Rozhodla hrubá chyba brankáře Kačiny v závěru utkání

5. 3. 2011

Odehráli druhé přípravné utkání na jarní část mistrovské sezony 2010/2011, a aby se to nepletlo, vyhráli jsme stejně jako před týdnem s Kaňkem opět 1:0.

sobota 5. března 2011 od 15 hodin
Červené Janovice - Kačina 1:0 (0:0)

Ilustrační foto. Foto: archiv VLPJedinou branku utkání vstřelil J. Krupička po hrubé chybě hostujícího gólmana tři minuty před koncem závěrečného hvizdu rozhodčího L. Kracíka.

Zápas nesl všechny aspekty toho, že jsme po dlouhé době hráli na přírodním hřišti, které nebylo zrovna rovné, a tak vázla hlavně kombinace. Nebyli jsme prostě schopní si místy přihrát na dva metry, natož přesně nakopnout míč na větší vzdálenost.

Nějaké šance jsme si sice vytvořili, asi největší měli R. Vavřina a J. Červinka po přihrávkách L. Hájka, ovšem brankář soupeře byl vždy na místě.

Paradoxně jsme rozhodli až v závěru utkání, který zhruba v posledních deseti minutách už nebyl skoro vůbec ke koukání. Jak už jsem napsal, brankář Kačiny k nám byl milosrdný a J. Krupička věděl, jak s poskytnutou příležitostí naložit.

Mezi diváky se objevil i P. Picka, kterého jsme uvolnili na půlroční hostování do celku Sokol Hostivice na Praze-západ. Na Červené Janovice nezanevřel, ale vzhledem k tomu, že tam má práci i příbuzné, tak se tak rozhodl. Určitě mu můžu popřát za nás za všechny: "Petře, ať ti to tam kope minimálně dobře jako v Červených Janovicích!"

Branka: J. Krupička. Rozhodčí: L. Kracík (Vrdy).

Č. Janovice: M. Valenta (46. R. Houdek) - J. Laudát, V. Bouma, L. Červinka, T. Filip - J. Holoubek, J. Krupička, J. Hájek ml., B. Laudát ml. - J. Víta, R. Vavřina. Hokejově střídali: L. Hájek, J. Červinka. Trenéři: J. Hájek st., A. Chudoba.

Příští zápas: Hlízov - Č. Janovice (přátelský; sobota 12. března od 15 hodin). (lh)