Stará garda nastoupila proti Dukle Skotsko s děravou obranou

22. 9. 2013

Po více než roce se do Červených Janovic vrátila Dukla Skotsko, aby si zopakovala souboj se starou gardou. A stejně jako loni při červnové oslavě 45. výročí založení fotbalového oddílu byla opět úspěšnější.

neděle 22. září 2013 od 14.00 hodin
Červené Janovice – Dukla Skotsko 2:4 (1:3)

Přátelské utkání starých gard Červené Janovice – Dukla Skotsko 2Hosté měli raketový nástup a už po dvaceti minutách vedli tříbrankovým rozdílem. „Než přišla obrana z kabin, prohrávali jsme o tři góly,“ potvrdil vedoucí mužstva Stanislav Daněk skutečnost, že defenzivní činnost červenojanovického celku nebyla v té tobě jeho silnou stránkou.

Zlepšení nastalo až s příchodem zadáka P. Mašína do druhého poločasu, do něhož týmy vstupovaly za stavu 1:3, neboť naději před přestávkou vykřesal O. Menšík.

Ještě lepší to z pohledu Červených Janovic bylo po kontaktní brance B. Čochnáře, avšak Dukla Skotsko se o výhru připravit nenechala a naopak si ji v nastaveném čase pojistila.

„Měli jsme převahu, ale nechali jsme si dát tři góly z brejků,“ ohlédl se ještě za přátelským utkáním Stanislav Daněk.

Branky: O. Menšík, B. Čochnář - P. Blahynka 2, S. McAnespie, M. Bradshaw. Rozhodčí: D. Uher (1. poločas), R. Vavřina (2. poločas). Hrací doba: 2x 35 minut.

Č. Janovice: A. Chudoba, M. Ptáček, M. Zajíček, P. Kruliš, S. Daněk, B. Čochnář, I. Hájek, V. Vavřina, O. Menšík, J. Uher, G. Carse, V. Bouma, T. Filip, P. Mašín. Mužstvo vedl: S. Daněk.

Turnaj starých gard, který se i za účasti Dukly Skotsko konal u příležitosti oslavy 45. výročí založení červenojanovického oddílu kopané, si můžete připomenout ZDE. (lh)