Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů IV. třídy

10. 8. 2014

Rozpis mistrovských zápasů IV. třídy, skupina B v sezoně 2014/2015:

1. kolo - 23. a 24. srpna 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0103 Miskovice Soběšín 23.08. od 17:00 SO 0:1
A3B0104 Malešov B Č. Janovice B 24.08. od 17:00 NE 0:2
A3B0105 Zbraslavice B Kaňk B 24.08. od 17:00 NE 3:1
A3B0106 Nepoměřice Zruč n. S. B 23.08. od 17:00 SO 6:0
A3B0107 Močovice Kačina 23.08. od 17:00 SO 2:1

2. kolo - 30. a 31. srpna 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0202 Zruč n. S. B Močovice 31.08. od 15:00 NE 3:2 pk
A3B0203 Kaňk B Nepoměřice 31.08. od 17:00 NE 0:5
A3B0204 Č. Janovice B Zbraslavice B 30.08. od 17:00 SO 1:2
A3B0205 Soběšín Malešov B 30.08. od 17:00 SO 0:3
A3B0207 Křesetice B Malín B 31.08. od 17:00 NE 3:2

3. kolo - 6. a 7. září 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0302 Miskovice Křesetice B 06.09. od 17:00 SO 4:0
A3B0304 Zbraslavice B Soběšín 07.09. od 17:00 NE 3:1
A3B0305 Nepoměřice Č. Janovice B 06.09. od 17:00 SO 6:1
A3B0306 Močovice Kaňk B 06.09. od 17:00 SO 4:0
A3B0307 Kačina Zruč n. S. B 06.09. od 17:00 SO 3:0

4. kolo - 13. a 14. září 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0402 Kaňk B Kačina 14.09. od 17:00 NE 1:2
A3B0403 Č. Janovice B Močovice 14.09. od 17:00 NE 2:6
A3B0404 Soběšín Nepoměřice 13.09. od 17:00 SO 1:5
A3B0406 Křesetice B Malešov B 14.09. od 17:00 NE 0:4
A3B0407 Malín B Miskovice 14.09. od 17:00 NE 4:1

5. kolo - 20. a 21. září 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A2A0502 Malešov B Malín B 21.09. od 16:30 NE 3:1
A2A0503 Zbraslavice B Křesetice B 21.09. od 16:30 NE 4:3 pk
A2A0505 Močovice Soběšín 20.09. od 16:30 SO 7:0
A2A0506 Kačina Č. Janovice B 20.09. od 16:30 SO 1:2 pk
A2A0507 Zruč n. S. B Kaňk B 21.09. od 15:00 NE 0:3

6. kolo - 27. a 28. září 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0602 Č. Janovice B Zruč n. S. B 28.09. od 16:30 NE 1:0
A3B0603 Soběšín Kačina 27.09. od 16:30 SO 2:1 pk
A3B0605 Křesetice B Nepoměřice 28.09 od 16:30 NE 0:4
A3B0606 Malín B Zbraslavice B 28.09. od 16:30 NE 5:1
A3B0607 Miskovice Malešov B 27.09. od 16:30 SO 0:2

7. kolo - 4. a 5. října 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0702 Zbraslavice B Miskovice 05.10. od 16:00 NE 0:2
A3B0703 Nepoměřice Malín B 04.10. od 16:00 SO 3:1
A3B0704 Močovice Křesetice B 04.10. od 16:00 SO 2:1
A3B0706 Zruč n. S. B Soběšín 05.10. od 15:00 NE 6:1
A3B0707 Kaňk B Č. Janovice B 05.10. od 16:00 NE 4:2

8. kolo - 11. a 12. října 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0802 Soběšín Kaňk B 11.10. od 16:00 SO 1:2
A3B0804 Křesetice B Kačina 12.10. od 16:00 NE 3:4
A3B0805 Malín B Močovice 12.10. od 16:00 NE 2:1 pk
A3B0806 Miskovice Nepoměřice 11.10. od 16:00 SO 3:0
A3B0807 Malešov B Zbraslavice B 13.10. od 16:00 NE 0:3

9. kolo - 18. a 19. října 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B0902 Nepoměřice Malešov B 18.10. od 15:30 SO 3:2
A3B0903 Močovice Miskovice 18.10. od 15:30 SO 1:2 pk
A3B0904 Kačina Malín B 18.10. od 15:30 SO 3:0
A3B0905 Zruč n. S. B Křesetice B 19.10. od 15:00 NE 9:4
A3B0907 Č. Janovice B Soběšín 19.10. od 15:30 NE 1:2 pk

10. kolo - 25. a 26. října 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1003 Křesetice B Kaňk B 26.10. od 14:30 NE 2:1 pk
A3B1004 Malín B Zruč n. S. B 26.10. od 14:30 NE 4:3 pk
A3B1005 Miskovice Kačina 25.10. od 14:30 SO 3:2
A3B1006 Malešov B Močovice 26.10. od 14:30 NE 0:3
A3B1007 Zbraslavice B Nepoměřice 26.10. od 14:30 NE 1:2

11. kolo - 1. a 2. listopadu 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1102 Močovice Zbraslavice B 01.11. od 14:00 SO 3:4 pk
A3B1103 Kačina Malešov B 01.11. od 14:00 SO 3:0
A3B1104 Zruč n. S. B Miskovice 02.11. od 14:00 NE 1:2
A3B1105 Kaňk B Malín B 02.11. od 14:00 NE 4:2
A3B1106 Č. Janovice B Křesetice B 02.11. od 14:00 NE 0:2

12. kolo - 8. a 9. listopadu 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1202 Křesetice B Soběšín 09.11. od 14:00 NE 2:0
A3B1203 Malín B Č. Janovice B 09.11. od 14:00 NE 3:1
A3B1204 Miskovice Kaňk B 08.11. od 14:00 SO 7:0
A3B1205 Malešov B Zruč n. S. B 09.11. od 14:00 NE 2:6
A3B1206 Zbraslavice B Kačina 09.11. od 14:00 NE 3:0
A3B1207 Nepoměřice Močovice 08.11. od 14:00 SO 2:1

13. kolo - 15. a 16. listopadu 2014
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1302 Kačina Nepoměřice 15.11. od 13:30 SO 3:1
A3B1303 Zruč n. S. B Zbraslavice B 16.11. od 13:30 NE 4:1
A3B1304 Kaňk B Malešov B 16.11. od 13:30 NE 3:1
A3B1305 Č. Janovice B Miskovice 15.11. od 13:30 SO 2:4
A3B1306 Soběšín Malín B 15.11. od 13:30 SO 5:3

14. kolo - 21. a 22. března 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1403 Soběšín Miskovice 21.03. od 15:00 SO 0:2
A3B1404 Č. Janovice B Malešov B 21.03. od 15:00 SO 1:2
A3B1405 Kaňk B Zbraslavice B 22.03. od 15:00 NE 1:3
A3B1406 Zruč n. S. B Nepoměřice 22.03. od 15:00 NE 2:0
A3B1407 Kačina Močovice 21.03. od 15:00 SO 1:0 pk

15. kolo - 28. a 29. března 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1502 Močovice Zruč n. S. B 28.03. od 15:00 SO 9:1
A3B1503 Nepoměřice Kaňk B 28.03. od 15:00 SO 6:0
A3B1504 Zbraslavice B Č. Janovice B 29.03. od 15:00 NE 3:1
A3B1505 Malešov B Soběšín 29.03. od 15:00 NE 1:0
A3B1507 Malín B Křesetice B 29.03. od 15:00 NE 3:2 pk

16. kolo - 4. a 5. dubna 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1602 Křesetice B Miskovice 05.04. od 16:30 NE 2:3
A3B1604 Soběšín Zbraslavice B 04.04. od 16:30 SO 1:5
A3B1605 Č. Janovice B Nepoměřice 22.04. od 18:00 ST 0:2
A3B1606 Kaňk B Močovice 05.04. od 16:30 NE 3:7
A3B1607 Zruč n. S. B Kačina 05.04. od 15:00 NE 3:1

17. kolo - 11. a 12. dubna 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1702 Kačina Kaňk B 11.04. od 16:30 SO 6:0
A3B1703 Močovice Č. Janovice B 11.04. od 16:30 SO 4:1
A3B1704 Nepoměřice Soběšín 11.04. od 16:30 SO 3:0
A3B1706 Malešov B Křesetice B 12.04. od 16:30 NE 0:3 kont.
A3B1707 Miskovice Malín B 11.04. od 16:30 SO 2:1 pk

18. kolo - 18. a 19. dubna 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1802 Malín B Malešov B 19.04. od 17:00 NE 4:2
A3B1803 Křesetice B Zbraslavice B 19.04. od 17:00 NE 0:1 pk
A3B1805 Soběšín Močovice 18.04. od 17:00 SO 1:3
A3B1806 Č. Janovice B Kačina 19.04. od 17:00 NE 0:2
A3B1807 Kaňk B Zruč n. S. B 19.04. od 17:00 NE 0:2

19. kolo - 25. a 26. dubna 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B1902 Zruč n. S. B Č. Janovice B 26.04. od 15:00 NE 4:1
A3B1903 Kačina Soběšín 25.04. od 17:00 SO 2:1
A3B1905 Nepoměřice Křesetice B 25.04. od 17:00 SO 3:0
A3B1906 Zbraslavice B Malín B 26.04. od 17:00 NE 4:2
A3B1907 Malešov B Miskovice 26.04. od 17:00 NE 2:4

20. kolo - 2. a 3. května 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B2002 Miskovice Zbraslavice B 02.05. od 17:00 SO 0:1 pk
A3B2003 Malín B Nepoměřice 03.05. od 17:00 NE 4:1
A3B2004 Křesetice B Močovice 03.05. od 17:00 NE 3:4
A3B2006 Soběšín Zruč n. S. B 02.05. od 17:00 SO 5:1
A3B2007 Č. Janovice B Kaňk B 03.05. od 17:00 NE 1:2

21. kolo - 9. a 10. května 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B2102 Kaňk B Soběšín 10.05. od 17:00 NE 2:4
A3B2104 Kačina Křesetice B 09.05. od 17:00 SO 6:1
A3B2105 Močovice Malín B 09.05. od 17:00 SO 2:1
A3B2106 Nepoměřice Miskovice 09.05. od 17:00 SO 3:1
A3B2107 Zbraslavice B Malešov B 10.05. od 17:00 NE 3:0

22. kolo - 16. a 17. května 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B2202 Malešov B Nepoměřice 17.05. od 17:00 NE 0:2
A3B2203 Miskovice Močovice 16.05. od 17:00 SO 2:0
A3B2204 Malín B Kačina 17.05. od 17:00 NE 4:1
A3B2205 Křesetice B Zruč n. S. B 17.05. od 17:00 NE 7:0
A3B2207 Soběšín Č. Janovice B 16.05. od 17:00 SO 0:1

23. kolo - 23. a 24. května 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B2303 Kaňk B Křesetice B 24.05. od 17:00 NE 2:1
A3B2304 Zruč n. S. B Malín B 24.05. od 15:00 NE 1:3
A3B2305 Kačina Miskovice 23.05. od 17:00 SO 0:1
A3B2306 Močovice Malešov B 23.05. od 17:00 SO 5:0
A3B2307 Nepoměřice Zbraslavice B 23.05. od 17:00 SO 3:0

24. kolo - 30. a 31. května 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B2402 Zbraslavice B Močovice 31.05. od 17:00 NE 1:2
A3B2403 Malešov B Kačina 31.05. od 17:00 NE 2:1 pk
A3B2404 Miskovice Zruč n. S. B 30.05. od 17:00 SO 15:1
A3B2405 Malín B Kaňk B 31.05. od 17:00 NE 8:1
A3B2406 Křesetice B Č. Janovice B 31.05. od 17:00 NE 1:2

25. kolo - 6. a 7. června 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B2502 Soběšín Křesetice B 06.06. od 17:00 SO 4:2
A3B2503 Č. Janovice B Malín B 06.06. od 17:00 SO 3:5
A3B2504 Kaňk B Miskovice 07.06. od 17:00 NE 0:4
A3B2505 Zruč n. S. B Malešov B 07.06. od 15:00 NE 2:3
A3B2506 Kačina Zbraslavice B 06.06. od 17:00 SO 3:0 kont.
A3B2507 Močovice Nepoměřice 06.06. od 17:00 SO 4:3 pk

26. kolo - 13. a 14. června 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A3B2602 Nepoměřice Kačina 14.06. od 17:00 NE 3:2 pk
A3B2603 Zbraslavice B Zruč n. S. B 14.06. od 17:00 NE 7:3
A3B2604 Malešov B Kaňk B 14.06. od 17:00 NE 7:1
A3B2605 Miskovice Č. Janovice B 13.06. od 17:00 SO 4:0
A3B2606 Malín B Soběšín 13.06. od 14:00 SO 4:1
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář