Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů IV. třídy

20. 8. 2013

Rozpis mistrovských zápasů IV. třídy, skupina B v sezoně 2013/2014:

1. kolo - 24. a 25. srpna 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0101 Rataje n. S. Zbraslavice B 24.08. od 17:00 SO 2:1
A3B0102 Nové Dvory B Suchdol C 24.08. od 17:00 SO 2:2
A3B0103 Křesetice B Č. Janovice B 25.08. od 17:00 NE 4:2
A3B0104 Kaňk B Kačina 25.08. od 17:00 NE 5:1
A3B0105 Miskovice Kácov B 24.08. od 17:00 SO 1:3
A3B0106 Malín B Soběšín 25.08. od 17:00 NE 6:1
A3B0107 Nepoměřice Malešov B 24.08. od 17:00 SO 6:1

2. kolo - 31. srpna a 1. září 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0201 Zbraslavice B Malešov B 01.09. od 17:00 NE 2:1
A3B0202 Soběšín Nepoměřice 31.08. od 17:00 SO 3:3
A3B0203 Kácov B Malín B 31.08. od 17:00 SO 6:2
A3B0204 Miskovice Kačina 31.08. od 17:00 SO 3:1
A3B0205 Č. Janovice B Kaňk B 31.08. od 17:00 SO 0:7
A3B0206 Suchdol C Křesetice B 31.08. od 17:00 SO 4:2
A3B0207 Rataje n. S. Nové Dvory B 31.08. od 17:00 SO 13:1

3. kolo - 7. a 8. září 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0301 Nové Dvory B Zbraslavice B 07.09. od 17:00 SO 2:6
A3B0302 Křesetice B Rataje n. S. 08.09. od 17:00 NE 0:7
A3B0303 Kaňk B Suchdol C 08.09. od 17:00 NE 4:1
A3B0304 Miskovice Č. Janovice B 07.09. od 17:00 SO 3:1
A3B0305 Malín B Kačina 08.09. od 17:00 NE 1:0
A3B0306 Nepoměřice Kácov B 07.09. od 17:00 SO 5:2
A3B0307 Malešov B Soběšín 08.09. od 17:00 NE 0:3

4. kolo - 14. a 15. září 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0401 Zbraslavice B Soběšín 15.09. od 17:00 NE 5:0
A3B0402 Kácov B Malešov B 14.09. od 17:00 SO 3:1
A3B0403 Kačina Nepoměřice 14.09. od 17:00 SO 0:4
A3B0404 Č. Janovice B Malín B 14.09. od 17:00 SO 0:6
A3B0405 Suchdol C Miskovice 14.09. od 17:00 SO 1:1
A3B0406 Rataje n. S. Kaňk B 14.09. od 17:00 SO 1:0
A3B0407 Nové Dvory B Křesetice B 14.09. od 17:00 SO 7:2

5. kolo - 21. a 22. září 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0501 Křesetice B Zbraslavice B 22.09. od 16:30 NE 2:3
A2A0502 Kaňk B Nové Dvory B 22.09. od 16:30 NE 5:2
A2A0503 Miskovice Rataje n. S. 21.09. od 16:30 SO 2:4
A2A0504 Malín B Suchdol C 22.09. od 16:30 NE 2:0
A2A0505 Nepoměřice Č. Janovice B 21.09. od 16:30 SO 1:0
A2A0506 Malešov B Kačina 22.09. od 16:30 NE 10:1
A2A0507 Soběšín Kácov B 21.09. od 16:30 SO 0:4

6. kolo - 28. a 29. září 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0601 Zbraslavice B Kácov B 29.09. od 16:30 NE 3:8
A3B0602 Kačina Soběšín 28.09. od 16:30 SO 1:0
A3B0603 Č. Janovice B Malešov B 29.09. od 16:30 NE 0:2
A3B0604 Suchdol C Nepoměřice 28.09 od 16:30 SO 0:2
A3B0605 Rataje n. S. Malín B 28.09. od 16:30 SO 4:2
A3B0606 Nové Dvory B Miskovice 28.09. od 16:30 SO 1:2
A3B0607 Křesetice B Kaňk B 29.09. od 16:30 NE 1:3

7. kolo - 5. a 6. října 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0701 Kaňk B Zbraslavice B 06.10. od 16:00 NE 2:4
A3B0702 Miskovice Křesetice B 05.10. od 16:00 SO 5:0
A3B0703 Malín B Nové Dvory B 06.10. od 16:00 NE 4:0
A3B0704 Nepoměřice Rataje n. S. 05.10. od 16:00 SO 0:3
A3B0705 Malešov B Suchdol C 06.10. od 16:00 NE 2:1
A3B0706 Soběšín Č. Janovice B 05.10. od 16:00 SO 3:1
A3B0707 Kácov B Kačina 05.10. od 10:15 SO 4:2

8. kolo - 12. a 13. října 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0801 Zbraslavice B Kačina 13.10. od 16:00 NE 7:0
A3B0802 Č. Janovice B Kácov B 13.10. od 16:00 NE 1:6
A3B0803 Suchdol C Soběšín 12.10. od 16:00 SO 6:1
A3B0804 Rataje n. S. Malešov B 12.10. od 16:00 SO 1:4
A3B0805 Nové Dvory B Nepoměřice 12.10. od 16:00 SO 3:3
A3B0806 Křesetice B Malín B 13.10. od 16:00 NE 2:3
A3B0807 Kaňk B Miskovice 13.10. od 16.00 NE 1:5

9. kolo - 19. a 20. října 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0901 Miskovice Zbraslavice B 19.10. od 15:30 SO 4:0
A3B0902 Malín B Kaňk B 20.10. od 15:30 NE 3:1
A3B0903 Nepoměřice Křesetice B 19.10. od 15:30 SO 13:1
A3B0904 Malešov B Nové Dvory B 20.10. od 15:30 NE 4:0
A3B0905 Soběšín Rataje n. S. 19.10. od 15:30 SO 4:4
A3B0906 Kácov B Suchdol C 19.10. od 10:15 SO 5:1
A3B0907 Kačina Č. Janovice B 19.10. od 15:30 SO 3:2

10. kolo - 26. a 27. října 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1001 Zbraslavice B Č. Janovice B 27.10. od 14:30 NE 10:0
A3B1002 Suchdol C Kačina 26.10. od 14:30 SO 0:3
A3B1003 Rataje n. S. Kácov B 26.10. od 14:30 SO 5:2
A3B1004 Nové Dvory B Soběšín 26.10. od 14:30 SO 2:2
A3B1005 Křesetice B Malešov B 27.10. od 14:30 NE 1:5
A3B1006 Kaňk B Nepoměřice 27.10. od 14:30 NE 3:0
A3B1007 Miskovice Malín B 26.10. od 14:30 SO 3:2

11. kolo - 2. a 3. listopadu 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1101 Malín B Zbraslavice B 03.11. od 14:00 NE 2:0
A3B1102 Nepoměřice Miskovice 02.11. od 14:00 SO 2:1
A3B1103 Malešov B Kaňk B 03.11. od 14:00 NE 3:0
A3B1104 Soběšín Křesetice B 02.11. od 14:00 SO 3:1
A3B1105 Kácov B Nové Dvory B 02.11. od 10:15 SO 12:2
A3B1106 Kačina Rataje n. S. 02.11. od 14:00 SO 1:4
A3B1107 Č. Janovice B Suchdol C 03.11. od 14:00 NE 0:1

12. kolo - 9. a 10. listopadu 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1201 Zbraslavice B Suchdol C 10.11. od 14:00 NE 3:1
A3B1202 Rataje n. S. Č. Janovice B 09.11. od 14:00 SO 6:4
A3B1203 Nové Dvory B Kačina 09.11. od 14:00 SO 5:2
A3B1204 Křesetice B Kácov B 10.11. od 14:00 NE 0:6
A3B1205 Kaňk B Soběšín 10.11. od 14:00 NE 0:2
A3B1206 Miskovice Malešov B 09.11. od 14:00 SO 3:2
A3B1207 Malín B Nepoměřice 10.11. od 14:00 NE 2:1

13. kolo - 16. a 17. listopadu 2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1301 Nepoměřice Zbraslavice B 16.11. od 13:30 SO 1:4
A3B1302 Malešov B Malín B 17.11. od 13:30 NE 5:1
A3B1303 Soběšín Miskovice 16.11. od 13:30 SO 1:3
A3B1304 Kácov B Kaňk B 16.11. od 13:30 SO 5:1
A3B1305 Kačina Křesetice B 16.11. od 13:30 SO 5:2
A3B1306 Č. Janovice B Nové Dvory B 17.11. od 13:30 NE 3:4
A3B1307 Suchdol C Rataje n. S. 16.11. od 13:30 SO 2:5

14. kolo - 22. a 23. března 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1401 Zbraslavice B Rataje n. S. 23.03. od 15:00 NE 0:2
A3B1402 Suchdol C Nové Dvory B 22.03. od 15:00 SO 3:3
A3B1403 Č. Janovice B Křesetice B 23.03. od 15:00 NE 1:0
A3B1404 Kačina Kaňk B 22.03. od 15:00 SO 1:0
A3B1405 Kácov B Miskovice 22.03. od 15:00 SO 2:1
A3B1406 Soběšín Malín B 22.03. od 15:00 SO 0:0
A3B1407 Malešov B Nepoměřice 23.03. od 15:00 NE 3:1

15. kolo - 29. a 30. března 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1501 Malešov B Zbraslavice B 30.03. od 16:00 NE 1:0
A3B1502 Nepoměřice Soběšín 29.03. od 16:00 SO 8:0
A3B1503 Malín B Kácov B 30.03. od 16:00 NE 5:0
A3B1504 Kačina Miskovice 29.03. od 16:00 SO 1:1
A3B1505 Kaňk B Č. Janovice B 30.03. od 16:00 NE 5:0
A3B1506 Křesetice B Suchdol C 30.03. od 16:00 NE 3:0
A3B1507 Nové Dvory B Rataje n. S. 29.03. od 16:00 SO 2:7

16. kolo - 5. a 6. dubna 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1601 Zbraslavice B Nové Dvory B 06.04. od 16:30 NE 3:0
A3B1602 Rataje n. S. Křesetice B 05.04. od 16:30 SO 2:1
A3B1603 Suchdol C Kaňk B 05.04. od 16:30 SO 5:1
A3B1604 Č. Janovice B Miskovice 05.04. od 16:30 SO 0:3
A3B1605 Kačina Malín B 05.04. od 16:30 SO 3:0
A3B1606 Kácov B Nepoměřice 05.04. od 16:30 SO 2:2
A3B1607 Soběšín Malešov B 05.04. od 16:30 SO 1:2

17. kolo - 12. a 13. dubna 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1701 Soběšín Zbraslavice B 12.04. od 16:30 SO 0:1
A3B1702 Malešov B Kácov B 13.04. od 16:30 NE 1:1
A3B1703 Nepoměřice Kačina 12.04. od 16:30 SO 4:3
A3B1704 Malín B Č. Janovice B 13.04. od 16:30 NE 5:0
A3B1705 Miskovice Suchdol C 12.04. od 14:00 SO 5:1
A3B1706 Kaňk B Rataje n. S. 13.04. od 16:30 NE 2:4
A3B1707 Křesetice B Nové Dvory B 13.04. od 16:30 NE 4:3

18. kolo - 19. a 20. dubna 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1801 Zbraslavice B Křesetice B 20.04. od 17:00 NE 5:1
A2A1802 Nové Dvory B Kaňk B 19.04. od 17:00 SO 3:2
A2A1803 Rataje n. S. Miskovice 19.04. od 17:00 SO 2:0
A2A1804 Suchdol C Malín B 19.04. od 17:00 SO 1:3
A2A1805 Č. Janovice B Nepoměřice 20.04. od 17:00 NE 1:6
A2A1806 Kačina Malešov B 19.04. od 17:00 SO 1:4
A2A1807 Kácov B Soběšín 19.04. od 17:00 SO 9:1

19. kolo - 26. a 27. dubna 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1901 Kácov B Zbraslavice B 26.04. od 17:00 SO 10:1
A3B1902 Soběšín Kačina 26.04. od 17:00 SO 3:0
A3B1903 Malešov B Č. Janovice B 27.04. od 17:00 NE 4:1
A3B1904 Nepoměřice Suchdol C 26.04. od 17:00 SO 12:0
A3B1905 Malín B Rataje n. S. 27.04. od 17:00 NE 5:1
A3B1906 Miskovice Nové Dvory B 26.04. od 17:00 SO 8:0
A3B1907 Kaňk B Křesetice B 27.04. od 17:00 NE 3:3

20. kolo - 3. a 4. května 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B2001 Zbraslavice B Kaňk B 04.05. od 17:00 NE 4:2
A3B2002 Křesetice B Miskovice 04.05. od 17:00 NE 1:2
A3B2003 Nové Dvory B Malín B 03.05. od 17:00 SO 1:3
A3B2004 Rataje n. S. Nepoměřice 03.05. od 17:00 SO 4:3
A3B2005 Suchdol C Malešov B 03.05. od 17:00 SO 2:2
A3B2006 Č. Janovice B Soběšín 03.05. od 17:00 SO 6:0
A3B2007 Kačina Kácov B 03.05. od 17:00 SO 0:7

21. kolo - 10. a 11. května 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B2101 Kačina Zbraslavice B 10.05. od 17:00 SO 4:1
A3B2102 Kácov B Č. Janovice B 11.05. od 17:00 NE 7:0
A3B2103 Soběšín Suchdol C 10.05. od 17:00 SO 1:2
A3B2104 Malešov B Rataje n. S. 11.05. od 17:00 NE 3:1
A3B2105 Nepoměřice Nové Dvory B 10.05. od 17:00 SO 4:0
A3B2106 Malín B Křesetice B 11.05. od 17:00 NE 11:3
A3B2107 Miskovice Kaňk B 10.05. od 17:00 SO 2:3

22. kolo - 17. a 18. května 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B2201 Zbraslavice B Miskovice 18.05. od 17:00 NE 2:1
A3B2202 Kaňk B Malín B 18.05. od 17:00 NE 0:0
A3B2203 Křesetice B Nepoměřice 18.05. od 17:00 NE 2:4
A3B2204 Nové Dvory B Malešov B 17.05. od 17:00 SO 1:1
A3B2205 Rataje n. S. Soběšín 17.05. od 17:00 SO 3:0
A3B2206 Suchdol C Kácov B 01.06. od 17:00 NE 1:13
A3B2207 Č. Janovice B Kačina 18.05. od 17:00 NE 1:3

23. kolo - 24. a 25. května 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B2301 Č. Janovice B Zbraslavice B 25.05. od 17:00 NE 2:0
A3B2302 Kačina Suchdol C 24.05. od 17:00 SO 7:0
A3B2403 Kácov B Rataje n. S. 25.05. od 17:00 NE 7:1
A3B2504 Soběšín Nové Dvory B 24.05. od 17:00 SO 5:1
A3B2605 Malešov B Křesetice B 25.05. od 17:00 NE 2:0
A3B2706 Nepoměřice Kaňk B 24.05. od 17:00 SO 9:1
A3B2807 Malín B Miskovice 25.05. od 17:00 NE 4:3

24. kolo - 31. května a 1. června 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B2401 Zbraslavice B Malín B 01.06. od 17:00 NE 1:2
A3B2402 Miskovice Nepoměřice 31.05. od 17:00 SO 3:2
A3B2403 Kaňk B Malešov B 01.06. od 17:00 NE 0:3
A3B2404 Křesetice B Soběšín 01.06. od 17:00 NE 3:3
A3B2405 Nové Dvory B Kácov B 31.05. od 17:00 SO 5:9
A3B2406 Rataje n. S. Kačina 31.05. od 17:00 SO 1:2
A3B2407 Suchdol C Č. Janovice B 31.05. od 17:00 SO 0:2

25. kolo - 7. a 8. června 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B2501 Suchdol C Zbraslavice B 07.06. od 17:00 SO 0:5
A3B2502 Č. Janovice B Rataje n. S. 07.06. od 17:00 SO 0:2
A3B2503 Kačina Nové Dvory B 07.06. od 17:00 SO 2:3
A3B2504 Kácov B Křesetice B 07.06. od 17:00 SO 7:4
A3B2505 Soběšín Kaňk B 07.06. od 17:00 SO 3:0
A3B2506 Malešov B Miskovice 08.06. od 17:00 NE 2:1
A3B2507 Nepoměřice Malín B 07.06. od 17:00 SO 1:1

26. kolo - 14. a 15. června 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B2601 Zbraslavice B Nepoměřice 15.06. od 17:00 NE 4:3
A3B2602 Malín B Malešov B 14.06. od 14:00 SO 2:0
A3B2603 Miskovice Soběšín 14.06. od 17:00 SO 3:2
A3B2604 Kaňk B Kácov B 15.06. od 17:00 NE 1:10
A3B2605 Křesetice B Kačina 15.06. od 17:00 NE 2:4
A3B2606 Nové Dvory B Č. Janovice B 14.06. od 17:00 SO 3:2
A3B2607 Rataje n. S. Suchdol C 14.06. od 17:00 SO 9:1

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář