Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů III. třídy

10. 8. 2014

Rozpis mistrovských zápasů III. třídy v sezoně 2014/2015:

1. kolo - 23. a 24. srpna 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0101 Křesetice Horky 23.08. od 17:00 SO 2:4
A2A0102 Žleby Nové Dvory 23.08. od 17:00 SO 0:4
A2A0103 Tupadly B Suchdol B 23.08. od 17:00 SO 2:0
A2A0104 Č. Janovice Kácov B 23.08. od 17:00 SO 0:4
A2A0105 Bílé Podolí B Sedlec B 23.08. od 17:00 SO 2:1 pk
A2A0106 Hlízov Kluky 23.08. od 17:00 SO 5:0
A2A0107 Paběnice B Rataje n. S. 24.08. od 17:00 NE 5:3

2. kolo - 30. a 31. srpna 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0201 Horky Rataje n. S. 30.08. od 17:00 SO 4:0
A2A0202 Kluky Paběnice B 31.08. od 17:00 NE 6:5 pk
A2A0203 Sedlec B Hlízov 31.08. od 17:00 NE 3:2
A2A0204 Kácov B Bílé Podolí B 30.08. od 17:00 SO 7:2
A2A0205 Suchdol B Č. Janovice 31.08. od 17:00 NE 4:0
A2A0206 Nové Dvory Tupadly B 31.08. od 17:00 NE 0:4
A2A0207 Křesetice Žleby 30.08. od 17:00 SO 5:1

3. kolo - 6. a 7. září 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0301 Žleby Horky 06.09. od 17:00 SO 1:5
A2A0302 Tupadly B Křesetice 06.09. od 17:00 SO 3:0
A2A0303 Č. Janovice Nové Dvory 07.09. od 17:00 NE 4:3 pk
A2A0304 Bílé Podolí B Suchdol B 06.09. od 17:00 SO 6:1
A2A0305 Hlízov Kácov B 06.09. od 15:00 SO 3:2
A2A0306 Paběnice B Sedlec B 07.09. od 17:00 NE 2:3
A2A0307 Rataje n. S. Kluky 06.09. od 17:00 SO 1:3

4. kolo - 13. a 14. září 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0401 Horky Kluky 13.09. od 17:00 SO 2:0
A2A0402 Sedlec B Rataje n. S. 14.09. od 17:00 NE 4:1
A2A0403 Kácov B Paběnice B 13.09. od 14:00 SO 6:1
A2A0404 Suchdol B Hlízov 14.09. od 17:00 NE 4:2
A2A0405 Nové Dvory Bílé Podolí B 14.09. od 17:00 NE 5:4 pk
A2A0406 Křesetice Č. Janovice 13.09. od 17:00 SO 2:3 pk
A2A0407 Žleby Tupadly B 13.09. od 17:00 SO 1:3

5. kolo - 20. a 21. září 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0501 Tupadly B Horky 20.09. od 16:30 SO 4:2
A2A0502 Č. Janovice Žleby 21.09. od 16:30 NE 2:3 pk
A2A0503 Bílé Podolí B Křesetice 20.09. od 16:30 SO 3:2 pk
A2A0504 Hlízov Nové Dvory 20.09. od 16:30 SO 6:1
A2A0505 Paběnice B Suchdol B 21.09. od 16:30 NE 1:2 pk
A2A0506 Rataje n. S. Kácov B 20.09. od 16:30 SO 0:1 pk
A2A0507 Kluky Sedlec B 21.09. od 16:30 NE 3:4

6. kolo - 27. a 28. září 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0601 Horky Sedlec B 27.09. od 16:30 SO 8:3
A2A0602 Kácov B Kluky 27.09. od 16:30 SO 7:0
A2A0603 Suchdol B Rataje n. S. 28.09. od 16:30 NE 4:0
A2A0604 Nové Dvory Paběnice B 28.09 od 16:30 NE 5:2
A2A0605 Křesetice Hlízov 27.09. od 16:30 SO 1:2
A2A0606 Žleby Bílé Podolí B 27.09. od 16:30 SO 1:4
A2A0607 Tupadly B Č. Janovice 27.09. od 16:30 SO 3:0

7. kolo - 4. a 5. října 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0701 Č. Janovice Horky 04.10. od 16:00 SO 1:2
A2A0702 Bílé Podolí B Tupadly B 04.10. od 16:00 SO 2:1 pk
A2A0703 Hlízov Žleby 04.10. od 16:00 SO 11:0
A2A0704 Paběnice B Křesetice 05.10. od 16:00 NE 4:2
A2A0705 Rataje n. S. Nové Dvory 04.10. od 16:00 SO 1:4
A2A0706 Kluky Suchdol B 05.10. od 15:00 NE 2:0
A2A0707 Sedlec B Kácov B 05.10. od 16:00 NE 1:0 pk

8. kolo - 11. a 12. října 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0801 Horky Kácov B 11.10. od 16:00 SO 2:3
A2A0802 Suchdol B Sedlec B 12.10. od 16:00 NE 4:1
A2A0803 Nové Dvory Kluky 12.10. od 16:00 NE 2:3 pk
A2A0804 Křesetice Rataje n. S. 11.10. od 16:00 SO 3:4
A2A0805 Žleby Paběnice B 11.10. od 16:00 SO 0:3 kont.
A2A0806 Tupadly B Hlízov 11.10. od 16:00 SO 1:4
A2A0807 Č. Janovice Bílé Podolí B 12.10. od 16.00 NE 1:2

9. kolo - 18. a 19. října 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0901 Bílé Podolí B Horky 18.10. od 15:30 SO 2:5
A2A0902 Hlízov Č. Janovice 18.10. od 15:30 SO 8:0
A2A0903 Paběnice B Tupadly B 19.10. od 15:30 NE 5:3
A2A0904 Rataje n. S. Žleby 18.10. od 15:30 SO 6:0
A2A0905 Kluky Křesetice 19.10. od 15:00 NE 0:1
A2A0906 Sedlec B Nové Dvory 19.10. od 15:30 NE 6:1
A2A0907 Kácov B Suchdol B 18.10. od 15:30 SO 6:2

10. kolo - 25. a 26. října 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1001 Horky Suchdol B 25.10. od 14:30 SO 3:0
A2A1002 Nové Dvory Kácov B 26.10. od 14:30 NE 1:2
A2A1003 Křesetice Sedlec B 25.10. od 14:30 SO 1:4
A2A1004 Žleby Kluky 25.10. od 14:30 SO 1:2 pk
A2A1005 Tupadly B Rataje n. S. 25.10. od 14:30 SO 3:4 pk
A2A1006 Č. Janovice Paběnice B 25.10. od 14:30 SO 2:4
A2A1007 Bílé Podolí B Hlízov 25.10. od 14:30 SO 1:3

11. kolo - 1. a 2. listopadu 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1101 Hlízov Horky 01.11. od 14:00 SO 2:1
A2A1102 Paběnice B Bílé Podolí B 02.11. od 14:00 NE 2:0
A2A1103 Rataje n. S. Č. Janovice 01.11. od 14:00 SO 2:1 pk
A2A1104 Kluky Tupadly B 02.11. od 14:00 NE 2:3 pk
A2A1105 Sedlec B Žleby 02.11. od 14:00 NE 6:0
A2A1106 Kácov B Křesetice 01.11. od 14:00 SO 12:0
A2A1107 Suchdol B Nové Dvory 02.11. od 14:00 NE 7:0

12. kolo - 8. a 9. listopadu 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1201 Horky Nové Dvory 08.11. od 14:00 SO 0:3
A2A1202 Křesetice Suchdol B 08.11. od 14:00 SO 2:1
A2A1203 Žleby Kácov B 08.11. od 14:00 SO 1:7
A2A1204 Tupadly B Sedlec B 08.11. od 14:00 SO 3:1
A2A1205 Č. Janovice Kluky 08.11. od 14:00 SO 4:1
A2A1206 Bílé Podolí B Rataje n. S. 09.11. od 14:00 NE 5:0
A2A1207 Hlízov Paběnice B 08.11. od 14:00 SO 5:0

13. kolo - 15. a 16. listopadu 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1301 Paběnice B Horky 16.11. od 13:30 NE 1:4
A2A1302 Rataje n. S. Hlízov 15.11. od 13:30 SO 1:3
A2A1303 Kluky Bílé Podolí B 16.11. od 13:30 NE 2:1
A2A1304 Sedlec B Č. Janovice 15.11. od 10:15 SO 2:1 pk
A2A1305 Kácov B Tupadly B 15.11. od 13:30 SO 4:1
A2A1306 Suchdol B Žleby 16.11. od 13:30 NE 6:0
A2A1307 Nové Dvory Křesetice 16.11. od 13:30 NE 5:3

14. kolo - 21. a 22. března 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1401 Horky Křesetice 21.03. od 15:00 SO 3:1
A2A1402 Nové Dvory Žleby 22.03. od 15:00 NE nehráno
A2A1403 Suchdol B Tupadly B 22.03. od 15:00 NE 1:0
A2A1404 Kácov B Č. Janovice 22.03. od 15:00 NE 3:0
A2A1405 Sedlec B Bílé Podolí B 22.03. od 15:00 NE 3:1
A2A1406 Kluky Hlízov 22.03. od 15:00 NE 1:0
A2A1407 Rataje n. S. Paběnice B 21.03. od 15:00 SO 0:1

15. kolo - 28. a 29. března 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1501 Rataje n. S. Horky 28.03. od 15:00 SO 2:3
A2A1502 Paběnice B Kluky 29.03. od 15:00 NE 2:3 pk
A2A1503 Hlízov Sedlec B 28.03. od 15:00 SO 0:1
A2A1504 Bílé Podolí B Kácov B 28.03. od 15:00 SO 1:6
A2A1505 Č. Janovice Suchdol B 29.03. od 12:30 NE 3:1
A2A1506 Tupadly B Nové Dvory 28.03. od 15:00 SO 9:1
A2A1507 Žleby Křesetice 28.03. od 15:00 SO nehráno

16. kolo - 4. a 5. dubna 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1601 Horky Žleby 04.04. od 16:30 SO nehráno
A2A1602 Křesetice Tupadly B 04.04. od 16:30 SO 2:0
A2A1603 Nové Dvory Č. Janovice 05.04. od 16:30 NE 0:1
A2A1604 Suchdol B Bílé Podolí B 05.04. od 16:30 NE 4:1
A2A1605 Kácov B Hlízov 05.04. od 16:30 NE 3:1
A2A1606 Sedlec B Paběnice B 05.04. od 16:30 NE 2:1
A2A1607 Kluky Rataje n. S. 05.04. od 16:30 NE 1:2

17. kolo - 11. a 12. dubna 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1701 Kluky Horky 12.04. od 16:30 NE 2:3
A2A1702 Rataje n. S. Sedlec B 11.04. od 16:30 SO 3:2 pk
A2A1703 Paběnice B Kácov B 12.04. od 16:30 NE 1:2
A2A1704 Hlízov Suchdol B 11.04. od 16:30 SO 6:0
A2A1705 Bílé Podolí B Nové Dvory 12.04. od 16:30 NE 7:4
A2A1706 Č. Janovice Křesetice 12.04. od 16:30 NE 2:1
A2A1707 Tupadly B Žleby 11.04. od 16:30 SO nehráno

18. kolo - 18. a 19. dubna 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1801 Horky Tupadly B 18.04. od 17:00 SO 1:3
A2A1802 Žleby Č. Janovice 18.04. od 17:00 SO nehráno
A2A1803 Křesetice Bílé Podolí B 18.04. od 17:00 SO 3:0
A2A1804 Nové Dvory Hlízov 19.04. od 17:00 NE 2:3 pk
A2A1805 Suchdol B Paběnice B 19.04. od 17:00 NE 5:2
A2A1806 Kácov B Rataje n. S. 18.04. od 17:00 SO 4:3
A2A1807 Sedlec B Kluky 19.04. od 17:00 NE 3:2

19. kolo - 25. a 26. dubna 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A1901 Sedlec B Horky 26.04. od 17:00 NE 2:3 pk
A2A1902 Kluky Kácov B 26.04. od 17:00 NE 1:4
A2A1903 Rataje n. S. Suchdol B 25.04. od 17:00 SO 3:1
A2A1904 Paběnice B Nové Dvory 26.04. od 17:00 NE 0:3
A2A1905 Hlízov Křesetice 25.04. od 17:00 SO 2:1
A2A1906 Bílé Podolí B Žleby 25.04. od 17:00 SO nehráno
A2A1907 Č. Janovice Tupadly B 25.04. od 17:00 SO 4:0

20. kolo - 2. a 3. května 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A2001 Horky Č. Janovice 02.05. od 17:00 SO 0:1
A2A2002 Tupadly B Bílé Podolí B 02.05. od 17:00 SO 4:1
A2A2003 Žleby Hlízov 02.05. od 17:00 SO nehráno
A2A2004 Křesetice Paběnice B 02.05. od 17:00 SO 2:1
A2A2005 Nové Dvory Rataje n. S. 03.05. od 17:00 NE 3:4 pk
A2A2006 Suchdol B Kluky 03.05. od 17:00 NE 2:4
A2A2007 Kácov B Sedlec B 02.05. od 17:00 SO 11:0

21. kolo - 9. a 10. května 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A2101 Kácov B Horky 10.05. od 17:00 NE 3:1
A2A2102 Sedlec B Suchdol B 10.05. od 17:00 NE 3:2
A2A2103 Kluky Nové Dvory 10.05. od 17:00 NE 4:0
A2A2104 Rataje n. S. Křesetice 09.05. od 17:00 SO 2:3 pk
A2A2105 Paběnice B Žleby 10.05. od 17:00 NE nehráno
A2A2106 Hlízov Tupadly B 09.05. od 17:00 SO 8:1
A2A2107 Bílé Podolí B Č. Janovice 10.05. od 17:00 NE 7:0

22. kolo - 16. a 17. května 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A2201 Horky Bílé Podolí B 16.05. od 17:00 SO 0:3
A2A2202 Č. Janovice Hlízov 17.05. od 17:00 NE 1:4
A2A2203 Tupadly B Paběnice B 16.05. od 17:00 SO 2:1
A2A2204 Žleby Rataje n. S. 16.05. od 17:00 SO nehráno
A2A2205 Křesetice Kluky 16.05. od 17:00 SO 3:2
A2A2206 Nové Dvory Sedlec B 17.05. od 17:00 NE 2:3 pk
A2A2207 Suchdol B Kácov B 17.05. od 17:00 NE 2:1

23. kolo - 23. a 24. května 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A2301 Suchdol B Horky 24.05. od 17:00 NE 3:2
A2A2302 Kácov B Nové Dvory 23.05. od 17:00 SO 1:2
A2A2303 Sedlec B Křesetice 24.05. od 17:00 NE 3:0
A2A2304 Kluky Žleby 24.05. od 17:00 NE nehráno
A2A2305 Rataje n. S. Tupadly B 23.05. od 17:00 SO 1:0
A2A2306 Paběnice B Č. Janovice 24.05. od 17:00 NE 3:2 pk
A2A2307 Hlízov B. Podolí B 23.05. od 17:00 SO 5:0

24. kolo - 30. a 31. května 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A2401 Horky Hlízov 30.05. od 17:00 SO 2:1 pk
A2A2402 Bílé Podolí B Paběnice B 31.05. od 17:00 NE 3:0
A2A2403 Č. Janovice Rataje n. S. 30.05. od 17:00 SO 4:2
A2A2404 Tupadly B Kluky 30.05. od 17:00 SO 6:0
A2A2405 Žleby Sedlec B 30.05. od 17:00 SO nehráno
A2A2406 Křesetice Kácov B 30.05. od 17:00 SO 1:2
A2A2407 Nové Dvory Suchdol B 31.05. od 17:00 NE 5:2

25. kolo - 6. a 7. června 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A2501 Nové Dvory Horky 07.06. od 17:00 NE 0:2
A2A2502 Suchdol B Křesetice 07.06. od 17:00 NE 8:3
A2A2503 Kácov B Žleby 06.06. od 17:00 SO nehráno
A2A2504 Sedlec B Tupadly B 07.06. od 17:00 NE 1:2
A2A2505 Kluky Č. Janovice 07.06. od 17:00 NE 2:1 pk
A2A2506 Rataje n. S. Bílé Podolí B 06.06. od 17:00 SO 3:5
A2A2507 Paběnice B Hlízov 07.06. od 17:00 NE 1:0

26. kolo - 13. a 14. června 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A2601 Horky Paběnice B 13.06. od 17:00 SO 1:0 pk
A2A2602 Hlízov Rataje n. S. 13.06. od 17:00 SO 6:1
A2A2603 Bílé Podolí B Kluky 13.06. od 10:15 SO 2:3
A2A2604 Č. Janovice Sedlec B 14.06. od 17:00 NE 1:2
A2A2605 Tupadly B Kácov B 13.06. od 17:00 SO 4:2
A2A2606 Žleby Suchdol B 14.06. od 17:00 NE nehráno
A2A2607 Křesetice Nové Dvory 13.06. od 17:00 SO 8:4
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář