Nové dresy měly proti křesetickému týmu vítěznou premiéru

11. 8. 2012

Až nečekaně dobře dopadlo z pohledu červenojanovických fotbalistů letní přátelské utkání s Křeseticemi. Výrazné vítězství nad týmem z okresního přeboru bylo podpořeno pohlednou hrou a pěknými góly.

sobota 11. srpna 2012 od 17 hodin
Červené Janovice - Křesetice 4:1 (2:0)

Přátelské utkání Červené Janovice - Křesetice 4:1 (2:0).Podobně jako v minulém utkání proti Štrampouchu vyšel domácím zejména první poločas, v němž se zrodilo jejich zasloužené dvoubrankové vedení: nejdříve rozvlnil síť L. Červinka po centru R. Vavřiny z levé strany a za několik dalších minut adresoval F. Zoufalý povedenou gólovou přihrávku J. Červinkovi.

Po změně stran sice hosté vstřelili díky zbytečnému zaváhaní L. Hájka na vlastní polovině hřiště kontaktní gól R. Veselým, ovšem na jejich snahu o vyrovnání dal brzy zapomenout svou druhou brankou J. Červinka. A když po rohovém kopu J. Víty skóroval hlavou R. Vavřina, bylo už o vítězi zápasu definitivně rozhodnuto.

Červenojanovický trenér S. Daněk si tak ve druhém utkání u týmu mohl připsat první výhru, a vítěznou premiéru měly nové dresy, které po Pukma Cupu věnoval klubu místní podnikatel R. Mutl.

Duel naznačil, jak platným červenojanovickým hráčem bude J. Rada, který přišel na roční hostování ze Zbraslavic. Na postu předstopera se na úvod svého angažmá uvedl velmi dobře a ani mu moc nevadilo, že ve stejný den dopoledne absolvoval dvanáctikilometrový terénní závod Dačického 12, v němž v konkurenci dalších 146 účastníků doběhl na třináctém místě.

Branky: J. Červinka 2, L. Červinka, R. Vavřina - R. Veselý. Rozhodčí: J. Špičák (Čáslav).