slabá střela, kterou brankář v pohodě ztlumil v náručí.

I ve druhém poločase jsme byli lepším týmem, ovšem hosté z ojedinělých útoků začali hrozit. Naštěstí obrana v čele s brankářem M. Valentou neudělala žádnou vážnější chybu, a tak zhruba v 70. minutě po přihrávce J. Víty rozhodl utkání R. Vavřina svým typickým zakončením z levé strany. I když další šance byly, gólová pojistka už nepřišla.

Branka: R. Vavřina. Rozhodčí: K. Kafka (K. Hora).

Č. Janovice: M. Valenta - B. Laudát, V. Bouma, J. Laudát, D. Uher - J. Holoubek, J. Hájek ml., L. Hájek, J. Červinka - J. Víta, R. Vavřina. Střídali: R. Houdek, V. Zdeněk. Trenéři: J. Hájek st., A. Chudoba.

Ostatní výsledky zápasů 19. kola III. třídy: Sedlec B - Kluky 4:2, Vrdy - Rataje n. S. 5:2, Paběnice B - Sázava B 6:2, Suchdol B - Církvice 5:2, Chotusice - Kácov 0:1, Horní Bučice - Potěhy 2:0.

O další bodový zisk se pokusíme v sobotu 7. května od 17 hodin v Kácově. (lh)