Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů III. třídy

27. 7. 2011

Rozpis mistrovských zápasů III. třídy v sezoně 2011/2012:

1. kolo - 27. a 28. srpna 2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0101 Kácov Kluky 27.08. od 17:00 SO 3:1
A2A0102 Potěhy Rataje n. S. 27.08. od 17:00 SO 2:1
A2A0103 Paběnice B Sedlec B 28.08. od 17:00 NE 0:2
A2A0104 Bratčice Tupadly B 27.08. od 17:00 SO 2:4
A2A0105 Č. Janovice Močovice 28.08. od 17:00 NE 4:2
A2A0106 Kutná Hora B Suchdol B 27.08. od 17:00 SO 2:4
A2A0107 Sázava B Zbraslavice B 27.08. od 17:00 SO 3:2

2. kolo - 3. a 4. září 2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0201 Kluky Zbraslavice B 03.09. od 17:00 SO 6:0
A2A0202 Suchdol B Sázava B 04.09. od 17:00 NE 5:4
A2A0203 Močovice Kutná Hora B 03.09. od 17:00 SO 0:2
A2A0204 Tupadly B Č. Janovice 03.09. od 17:00 SO 8:0
A2A0205 Sedlec B Bratčice 04.09. od 17:00 NE 2:0
A2A0206 Rataje n. S. Paběnice B 03.09. od 17:00 SO 3:2
A2A0207 Kácov Potěhy 03.09. od 17:00 SO 4:2

3. kolo - 10. a 11. září 2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0301 Potěhy Kluky 10.09. od 17:00 SO 1:0
A2A0302 Paběnice B Kácov 11.09. od 17:00 NE 1:1
A2A0303 Bratčice Rataje n. S. 10.09. od 17:00 SO 2:0
A2A0304 Č. Janovice Sedlec B 11.09. od 17:00 NE 1:2
A2A0305 Kutná Hora B Tupadly B 10.09. od 17:00 SO 3:2
A2A0306 Sázava B Močovice 11.09. od 17:00 NE 10:1
A2A0307 Zbraslavice B Suchdol B 28.09. od 16:30 ST 3:3

4. kolo - 17. a 18. září 2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0401 Kluky Suchdol B 17.09. od 16:30 SO 0:1
A2A0402 Močovice Zbraslavice B 17.09. od 16:30 SO 4:1
A2A0403 Tupadly B Sázava B 17.09. od 16:30 SO 6:0
A2A0404 Sedlec B Kutná Hora B 18.09. od 16:30 NE 2:3
A2A0405 Rataje n. S. Č. Janovice 17.09. od 16:30 SO 4:2
A2A0406 Kácov Bratčice 17.09. od 16:30 SO 6:0
A2A0407 Potěhy Paběnice B 17.09. od 16:30 SO 0:0

5. kolo - 24. a 25. září 2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0501 Paběnice B Kluky 25.09. od 16:30 NE 0:0
A2A0502 Bratčice Potěhy 24.09. od 16:30 SO 0:2
A2A0503 Č. Janovice Kácov 25.09. od 16:30 NE 2:2
A2A0504 Kutná Hora B Rataje n. S. 24.09. od 16:30 SO 4:0
A2A0505 Sázava B Sedlec B 24.09. od 16:30 SO 8:1
A2A0506 Zbraslavice B Tupadly B 25.09. od 16:30 NE 1:4
A2A0507 Suchdol B Močovice 25.09. od 16:30 NE 2:0

6. kolo - 1. a 2. října 2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0601 Kluky Močovice 01.10. od 16:00 SO 2:2
A2A0602 Tupadly B Suchdol B 01.10. od 16:00 SO 7:1
A2A0603 Sedlec B Zbraslavice B 02.10. od 16:00 NE 1:2
A2A0604 Rataje n. S. Sázava B 01.10 od 16:00 SO 5:0
A2A0605 Kácov Kutná Hora B 01.10. od 16:00 SO 3:1
A2A0606 Potěhy Č. Janovice 01.10. od 16:00 SO 1:0
A2A0607 Paběnice B Bratčice 02.10. od 16:00 NE 2:2

7. kolo - 8. a 9. října 2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0701 Bratčice Kluky 08.10. od 16:00 SO 2:2
A2A0702 Č. Janovice Paběnice B 09.10. od 16:00 NE 0:3
A2A0703 Kutná Hora B Potěhy 08.10. od 16:00 SO 1:1
A2A0704 Sázava B Kácov 08.10. od 16:00 SO 1:3
A2A0705 Zbraslavice B Rataje n. S. 09.10. od 16:00 NE 4:1
A2A0706 Suchdol B Sedlec B 09.10. od 16:00 NE 2:3
A2A0707 Močovice Tupadly B 08.10. od 16:00 SO 0:2

8. kolo - 15. a 16. října 2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0801 Kluky Tupadly B 15.10. od 16:00 SO 2:1
A2A0802 Sedlec B Močovice 16.10. od 16:00 NE 2:2
A2A0803 Rataje n. S. Suchdol B 15.10. od 16:00 SO 1:3
A2A0804 Kácov Zbraslavice B 15.10. od 16:00 SO 5:1
A2A0805 Potěhy Sázava B 15.10. od 16:00 SO 1:1
A2A0806 Paběnice B Kutná Hora B 16.10. od 16:00 NE 1:1
A2A0807 Bratčice Č. Janovice 16.10. od 16:00 NE 6:1
 
9. kolo - 22. a 23. října 2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0901 Č. Janovice Kluky 23.10. od 15:30 NE 0:1
A2A0902 Kutná Hora B Bratčice 22.10. od 15:30 SO 2:0
A2A0903 Sázava B Paběnice B 23.10. od 15:30 NE 3:2
A2A0904 Zbraslavice B Potěhy 23.10. od 15:30 NE 2:3
A2A0905 Suchdol B Kácov 23.10. od 15:30 NE 1:1
A2A0906 Močovice Rataje n. S. 22.10. od 15:30 SO 0:3
A2A0907 Tupadly B Sedlec B 22.10. od 15:30 SO 7:1

10. kolo - 29. a 30. října 2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1001 Kluky Sedlec B 29.10. od 14:30 SO 7:3
A2A1002 Rataje n. S. Tupadly B 29.10. od 14:30 SO 0:1
A2A1003 Kácov Močovice 29.10. od 14:30 SO 7:1
A2A1004 Potěhy Suchdol B 29.10. od 14:30 SO 1:5
A2A1005 Paběnice B Zbraslavice B 30.10. od 14:30 NE 8:1
A2A1006 Bratčice Sázava B 29.10. od 14:30 SO 5:2
A2A1007 Č. Janovice Kutná Hora B 30.10. od 14:30 NE 1:4

11. kolo - 5. a 6. listopadu 2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1101 Kutná Hora B Kluky 05.11. od 14:00 SO 5:1
A2A1102 Sázava B Č. Janovice 05.11. od 14:00 SO 4:2
A2A1103 Zbraslavice B Bratčice 06.11. od 14:00 NE 2:1
A2A1104 Suchdol B Paběnice B 06.11. od 14:00 NE 1:3
A2A1105 Močovice Potěhy 05.11. od 14:00 SO 1:2
A2A1106 Tupadly B Kácov 05.11. od 14:00 SO 1:3
A2A1107 Sedlec B Rataje n. S. 06.11. od 14:00 NE 7:1

12. kolo - 12. a 13. listopadu 2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1201 Kluky Rataje n. S. 12.11. od 14:00 SO 0:1
A2A1202 Kácov Sedlec B 20.08. od 17:00 SO 2:1
A2A1203 Potěhy Tupadly B 12.11. od 14:00 SO 2:3
A2A1204 Paběnice B Močovice 13.11. od 14:00 NE 1:0
A2A1205 Bratčice Suchdol B 12.11. od 14:00 SO 1:2
A2A1206 Č. Janovice Zbraslavice B 13.11. od 14:00 NE 1:2
A2A1207 Kutná Hora B Sázava B 12.11. od 14:00 SO 1:0

13. kolo - 19. a 20. listopadu 2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1301 Sázava B Kluky 19.11. od 13:30 SO 3:1
A2A1302 Zbraslavice B Kutná Hora B 20.11. od 13:30 NE 0:3
A2A1303 Suchdol B Č. Janovice 20.11. od 13:30 NE 5:0
A2A1304 Močovice Bratčice 19.11. od 13:30 SO 1:0
A2A1305 Tupadly B Paběnice B 19.11. od 13:30 SO 1:0
A2A1306 Sedlec B Potěhy 20.11. od 13:30 NE 6:0
A2A1307 Rataje n. S. Kácov 19.11. od 13:30 SO 1:5

14. kolo - 24. a 25. března 2012
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1401 Kluky Kácov 24.03. od 15:00 SO 0:1
A2A1402 Rataje n. S. Potěhy 24.03. od 15:00 SO 7:1
A2A1403 Sedlec B Paběnice B 25.03. od 15:00 NE 1:2
A2A1404 Tupadly B Bratčice 24.03. od 15:00 SO 1:0
A2A1405 Močovice Č. Janovice 24.03. od 15:00 SO 1:0
A2A1406 Suchdol B Kutná Hora B 25.03. od 15:00 NE 1:0
A2A1407 Zbraslavice B Sázava B 25.03. od 15:00 NE 2:8

15. kolo - 31. března a 1. dubna 2012
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1501 Zbraslavice B Kluky 01.04. od 16:30 NE 1:2
A2A1502 Sázava B Suchdol B 01.04. od 16:30 NE 1:3
A2A1503 Kutná Hora B Močovice 31.03. od 16:30 SO 4:2
A2A1504 Č. Janovice Tupadly B 01.04. od 16:30 NE 0:1
A2A1505 Bratčice Sedlec B 31.03. od 16:30 SO 4:0
A2A1506 Paběnice B Rataje n. S. 01.04. od 16:30 NE 6:1
A2A1507 Potěhy Kácov 31.03. od 16:30 SO 0:1

16. kolo - 7. a 8. dubna 2012
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1601 Kluky Potěhy 07.04. od 16:30 SO 0:0
A2A1602 Kácov Paběnice B 07.04. od 16:30 SO 1:0
A2A1603 Rataje n. S. Bratčice 07.04. od 16:30 SO 5:2
A2A1604 Sedlec B Č. Janovice 08.04. od 16:30 NE 0:0
A2A1605 Tupadly B Kutná Hora B 07.04. od 16:30 SO 1:2
A2A1606 Močovice Sázava B 08.04. od 16:30 SO 1:1
A2A1607 Suchdol B Zbraslavice B 07.04. od 16:30 NE 3:0

17. kolo - 14. a 15. dubna 2012
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1701 Suchdol B Kluky 15.04. od 16:30 NE 2:3
A2A1702 Zbraslavice B Močovice 15.04. od 16:30 NE 5:2
A2A1703 Sázava B Tupadly B 15.04. od 16:30 NE 1:2
A2A1704 Kutná Hora B Sedlec B 14.04. od 16:30 SO 3:0
A2A1705 Č. Janovice Rataje n. S. 15.04. od 16:30 NE 0:3
A2A1706 Bratčice Kácov 14.04. od 16:30 SO 2:3
A2A1707 Paběnice B Potěhy 15.04. od 16:30 NE 2:1

18. kolo - 21. a 22. dubna 2012
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1801 Kluky Paběnice B 21.04. od 17:00 SO 2:1
A2A1802 Potěhy Bratčice 21.04. od 17:00 SO 1:1
A2A1803 Kácov Č. Janovice 21.04. od 17:00 SO 5:0
A2A1804 Rataje n. S. Kutná Hora B 21.04. od 17:00 SO 0:1
A2A1805 Sedlec B Sázava B 22.04. od 17:00 NE 3:3
A2A1806 Tupadly B Zbraslavice B 21.04. od 17:00 SO 3:2
A2A1807 Močovice Suchdol B 21.04. od 17:00 SO 1:2

19. kolo - 28. a 29. dubna 2012
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1901 Močovice Kluky 28.04. od 17:00 SO 2:2 
A2A1902 Suchdol B Tupadly B 29.04. od 17:00 NE 1:2 
A2A1903 Zbraslavice B Sedlec B 29.04. od 17:00 NE 3:0
A2A1904 Sázava B Rataje n. S. 29.04. od 17:00 NE 3:0
A2A1905 Kutná Hora B Kácov 28.04. od 17:00 SO 3:0
A2A1906 Č. Janovice Potěhy 29.04. od 17:00 NE 1:0
A2A1907 Bratčice Paběnice B 28.04. od 17:00 SO 1:1

20. kolo - 5. a 6. května 2012
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A2001 Kluky Bratčice 05.05. od 17:00 SO 3:4
A2A2002 Paběnice Č. Janovice 06.05. od 17:00 NE 2:1
A2A2003 Potěhy Kutná Hora B 05.05. od 17:00 SO 1:3
A2A2004 Kácov Sázava B 05.05. od 17:00 SO 5:1
A2A2005 Rataje n. S. Zbraslavice B 05.05. od 17:00 SO 4:1
A2A2006 Sedlec B Suchdol B 06.05. od 17:00 NE 4:5
A2A2007 Tupadly B Močovice 05.05. od 17:00 SO 6:3

21. kolo - 12. a 13. května 2012
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A2101 Tupadly B Kluky 12.05. od 17:00 SO 2:2
A2A2102 Močovice Sedlec B 12.05. od 17:00 SO 0:0
A2A2103 Suchdol B Rataje n. S. 13.05. od 17:00 NE 4:2
A2A2104 Zbraslavice B Kácov 13.05. od 17:00 NE 1:1
A2A2105 Sázava B Potěhy 13.05. od 17:00 NE 4:0
A2A2106 Kutná Hora B Paběnice B 12.05. od 17:00 SO 7:0
A2A2107 Č. Janovice Bratčice 13.05. od 17:00 NE 1:2

22. kolo - 19. a 20. května 2012
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A2201 Kluky Č. Janovice B 19.05. od 14:30 SO 2:0
A2A2202 Bratčice Kutná Hora B 19.05. od 17:00 SO 1:3
A2A2203 Paběnice B Sázava B 20.05. od 17:00 NE 1:5
A2A2204 Potěhy Zbraslavice B 19.05. od 17:00 SO 6:2
A2A2205 Kácov Suchdol B 19.05. od 17:00 SO 5:1
A2A2206 Rataje n. S. Močovice 19.05. od 17:00 SO 3:3
A2A2207 Sedlec B Tupadly B 20.05. od 17:00 NE 1:5

23. kolo - 26. a 27. května 2012
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A2301 Sedlec B Kluky 27.05. od 17:00 NE 4:0
A2A2302 Tupadly B Rataje n. S. 26.05. od 17:00 SO 2:1
A2A2303 Močovice Kácov 26.05. od 17:00 SO 1:2
A2A2304 Suchdol B Potěhy 27.05. od 17:00 NE 4:1
A2A2305 Zbraslavice B Paběnice B 27.05. od 17:00 NE 1:0
A2A2306 Sázava B Bratčice 27.05. od 17:00 NE 4:0
A2A2307 Kutná Hora B Č. Janovice 26.05. od 17:00 SO 8:1

24. kolo - 2. a 3. června 2012
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A2401 Kluky Kutná Hora B 02.06. od 17:00 SO 2:9
A2A2402 Č. Janovice Sázava B 03.06. od 17:00 NE 1:8
A2A2403 Bratčice Zbraslavice B 02.06. od 17:00 SO 4:2
A2A2404 Paběnice B Suchdol B 03.06. od 17:00 NE 1:2
A2A2405 Potěhy Močovice 02.06. od 17:00 SO 2:1
A2A2406 Kácov Tupadly B 02.06. od 17:00 SO 1:0
A2A2407 Rataje n. S. Sedlec B 02.06. od 17:00 SO 3:1

25. kolo - 9. a 10. června 2012
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A2501 Rataje n. S. Kluky 09.06. od 17:00 SO 2:5
A2A2502 Sedlec B Kácov 10.06. od 17:00 NE 2:0
A2A2503 Tupadly B Potěhy 09.06. od 17:00 SO 2:0
A2A2504 Močovice Paběnice B 10.06. od 17:00 NE 0:5
A2A2505 Suchdol B Bratčice 10.06. od 17:00 NE 2:3
A2A2506 Zbraslavice B Č. Janovice 10.06. od 17:00 NE 2:2
A2A2507 Sázava B Kutná Hora B 10.06. od 17:00 NE 1:5

26. kolo - 16. a 17. června 2012
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A2601 Kluky Sázava B 16.06. od 14:00 SO 1:6
A2A2602 Kutná Hora B Zbraslavice B 16.06. od 17:00 SO 11:1
A2A2603 Č. Janovice Suchdol B 13.06. od 18:00 ST 2:5
A2A2604 Bratčice Močovice 16.06. od 17:00 SO 2:2
A2A2605 Paběnice B Tupadly B 17.06. od 17:00 NE 3:3
A2A2606 Potěhy Sedlec B 16.06. od 17:00 SO 5:0
A2A2607 Kácov Rataje n. S. 16.06. od 17:00 SO 3:1

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář