Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů III. třídy

20. 8. 2013

Rozpis mistrovských zápasů III. třídy v sezoně 2013/2014:

1. kolo - 24. a 25. srpna 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0101 Paběnice B Chotusice 25.08. od 17:00 NE 2:0
A2A0102 Žleby Bratčice 24.08. od 17:00 SO 2:4
A2A0103 Křesetice Záboří n. L. 24.08. od 17:00 SO 2:4
A2A0104 Tupadly B Sedlec B 24.08. od 17:00 SO 4:2
A2A0105 Bílé Podolí B Kluky 25.08. od 17:00 NE 1:1
A2A0106 Suchdol B Zruč n. S. B 25.08. od 17:00 NE 3:4
A2A0107 Č. Janovice Hlízov 24.08. od 17:00 SO 4:4

2. kolo - 31. srpna a 1. září 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0201 Chotusice Hlízov 01.09. od 17:00 NE 5:1
A2A0202 Zruč n. S. B Č. Janovice 01.09. od 15:00 NE 0:4
A2A0203 Kluky Suchdol B 01.09. od 17:00 NE 1:0
A2A0204 Sedlec B Bílé Podolí B 01.09. od 17:00 NE 2:1
A2A0205 Záboří n. L. Tupadly B 31.08. od 17:00 SO 2:0
A2A0206 Bratčice Křesetice 31.08. od 17:00 SO 1:0
A2A0207 Paběnice B Žleby 01.09. od 17:00 NE 5:2

3. kolo - 7. a 8. září 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0301 Žleby Chotusice 07.09. od 17:00 SO 2:3
A2A0302 Křesetice Paběnice B 07.09. od 17:00 SO 3:2
A2A0303 Tupadly B Bratčice 07.09. od 17:00 SO 1:3
A2A0304 Bílé Podolí B Záboří n. L. 08.09. od 17:00 NE 5:1
A2A0305 Suchdol B Sedlec B 08.09. od 17:00 NE 3:1
A2A0306 Č. Janovice Kluky 08.09. od 17:00 NE 1:2
A2A0307 Hlízov Zruč n. S. B 07.09. od 17:00 SO 10:3

4. kolo - 14. a 15. září 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0401 Chotusice Zruč n. S. B 14.09. od 17:00 SO 6:0
A2A0402 Kluky Hlízov 15.09. od 17:00 NE 5:0
A2A0403 Sedlec B Č. Janovice 15.09. od 17:00 NE 1:2
A2A0404 Záboří n. L. Suchdol B 14.09. od 17:00 SO 4:5
A2A0405 Bratčice Bílé Podolí B 14.09. od 17:00 SO 1:2
A2A0406 Paběnice B Tupadly B 15.09. od 17:00 NE 1:1
A2A0407 Žleby Křesetice 14.09. od 17:00 SO 3:5

5. kolo - 21. a 22. září 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0501 Křesetice Chotusice 21.09. od 16:30 SO 1:2
A2A0502 Tupadly B Žleby 21.09. od 16:30 SO 3:3
A2A0503 Bílé Podolí B Paběnice B 22.09. od 16:30 NE 3:1
A2A0504 Suchdol B Bratčice 22.09. od 16:30 NE 6:2
A2A0505 Č. Janovice Záboří n. L. 22.09. od 16:30 NE 4:1
A2A0506 Hlízov Sedlec B 21.09. od 16:30 SO 8:2
A2A0507 Zruč n. S. B Kluky 22.09. od 15:00 NE 4:2

6. kolo - 28. a 29. září 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0601 Chotusice Kluky 28.09. od 16:30 SO 3:0
A2A0602 Sedlec B Zruč n. S. B 29.09. od 16:30 NE 1:0
A2A0603 Záboří n. L. Hlízov 28.09. od 16:30 SO 5:1
A2A0604 Bratčice Č. Janovice 28.09 od 16:30 SO 1:2
A2A0605 Paběnice B Suchdol B 29.09. od 16:30 NE 0:2
A2A0606 Žleby Bílé Podolí B 28.09. od 16:30 SO 1:0
A2A0607 Křesetice Tupadly B 28.09. od 16:30 SO 0:3

7. kolo - 5. a 6. října 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0701 Tupadly B Chotusice 05.10. od 15:00 SO 0:5
A2A0702 Bílé Podolí B Křesetice 05.10. od 16:00 SO 2:1
A2A0703 Suchdol B Žleby 06.10. od 16:00 NE 7:4
A2A0704 Č. Janovice Paběnice B 06.10. od 16:00 NE 1:1
A2A0705 Hlízov Bratčice 05.10. od 16:00 SO 1:4
A2A0706 Zruč n. S. B Záboří n. L. 06.10. od 15:00 NE 3:3
A2A0707 Kluky Sedlec B 06.10. od 16:00 NE 6:2

8. kolo - 12. a 13. října 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0801 Chotusice Sedlec B 12.10. od 16:00 SO 7:1
A2A0802 Záboří n. L. Kluky 12.10. od 16:00 SO 1:0
A2A0803 Bratčice Zruč n. S. B 12.10. od 16:00 SO 0:2
A2A0804 Paběnice B Hlízov 13.10. od 16:00 NE 5:2
A2A0805 Žleby Č. Janovice 12.10. od 16:00 SO 2:0
A2A0806 Křesetice Suchdol B 12.10. od 16:00 SO 3:4
A2A0807 Tupadly B Bílé Podolí B 12.10. od 16.00 SO 5:3

9. kolo - 19. a 20. října 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0901 Bílé Podolí B Chotusice 19.10. od 15:30 SO 2:2
A2A0902 Suchdol B Tupadly B 20.10. od 15:30 NE 3:2
A2A0903 Č. Janovice Křesetice 20.10. od 15:30 NE 3:1
A2A0904 Hlízov Žleby 19.10. od 15:30 SO 3:5
A2A0905 Zruč n. S. B Paběnice B 20.10. od 15:00 NE 3:0
A2A0906 Kluky Bratčice 20.10. od 15:30 NE 3:2
A2A0907 Sedlec B Záboří n. L. 20.10. od 15:30 NE 6:0

10. kolo - 26. a 27. října 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1001 Chotusice Záboří n. L. 27.10. od 14:30 NE 3:1
A2A1002 Bratčice Sedlec B 26.10. od 14:30 SO 0:3
A2A1003 Paběnice B Kluky 27.10. od 14:30 NE 1:1
A2A1004 Žleby Zruč n. S. B 26.10. od 14:30 SO 5:2
A2A1005 Křesetice Hlízov 26.10. od 14:30 SO 6:0
A2A1006 Tupadly B Č. Janovice 26.10. od 14:30 SO 2:0
A2A1007 Bílé Podolí B Suchdol B 26.10. od 14:30 SO 2:5

11. kolo - 2. a 3. listopadu 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1101 Suchdol B Chotusice 03.11. od 14:00 NE 0:1
A2A1102 Č. Janovice Bílé Podolí B 02.11. od 14:00 SO 1:2
A2A1103 Hlízov Tupadly B 02.11. od 14:00 SO 4:3
A2A1104 Zruč n. S. B Křesetice 03.11. od 14:00 NE 2:4
A2A1105 Kluky Žleby 03.11. od 14:00 NE 1:1
A2A1106 Sedlec B Paběnice B 03.11. od 14:00 NE 1:1
A2A1107 Záboří n. L. Bratčice 02.11. od 14:00 SO 2:2

12. kolo - 9. a 10. listopadu 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1201 Chotusice Bratčice 10.11. od 14:00 NE 4:2
A2A1202 Paběnice B Záboří n. L. 10.11. od 14:00 NE 2:1
A2A1203 Žleby Sedlec B 09.11. od 14:00 SO 3:0
A2A1204 Křesetice Kluky 09.11. od 14:00 SO 2:1
A2A1205 Tupadly B Zruč n. S. B 09.11. od 14:00 SO 7:0
A2A1206 Bílé Podolí B Hlízov 09.11. od 14:00 SO 6:2
A2A1207 Suchdol B Č. Janovice 10.11. od 14:00 NE 5:0

13. kolo - 16. a 17. listopadu 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1301 Č. Janovice Chotusice 16.11. od 13:30 SO 2:2
A2A1302 Hlízov Suchdol B 16.11. od 13:30 SO 1:7
A2A1303 Zruč n. S. B Bílé Podolí B 17.11. od 13:30 NE 1:1
A2A1304 Kluky Tupadly B 17.11. od 13:30 NE 1:2
A2A1305 Sedlec B Křesetice 17.11. od 13:30 NE 1:2
A2A1306 Záboří n. L. Žleby 16.11. od 13:30 SO 2:4
A2A1307 Bratčice Paběnice B 16.11. od 13:30 SO 3:0

14. kolo - 22. a 23. března 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1401 Chotusice Paběnice B 22.03. od 15:00 SO 5:0
A2A1402 Bratčice Žleby 22.03. od 15:00 SO 1:5
A2A1403 Záboří n. L. Křesetice 22.03. od 15:00 SO 3:3
A2A1404 Sedlec B Tupadly B 23.03. od 15:00 NE 4:2
A2A1405 Kluky Bílé Podolí B 23.03. od 15:00 NE 2:4
A2A1406 Zruč n. S. B Suchdol B 23.03. od 15:00 NE 1:3
A2A1407 Hlízov Č. Janovice 22.03. od 15:00 SO 8:2

15. kolo - 29. a 30. března 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1501 Hlízov Chotusice 29.03. od 16:00 SO 2:2
A2A1502 Č. Janovice Zruč n. S. B 30.03. od 16:00 NE 4:0
A2A1503 Suchdol B Kluky 30.03. od 16:00 NE 2:2
A2A1504 Bílé Podolí B Sedlec B 29.03. od 16:00 SO 4:1
A2A1505 Tupadly B Záboří n. L. 29.03. od 16:00 SO 3:1
A2A1506 Křesetice Bratčice 29.03. od 11:00 SO 4:1
A2A1507 Žleby Paběnice B 29.03. od 16:00 SO 1:3

16. kolo - 5. a 6. dubna 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1601 Chotusice Žleby 05.04. od 16:30 SO 2:2
A2A1602 Paběnice B Křesetice 06.04. od 16:30 NE 6:2
A2A1603 Bratčice Tupadly B 05.04. od 16:30 SO 6:5
A2A1604 Záboří n. L. Bílé Podolí B 05.04. od 16:30 SO 3:2
A2A1605 Sedlec B Suchdol B 06.04. od 16:30 NE 3:1
A2A1606 Kluky Č. Janovice 06.04. od 16:30 NE 2:0
A2A1607 Zruč n. S. B Hlízov 06.04. od 15:00 NE 2:2

17. kolo - 12. a 13. dubna 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1701 Zruč n. S. B Chotusice 13.04. od 15:00 NE 1:4
A2A1702 Hlízov Kluky 12.04. od 16:30 SO 2:3
A2A1703 Č. Janovice Sedlec B 13.04. od 16:30 NE 10:0
A2A1704 Suchdol B Záboří n. L. 13.04. od 16:30 NE 7:1
A2A1705 Bílé Podolí B Bratčice 13.04. od 16:30 NE 7:1
A2A1706 Tupadly B Paběnice B 12.04. od 16:30 SO 0:0
A2A1707 Křesetice Žleby 12.04. od 16:30 SO 1:0

18. kolo - 19. a 20. dubna 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1801 Chotusice Křesetice 20.04. od 17:00 NE 2:0
A2A1802 Žleby Tupadly B 19.04. od 17:00 SO 5:1
A2A1803 Paběnice B Bílé Podolí B 20.04. od 17:00 NE 1:0
A2A1804 Bratčice Suchdol B 19.04. od 17:00 SO 2:2
A2A1805 Záboří n. L. Č. Janovice 19.04. od 17:00 SO 2:1
A2A1806 Sedlec B Hlízov 20.04. od 17:00 NE 2:2
A2A1807 Kluky Zruč n. S. B 20.04. od 17:00 NE 3:1

19. kolo - 26. a 27. dubna 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1901 Kluky Chotusice 27.04. od 17:00 NE 1:2
A2A1902 Zruč n. S. B Sedlec B 27.04. od 15:00 NE 4:1
A2A1903 Hlízov Záboří n. L. 26.04. od 17:00 SO 8:3
A2A1904 Č. Janovice Bratčice 26.04. od 17:00 SO 2:2
A2A1905 Suchdol B Paběnice B 27.04. od 17:00 NE 1:0
A2A1906 Bílé Podolí B Žleby 27.04. od 17:00 NE 4:1
A2A1907 Tupadly B Křesetice 26.04. od 17:00 SO 2:2

20. kolo - 3. a 4. května 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A2001 Chotusice Tupadly B 04.05. od 17:00 NE 9:0
A2A2002 Křesetice Bílé Podolí B 03.05. od 17:00 SO 1:3
A2A2003 Žleby Suchdol B 03.05. od 17:00 SO 2:3
A2A2004 Paběnice B Č. Janovice 04.05. od 17:00 NE 1:2
A2A2005 Bratčice Hlízov 03.05. od 17:00 SO 3:2
A2A2006 Záboří n. L. Zruč n. S. B 03.05. od 17:00 SO 3:2
A2A2007 Sedlec B Kluky 04.05. od 17:00 NE 1:3

21. kolo - 10. a 11. května 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A2101 Sedlec B Chotusice 11.05. od 17:00 NE 3:5
A2A2102 Kluky Záboří n. L. 11.05. od 17:00 NE 0:0
A2A2103 Zruč n. S. B Bratčice 11.05. od 15:00 NE 1:1
A2A2104 Hlízov Paběnice B 10.05. od 17:00 SO 5:1
A2A2105 Č. Janovice Žleby 10.05. od 17:00 SO 3:1
A2A2106 Suchdol B Křesetice 11.05. od 17:00 NE 1:4
A2A2107 Bílé Podolí B Tupadly B 11.05. od 17:00 NE 0:5

22. kolo - 17. a 18. května 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A2201 Chotusice Bílé Podolí B 17.05. od 17:00 SO 3:1
A2A2202 Tupadly B Suchdol B 17.05. od 17:00 SO 1:0
A2A2203 Křesetice Č. Janovice 17.05. od 17:00 SO 4:4
A2A2204 Žleby Hlízov 17.05. od 17:00 SO 1:8
A2A2205 Paběnice B Zruč n. S. B 18.05. od 17:00 NE 5:3
A2A2206 Bratčice Kluky 17.05. od 17:00 SO 0:2
A2A2207 Záboří n. L. Sedlec B 17.05. od 17:00 SO 0:3

23. kolo - 24. a 25. května 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A2301 Záboří n. L. Chotusice 24.05. od 17:00 SO 2:2
A2A2302 Sedlec B Bratčice 25.05. od 17:00 NE 4:1
A2A2303 Kluky Paběnice B 25.05. od 17:00 NE 1:0
A2A2304 Zruč n. S. B Žleby 25.05. od 15:00 NE 2:5
A2A2305 Hlízov Křesetice 24.05. od 17:00 SO 2:5
A2A2306 Č. Janovice Tupadly B 24.05. od 17:00 SO 5:1
A2A2307 Suchdol B Bílé Podolí B 25.05. od 17:00 NE 3:3

24. kolo - 31. května a 1. června 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A2401 Chotusice Suchdol B 31.05. od 17:00 SO 6:1
A2A2402 Bílé Podolí B Č. Janovice 01.06. od 17:00 NE 4:4
A2A2403 Tupadly B Hlízov 31.05. od 17:00 SO 1:3
A2A2404 Křesetice Zruč n. S. B 31.05. od 17:00 SO 4:5
A2A2405 Žleby Kluky 31.05. od 17:00 SO 0:1
A2A2406 Paběnice B Sedlec B 01.06. od 17:00 NE 2:3
A2A2407 Bratčice Záboří n. L. 31.05. od 17:00 SO 2:4

25. kolo - 7. a 8. června 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A2501 Bratčice Chotusice 07.06. od 17:00 SO 2:1
A2A2502 Záboří n. L. Paběnice B 07.06. od 17:00 SO 1:2
A2A2503 Sedlec B Žleby 08.06. od 17:00 NE 4:0
A2A2504 Kluky Křesetice 08.06. od 17:00 NE 0:3
A2A2505 Zruč n. S. B Tupadly B 08.06. od 15:00 NE 2:1
A2A2506 Hlízov Bílé Podolí B 07.06. od 17:00 SO 2:0
A2A2507 Č. Janovice Suchdol B 08.06. od 17:00 NE 3:8

26. kolo - 14. a 15. června 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A2601 Chotusice Č. Janovice 15.06. od 17:00 NE 3:1
A2A2602 Suchdol B Hlízov 14.06. od 17:00 SO 2:3
A2A2603 Bílé Podolí B Zruč n. S. B 14.06. od 17:00 SO 13:3
A2A2604 Tupadly B Kluky 14.06. od 17:00 SO 2:0
A2A2605 Křesetice Sedlec B 14.06. od 17:00 SO 4:2
A2A2606 Žleby Záboří n. L. 14.06. od 17:00 SO 5:0
A2A2607 Paběnice B Bratčice 14.06. od 17:00 SO 2:1
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář