Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů IV. třídy

23. 8. 2012

Rozpis mistrovských zápasů IV. třídy, skupina B v sezoně 2012/2013:

1. kolo - 25. a 26. srpna 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0101 Zbraslavice B Zbýšov B 26.08. od 17:00 NE 2:1
A3B0102 Zruč n. S. B Soběšín 25.08. od 17:00 SO 9:0
A3B0103 Štrampouch Nepoměřice 25.08. od 17:00 SO 3:1
A3B0104 Č. Janovice Malešov B 25.08. od 17:00 SO 3:0
A3B0106 Malín B Miskovice 26.08. od 17:00 NE 0:4
A3B0107 Suchdol C Močovice 25.08. od 17:00 SO 0:1

2. kolo - 1. a 2. září 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0201 Zbýšov B Močovice 02.09. od 17:00 NE 1:2
A3B0202 Miskovice Suchdol C 01.09. od 14:30 SO 0:1
A3B0204 Malešov B Křesetice B 02.09. od 17:00 NE 2:1
A3B0205 Č. Janovice Nepoměřice 01.09. od 17:00 SO 4:2
A3B0206 Soběšín Štrampouch 01.09. od 17:00 SO 3:2
A3B0207 Zbraslavice B Zruč n. S. B 02.09. od 17:00 NE 2:1

3. kolo - 8. a 9. září 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0301 Zruč n. S. B Zbýšov B 08.09. od 17:00 SO 5:0
A3B0302 Štrampouch Zbraslavice B 08.09. od 17:00 SO 3:1
A3B0303 Č. Janovice Soběšín 08.09. od 17:00 SO 5:1
A3B0304 Křesetice B Nepoměřice 09.09. od 17:00 NE 3:1
A3B0305 Malín B Malešov B 09.09. od 17:00 NE 11:1
A3B0307 Močovice Miskovice 08.09. od 17:00 SO 2:1

4. kolo - 15. a 16. září 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0401 Zbýšov B Miskovice 16.09. od 16:30 NE 2:2
A3B0403 Malešov B Suchdol C 16.09. od 16:30 NE 0:3
A3B0404 Nepoměřice Malín B 15.09. od 16:30 SO 3:3
A3B0405 Soběšín Křesetice B 15.09. od 16:30 SO 4:1
A3B0406 Zbraslavice B Č. Janovice 16.09. od 16:30 NE 2:2
A3B0407 Zruč n. S. B Štrampouch 15.09. od 16:30 SO 9:2

5. kolo - 22. a 23. září 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0501 Štrampouch Zbýšov B 22.09. od 16:30 SO 2:2
A3B0502 Č. Janovice Zruč n. S. B 22.09. od 16:30 SO 1:0
A3B0503 Křesetice B Zbraslavice B 23.09. od 16:30 NE 2:1
A3B0504 Malín B Soběšín 23.09. od 16:30 NE 2:3
A3B0505 Suchdol C Nepoměřice 22.09. od 16:30 SO 2:3
A3B0506 Močovice Malešov B 22.09. od 16:30 SO 4:1

6. kolo - 29. a 30. září 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0602 Malešov B Miskovice 30.09. od 16:30 NE 5:1
A3B0603 Nepoměřice Močovice 29.09. od 16:30 SO 4:2
A3B0604 Soběšín Suchdol C 29.09. od 16:30 SO 4:1
A3B0605 Zbraslavice B Malín B 30.09. od 16:30 NE 3:2
A3B0606 Zruč n. S. B Křesetice B 29.09. od 16:30 SO 5:0
A3B0607 Štrampouch Č. Janovice 29.09. od 16:30 SO 0:3

7. kolo - 6. a 7. října 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0701 Č. Janovice Zbýšov B 06.10. od 16:00 SO 4:0
A3B0702 Křesetice B Štrampouch 07.10. od 16:00 NE 2:3
A3B0703 Malín B Zruč n. S. B 07.10. od 16:00 NE 5:4
A3B0704 Suchdol C Zbraslavice B 06.10. od 16:00 SO 0:3
A3B0705 Močovice Soběšín 06.10. od 16:00 SO 2:0
A3B0706 Miskovice Nepoměřice 06.10. od 16:00 SO 5:2

8. kolo - 13. a 14. října 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0801 Zbýšov B Malešov B 14.10. od 16:00 NE 6:0
A3B0803 Soběšín Miskovice 13.10. od 16:00 SO 0:1
A3B0804 Zbraslavice B Močovice 14.10. od 16:00 NE 4:2
A3B0805 Zruč n. S. B Suchdol C 13.10. od 16:00 SO 7:0
A3B0806 Štrampouch Malín B 13.10. od 16:00 SO 4:3
A3B0807 Č. Janovice Křesetice B 13.10. od 16:00 SO 1:0

9. kolo - 20. a 21. října 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0901 Křesetice B Zbýšov B 21.10. od 15:30 NE 1:4
A3B0902 Malín B Č. Janovice 21.10. od 15:30 NE 0:2
A3B0903 Suchdol C Štrampouch 20.10. od 15:30 SO 0:2
A3B0904 Močovice Zruč n. S. B 20.10. od 15:30 SO 6:0
A3B0905 Miskovice Zbraslavice B 20.10. od 15:30 SO 2:4
A3B0907 Malešov B Nepoměřice 21.10. od 15:30 NE 3:0

10. kolo - 27. a 28. října 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1001 Zbýšov B Nepoměřice 25.11. od 13:30 NE 2:2
A3B1002 Soběšín Malešov B 24.11. od 13:30 SO 2:2
A3B1004 Zruč n. S. B Miskovice 27.10. od 14:30 SO 4:1
A3B1005 Štrampouch Močovice 27.10. od 14:30 SO 2:3
A3B1006 Č. Janovice Suchdol C 27.10. od 14:30 SO 4:0
A3B1007 Křesetice B Malín B 25.11. od 13:30 NE 3:2

11. kolo - 3. a 4. listopadu 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1101 Malín B Zbýšov B 04.11. od 14:00 NE 2:2
A3B1102 Suchdol C Křesetice B 03.11. od 14:00 SO 3:2
A3B1103 Močovice Č. Janovice 03.11. od 14:00 SO 1:3
A3B1104 Miskovice Štrampouch 03.11. od 14:00 SO 5:2
A3B1106 Malešov B Zbraslavice B 04.11. od 14:00 NE 1:3
A3B1107 Nepoměřice Soběšín 03.11. od 14:00 SO 4:0

12. kolo - 10. a 11. listopadu 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1201 Zbýšov B Soběšín 11.11. od 14:00 NE 3:3
A3B1202 Zbraslavice B Nepoměřice 11.11. od 14:00 NE 14:0
A3B1203 Zruč n. S. B Malešov B 10.11. od 14:00 SO 3:0
A3B1205 Č. Janovice Miskovice 10.11. od 14:00 SO 1:0
A3B1206 Křesetice B Močovice 11.11. od 14:00 NE 3:2
A3B1207 Malín B Suchdol C 11.11. od 14:00 NE 7:1

13. kolo - 17. a 18. listopadu 2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1301 Suchdol C Zbýšov B 17.11. od 13:30 SO 2:1
A3B1302 Močovice Malín B 17.11. od 13:30 SO 1:1
A3B1303 Miskovice Křesetice B 17.11. od 13:30 SO 4:0
A3B1305 Malešov B Štrampouch 18.11. od 13:30 NE 5:1
A3B1306 Nepoměřice Zruč n. S. B 17.11. od 13:30 SO 1:7
A3B1307 Soběšín Zbraslavice B 17.11. od 13:30 SO 1:1

14. kolo - 23. a 24. března 2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1401 Zbýšov B Zbraslavice B 08.05. od 17:00 ST 0:0
A3B1402 Soběšín Zruč n. S. B 08.05. od 17:00 ST 1:8
A3B1403 Nepoměřice Štrampouch 08.05. od 17:00 ST 2:1
A3B1404 Malešov B Č. Janovice 16.06. od 17:00 NE 1:3
A3B1406 Miskovice Malín B 08.05. od 17:00 ST 2:7
A3B1407 Močovice Suchdol C 08.05. od 17:00 ST 3:1

15. kolo - 30. a 31. března 2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1501 Močovice Zbýšov B 30.03. od 15:00 SO 6:0
A3B1502 Suchdol C Miskovice 28.04. od 17:00 NE 0:2
A3B1504 Křesetice B Malešov B 10.05. od 18:00 6:2
A3B1505 Nepoměřice Č. Janovice 01.05. od 17:00 ST 1:2
A3B1506 Štrampouch Soběšín 30.03. od 15:00 SO 3:1
A3B1507 Zruč n. S. B Zbraslavice B 30.03. od 15:00 SO 4:1

16. kolo - 6. a 7. dubna 2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1601 Zbýšov B Zruč n. S. B 07.04. od 16:30 NE 9:0
A3B1602 Zbraslavice B Štrampouch 01.05. od 13:30 ST 2:1
A3B1603 Soběšín Č. Janovice 06.04. od 16:30 SO 1:4
A3B1604 Nepoměřice Křesetice B 06.04. od 16:30 SO 2:2
A3B1605 Malešov B Malín B 07.04. od 16:30 NE 3:0
A3B1607 Miskovice Močovice 06.04. od 16:30 SO 1:2

17. kolo - 13. a 14. dubna 2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1701 Miskovice Zbýšov B 13.04. od 16:30 SO 2:1
A3B1703 Suchdol C Malešov B 13.04. od 16:30 SO 0:3
A3B1704 Malín B Nepoměřice 14.04. od 16:30 NE 3:3
A3B1705 Křesetice B Soběšín 14.04. od 16:30 NE 3:1
A3B1706 Č. Janovice Zbraslavice B 13.04. od 16:30 SO 1:0
A3B1707 Štrampouch Zruč n. S. B 13.04. od 16:30 SO 0:0

18. kolo - 20. a 21. dubna 2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1801 Zbýšov B Štrampouch 21.04. od 17:00 NE 7:5
A3B1802 Zruč n. S. B Č. Janovice 20.04. od 17:00 SO 2:0
A3B1803 Zbraslavice B Křesetice B 21.04. od 17:00 NE 4:1
A3B1804 Soběšín Malín B 20.04. od 17:00 SO 2:3
A3B1805 Nepoměřice Suchdol C 20.04. od 17:00 SO 4:0
A3B1806 Malešov B Močovice 21.04. od 17:00 NE 2:2

19. kolo - 27. a 28. dubna 2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1902 Miskovice Malešov B 27.04. od 17:00 SO 2:2
A3B1903 Močovice Nepoměřice 27.04. od 17:00 SO 2:0
A3B1904 Suchdol C Soběšín 27.04. od 17:00 SO 1:2
A3B1905 Malín B Zbraslavice B 28.04. od 17:00 NE 3:4
A3B1906 Křesetice B Zruč n. S. B 28.04. od 17:00 NE 2:5
A3B1907 Č. Janovice Štrampouch 27.04. od 17:00 SO 1:0

20. kolo - 4. a 5. května 2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B2001 Zbýšov B Č. Janovice 05.05. od 17:00 NE 1:2
A3B2002 Štrampouch Křesetice B 04.05. od 17:00 SO 1:0
A3B2003 Zruč n. S. B Malín B 04.05. od 17:00 SO 3:2
A3B2004 Zbraslavice B Suchdol C 05.05. od 17:00 NE 4:0
A3B2005 Soběšín Močovice 04.05. od 17:00 SO 3:2
A3B2006 Nepoměřice Miskovice 04.05. od 17:00 SO 3:1

21. kolo - 11. a 12. května 2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B2101 Malešov B Zbýšov B 23.05. od 18:00 ČT 0:0
A3B2103 Miskovice Soběšín 11.05. od 17:00 SO 3:3
A3B2104 Močovice Zbraslavice B 11.05. od 17:00 SO 2:0
A3B2105 Suchdol C Zruč n. S. B 22.05. od 18:00 ST 0:3
A3B2106 Malín B Štrampouch 12.05. od 17:00 NE 0:3
A3B2107 Křesetice B Č. Janovice 12.05. od 17:00 NE 0:1

22. kolo - 18. a 19. května 2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B2201 Zbýšov B Křesetice B 19.05. od 17:00 NE 6:0
A3B2202 Č. Janovice Malín B 18.05. od 17:00 SO 1:0
A3B2203 Štrampouch Suchdol C 18.05. od 17:00 SO 4:1
A3B2204 Zruč n. S. B Močovice 18.05. od 17:00 SO 1:0
A3B2205 Zbraslavice B Miskovice 19.05. od 17:00 NE 2:0
A3B2207 Nepoměřice Malešov B 18.05. od 17:00 SO 4:2

23. kolo - 25. a 26. května 2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B2301 Nepoměřice Zbýšov B 25.05. od 17:00 SO 6:6
A3B2302 Malešov B Soběšín 26.05. od 17:00 NE 2:1
A3B2304 Miskovice Zruč n. S. B 25.05. od 17:00 SO 2:2
A3B2305 Močovice Štrampouch 25.05. od 17:00 SO 2:2
A3B2306 Suchdol C Č. Janovice 25.05. od 17:00 SO 1:2
A3B2307 Malín B Křesetice B 26.05. od 17:00 NE 6:1

24. kolo - 1. a 2. června 2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B2401 Zbýšov B Malín B 11.06. od 18:00 ÚT 3:1
A3B2402 Křesetice B Suchdol C 11.06. od 18:00 ÚT 4:0
A3B2403 Č. Janovice Močovice 07.06. od 18:30 0:1
A3B2404 Štrampouch Miskovice 01.06. od 17:00 SO 2:3
A3B2406 Zbraslavice B Malešov B 13.06. od 18:00 ČT 3:0
A3B2407 Soběšín Nepoměřice 01.06. od 17:00 SO 1:2

25. kolo - 8. a 9. června 2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B2501 Soběšín Zbýšov B 08.06. od 17:00 SO 3:3
A3B2502 Nepoměřice Zbraslavice B 08.06. od 17:00 SO 2:3
A3B2503 Malešov B Zruč n. S. B 09.06. od 17:00 NE 0:3
A3B2505 Miskovice Č. Janovice 08.06. od 17:00 SO 4:1
A3B2506 Močovice Křesetice B 08.06. od 17:00 SO 2:1
A3B2507 Suchdol C Malín B 08.06. od 17:00 SO 1:2

26. kolo - 15. a 16. června 2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B2601 Zbýšov B Suchdol C 16.06. od 17:00 NE 3:3
A3B2602 Malín B Močovice 14.06. od 18:30 3:4
A3B2603 Křesetice B Miskovice 16.06. od 17:00 NE 0:2
A3B2605 Štrampouch Malešov B 15.06. od 17:00 SO 5:2
A3B2606 Zruč n. S. B Nepoměřice 15.06. od 17:00 SO 6:0
A3B2607 Zbraslavice B Soběšín 16.06. od 17:00 NE 3:0

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář