Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hasiče malí sparťané na hřišti trénovat viděli, fotbalisty nikoliv

20. 8. 2014

Z letního fotbalového soustředění starší a mladší přípravky Sparty Kutná Hora v Červených Janovicích. Foto: Zdeněk LuňákS dosud nejpočetnější výpravou dorazily potřetí za sebou na soustředění v Červených Janovicích tři přípravkové týmy Sparty Kutná Hora. Úvod letní přípravy si od 11. do 14. srpna nenechalo ujít 33 hráčů a 6 trenérů.

Družina fotbalistů z Lorce ve věku od šesti do deseti let opět naplno využila nabízené možnosti červenojanovického sportovního areálu i celé obce a blízkého okolí a s vervou se „zakousla“ do získávání fyzické kondice, a to nejen přímo na hrací ploše.

K posilování dobře posloužilo dětské hřiště u školky, náročné výběhy děti absolvovaly v kopcovitém terénu u Ještěrného rybníka nebo u Vačkáře, rovinky běhaly zase na Katlově. Nechyběla ani procházka na rozhlednu Bohdanka v Bohdanči se zrychleným přesunem zpět. Došlo i na tři přípravné zápasy.

„Bylo hezké vidět v Červených Janovicích opět plné hřiště malých fotbalistů. V úterý odpoledne se dokonce o něj podělili s mladými hasiči od Josefa a Lenky Růžičkových, kteří hostům z Kutné Hory předvedli požární sport, za což ještě jednou děkujeme. Stejně tak i Marku Valentovi, který se ve středu večer podílel na duchařské stezce odvahy,“ podotkl šéftrenér kutnohorských přípravkových celků Luboš Hájek.

Ačkoliv se malým sparťanům na soustředění velmi líbilo, na jeho konci se však jedné věci divili, a sice že za celou dobu neviděli na hřišti trénovat ani jednoho červenojanovického fotbalistu... Samozřejmě pokud nepočítali své trenéry L. Hájka a V. Boumu, který se už rovněž aktivně zapojil do práce s mládeží v Lorci.

Podrobnější ohlédnutí za letním soustředěním starší a mladší přípravky Sparty Kutná Hora v Červených Janovicích včetně obsáhlé fotogalerie najdete ZDE. (lh)

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

01 Vzkazník


02 Facebook

logo-facebook.png

03 Anketa


04 Pozvánky

pozvanka.jpg

kino-modry-kriz-kh.jpg

divadlo-tylovo-kh.jpg

05 Kutnohorský deník


06 Svoboda.info


07 Inzerce

Například tady může být váš řádkový či plošný inzerát! V případě zájmu volejte na telefonní číslo 724 765 382.

08 Doporučujeme

hotel-garni-kavarna.jpg

Pozvání přijměte ZDE.

09 Počasí

Radar bouřky

10 Pf 2018

pf2018.jpg

Mail list
Archiv

Kalendář
<< červen / 2018 >>


Statistiky

Online: 19
Celkem: 885182
Měsíc: 30392
Den: 888