D. Dvořák vystihl hru soupeře: To je báčko, ty krávo

I bez tří vykartovaných hráčů základní sestavy ukázala suchdolská rezerva, jak kvalitní a velmi zkušené mužstvo stále je. Mohli bychom se od něj pořád učit.

13. kolo:
neděle 20. listopadu 2011 od 13.30 hodin
Suchdol B – Červené Janovice 5:0 (2:0)

Ilustrační foto. Foto: archiv VLPDíky trestům za červené karty domácím chyběli P. Beneš, P. Hampl a V. Schwarz ml, ale nic to neubralo na jejich síle. Předvedl se zejména V. Schwarz st., který do poločasové přestávky stačil po technické střele k tyči a přesné hlavičce vstřelit dvě branky a po změně stran završil z přímého kopu hattrick.

Suchdol B byl po celý zápas daleko lepším týmem a předvedl celoplošnou kombinaci po celém hřišti. „To je báčko, ty krávo,“ nechal se už v první půli slyšet útočník D. Dvořák, když ve snaze získat míč marně pendloval mezi suchdolskými obránci.

Brankáře J. Procházku jsme vážněji ohrozili až v závěru střetnutí, ale L. Červinka, L. Menšík či J. Holoubek ho o čisté konto nepřipravili. I tak jsme po sobotní rozlučce v kabinách na hřišti v Červených Janovicích uhráli o dost lepší výsledek než v posledním vzájemném duelu, kdy jsme letos v červnu prohráli v Suchdole 0:9.

V soutěžní sezoně 2011/2012 tak budeme přezimovat na posledním místě tabulky III. třídy se ziskem pouhých čtyř bodů za výhru s Močovicemi a remízu s Kácovem, vždy doma. Na cizích hřištích jsme tak na podzim neuhráli ani bod.

Do jara se toho tudíž musí změnit hodně, ale až čas ukáže, jestli se to povede a podaří se dílčí kroky, například angažování trenéra, zrealizovat.

Branky: V. Schwarz st. 3, L. Bášti, vlastní (J. Laudát). Rozhodčí: O. Opočenský (Drobovice).

Č. Janovice: R. Houdek - L. Červinka, V. Bouma, D. Uher, F. Zoufalý - L. Menšík, J. Hájek, M. Liberský, G. Carse - J. Červinka, D. Dvořák. Střídali: L. Hájek, J. Laudát, J. Holoubek. Připraven byl: J. Víta. Mužstvo vedl: J. Víta.

Ostatní výsledky zápasů 13. kola III. třídy: Sázava B - Kluky 3:1, Zbraslavice B - Kutná Hora B 0:3, Močovice - Bratčice 1:0, Tupadly B - Paběnice B 1:0, Sedlec B - Potěhy 6:0, Rataje n. S. - Kácov 1:5. (lh)