Smíření s porážkou bylo znatelné už od úvodních minut

3. 9. 2011
Podle předpokladů dopadlo naše první vystoupení na hřišti soupeře v mistrovské sezoně 2011/2012. V Tupadlech jsme byli rádi, že jsme s tamní rezervou neutržili desítku.

2. kolo:
sobota 3. září 2011 od 17 hodin
Tupadly B – Červené Janovice 8:0 (4:0)

Ilustrační foto. Foto: archiv VLPPo výhře doma nad Močovice jsme možná tajně doufali, že bychom mohli překvapit a domácí tým potrápit, ale soupeř byl opravdu výkonnostně někde jindy a skoro vůbec nic nám nedovolil. A když už v šesté minutě skóroval a do sedmnácté minuty přidal druhý gól, bylo už jen otázkou, na jaké cifře se konečné skóre zastaví.

Nakonec z toho bylo osm branek rovnoměrně rozložených do obou poločasů, a to nám ještě rozhodčí ve druhé půli odpustil penaltu po faulu F. Zoufalého ve vlastní šestnáctce.

Říká se, že se hraje podle toho, co dovolí soupeř, ale už od úvodních minut se mi zdálo, že jsme do Tupadel přijeli předem smířeni s porážkou. Chyběl bojovný duch a ani jsme toho na hřišti mezi sebou moc nenamluvili. Ale ono se těžko hraje, když se už v první půli prohrává o čtyři góly a protivník je „na koni“.

Nezbývá, než se z toho aspoň trochu poučit a už se soustředit na další utkání. To sehrajeme v neděli 11. září od 17 hodin doma s Viktorií Sedlec B.

Branky: Vác. Vondra 3, Jiří Kavánek, Josef Kavánek, P. Fuksa, Z. Daru, V. Kořínek. Rozhodčí: M. Mojžíš (K. Hora).

Č. Janovice: R. Houdek - L. Červinka, V. Bouma, J. Laudát, L. Hájek - L. Menšík, J. Hájek, F. Zoufalý, J. Víta, J. Červinka - R. Vavřina. Střídali: T. Dvořák, J. Holoubek, D. Dvořák. Mužstvo vedl: R. Vavřina.

Ostatní výsledky zápasů 2. kola III. třídy: Močovice - Kutná Hora B 0:2, Kluky - Zbraslavice B 6:0, Suchdol B - Sázava B 5:4, Sedlec B - Bratčice 2:0, Rataje n. S. - Paběnice B 3:2, Kácov - Potěhy 4:2. (lh)