Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů III. třídy

8. 8. 2015

Rozpis mistrovských zápasů III. třídy v sezoně 2015/2016:

1. kolo - 22. a 23. srpna 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A0101 Paběnice B Suchdol B 23.08. od 17:00 NE 4:3 pk
2015215A2A0102 Nepoměřice Sedlec B 22.08. od 17:00 SO 1:2 pk
2015215A2A0103 Miskovice Kaňk 22.08. od 17:00 SO 1:2 pk
2015215A2A0104 Horky Kluky 22.08. od 17:00 SO 0:5
2015215A2A0105 Bílé Podolí B Křesetice 23.08. od 17:00 NE 3:4 pk
2015215A2A0106 Tupadly B Štrampouch 22.08. od 17:00 SO 4:2
2015215A2A0107 Č. Janovice Nové Dvory 22.08. od 17:00 SO 1:4

2. kolo - 29. a 30. srpna 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A0201 Suchdol B Nové Dvory 30.08. od 17:00 NE 2:1 pk
2015215A2A0202 Štrampouch Č. Janovice 29.08. od 17:00 SO 3:1
2015215A2A0203 Křesetice Tupadly B 29.08. od 17:00 SO 2:1 pk
2015215A2A0204 Kluky Bílé Podolí B 29.08. od 17:00 SO 2:3
2015215A2A0205 Kaňk Horky 29.08. od 17:00 SO 5:1
2015215A2A0206 Sedlec B Miskovice 30.08. od 17:00 NE 0:3
2015215A2A0207 Paběnice B Nepoměřice 30.08. od 17:00 NE 5:3

3. kolo - 5. a 6. září 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A0301 Nepoměřice Suchdol B 05.09. od 17:00 SO 0:5
2015215A2A0302 Miskovice Paběnice B 05.09. od 17:00 SO 0:1 pk
2015215A2A0303 Horky Sedlec B 05.09. od 17:00 SO 4:1
2015215A2A0304 Bílé Podolí B Kaňk 05.09. od 17:00 SO 1:4
2015215A2A0305 Tupadly B Kluky 05.09. od 17:00 SO 3:2
2015215A2A0306 Č. Janovice Křesetice 06.09. od 17:00 NE 0:1
2015215A2A0307 Nové Dvory Štrampouch 06.09. od 17:00 NE 3:0

4. kolo - 12. a 13. září 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A0401 Suchdol B Štrampouch 13.09. od 17:00 NE 4:3
2015215A2A0402 Křesetice Nové Dvory 12.09. od 17:00 SO 2:3 pk
2015215A2A0403 Kluky Č. Janovice 12.09. od 17:00 SO 6:1
2015215A2A0404 Kaňk Tupadly B 12.09. od 17:00 SO 4:2
2015215A2A0405 Sedlec B Bílé Podolí B 13.09. od 17:00 NE 2:3
2015215A2A0406 Paběnice B Horky 13.09. od 17:00 NE 4:0
2015215A2A0407 Nepoměřice Miskovice 12.09. od 17:00 SO 3:4

5. kolo - 19. a 20. září 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A0501 Miskovice Suchdol B 19.09. od 16:30 SO 0:1 pk
2015215A2A0502 Horky Nepoměřice 19.09. od 16:30 SO 1:0
2015215A2A0503 Bílé Podolí B Paběnice B 19.09. od 16:30 SO 5:2
2015215A2A0504 Tupadly B Sedlec B 19.09. od 16:30 SO 4:1
2015215A2A0505 Č. Janovice Kaňk 19.09. od 16:30 SO 1:0 pk
2015215A2A0506 Nové Dvory Kluky 20.09. od 16:30 NE 5:0
2015215A2A0507 Štrampouch Křesetice 19.09. od 16:30 SO 6:2

6. kolo - 26. a 27. září 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A0601 Suchdol B Křesetice 27.09. od 16:30 NE 0:2
2015215A2A0602 Kluky Štrampouch 26.09. od 16:30 SO 1:2
2015215A2A0603 Kaňk Nové Dvory 26.09. od 16:30 SO 0:2
2015215A2A0604 Sedlec B Č. Janovice 27.09 od 16:30 NE 1:0
2015215A2A0605 Paběnice B Tupadly B 27.09. od 16:30 NE 3:0
2015215A2A0606 Nepoměřice Bílé Podolí B 26.09. od 16:30 SO 6:4
2015215A2A0607 Miskovice Horky 26.09. od 16:30 SO 4:2

7. kolo - 3. a 4. října 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A0701 Horky Suchdol B 03.10. od 16:00 SO 3:1
2015215A2A0702 Bílé Podolí B Miskovice 04.10. od 16:00 NE 8:1
2015215A2A0703 Tupadly B Nepoměřice 03.10. od 16:00 SO 2:3 pk
2015215A2A0704 Č. Janovice Paběnice B 03.10. od 16:00 SO 3:1
2015215A2A0705 Nové Dvory Sedlec B 04.10. od 16:00 NE 3:0
2015215A2A0706 Štrampouch Kaňk 03.10. od 16:00 SO 4:2
2015215A2A0707 Křesetice Kluky 03.10. od 16:00 SO 4:1

8. kolo - 10. a 11. října 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A0801 Suchdol B Kluky 11.10. od 16:00 NE 1:2 pk
2015215A2A0802 Kaňk Křesetice 10.10. od 16:00 SO 3:1
2015215A2A0803 Sedlec B Štrampouch 11.10. od 16:00 NE 2:3
2015215A2A0804 Paběnice B Nové Dvory 11.10. od 16:00 NE 0:2
2015215A2A0805 Nepoměřice Č. Janovice 10.10. od 16:00 SO 4:0
2015215A2A0806 Miskovice Tupadly B 10.10. od 16:00 SO 1:2 pk
2015215A2A0807 Horky Bílé Podolí B 10.10. od 16.00 SO 5:3

9. kolo - 17. a 18. října 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A0901 Bílé Podolí B Suchdol B 17.10. od 15:30 SO 2:3 pk
2015215A2A0902 Tupadly B Horky 17.10. od 15:30 SO 1:2 pk
2015215A2A0903 Č. Janovice Miskovice 18.10. od 13:15 NE 1:2
2015215A2A0904 Nové Dvory Nepoměřice 18.10. od 15:30 NE 5:3
2015215A2A0905 Štrampouch Paběnice B 17.10. od 15:30 SO 13:0
2015215A2A0906 Křesetice Sedlec B 17.10. od 15:30 SO 5:0
2015215A2A0907 Kluky Kaňk 17.10. od 15:30 SO 1:5

10. kolo - 24. a 25. října 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A1001 Suchdol B Kaňk 25.10. od 14:30 NE 2:3
2015215A2A1002 Sedlec B Kluky 25.10. od 14:30 NE 3:0
2015215A2A1003 Paběnice B Křesetice 25.10. od 14:30 NE 1:2
2015215A2A1004 Nepoměřice Štrampouch 24.10. od 14:30 SO 2:11
2015215A2A1005 Miskovice Nové Dvory 24.10. od 14:30 SO 2:8
2015215A2A1006 Horky Č. Janovice 24.10. od 14:30 SO 1:2
2015215A2A1007 Bílé Podolí B Tupadly B 24.10. od 10:15 SO 1:2

11. kolo - 31. října a 1. listopadu 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A1101 Tupadly B Suchdol B 31.10. od 14:00 SO 1:0
2015215A2A1102 Č. Janovice Bílé Podolí B 31.10. od 14:00 SO 1:2 pk
2015215A2A1103 Nové Dvory Horky 01.11. od 14:00 NE 2:1
2015215A2A1104 Štrampouch Miskovice 31.10. od 14:00 SO 2:0
2015215A2A1105 Křesetice Nepoměřice 31.10. od 14:00 SO 7:3
2015215A2A1106 Kluky Paběnice B 31.10. od 14:00 SO 4:3
2015215A2A1107 Kaňk Sedlec B 31.10. od 14:00 SO 7:0

12. kolo - 7. a 8. listopadu 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A1201 Suchdol B Sedlec B 08.11. od 14:00 NE 2:1
2015215A2A1202 Paběnice B Kaňk 08.11. od 14:00 NE 2:5
2015215A2A1203 Nepoměřice Kluky 07.11. od 14:00 SO 4:2
2015215A2A1204 Miskovice Křesetice 07.11. od 14:00 SO 0:2
2015215A2A1205 Horky Štrampouch 07.11. od 14:00 SO 1:9
2015215A2A1206 Bílé Podolí B Nové Dvory 08.11. od 14:00 NE 1:2
2015215A2A1207 Tupadly B Č. Janovice 07.11. od 14:00 SO 1:3

13. kolo - 14. a 15. listopadu 2015
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A1301 Č. Janovice Suchdol B 14.11. od 13:30 SO 1:5
2015215A2A1302 Nové Dvory Tupadly B 15.11. od 13:30 NE 4:0
2015215A2A1303 Štrampouch Bílé Podolí B 14.11. od 13:30 SO 3:2
2015215A2A1304 Křesetice Horky 14.11. od 13:30 SO 4:1
2015215A2A1305 Kluky Miskovice 14.11. od 13:30 SO 2:3
2015215A2A1306 Kaňk Nepoměřice 14.11. od 13:30 SO 3:1
2015215A2A1307 Sedlec B Paběnice B 15.11. od 13:30 NE 2:1

14. kolo - 26. a 27. března 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A1401 Suchdol B Paběnice B 27.03. od 15:00 NE 1:0
2015215A2A1402 Sedlec B Nepoměřice 27.03. od 15:00 NE 4:0
2015215A2A1403 Kaňk Miskovice 26.03. od 15:00 SO 7:0
2015215A2A1404 Kluky Horky 26.03. od 15:00 SO 1:0
2015215A2A1405 Křesetice Bílé Podolí B 26.03. od 15:00 SO 4:1
2015215A2A1406 Štrampouch Tupadly B 26.03. od 15:00 SO 1:0
2015215A2A1407 Nové Dvory Č. Janovice 27.03. od 15:00 NE 6:0

15. kolo - 2. a 3. dubna 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A1501 Nové Dvory Suchdol B 03.04. od 16:30 NE 2:0
2015215A2A1502 Č. Janovice Štrampouch 03.04. od 16:30 NE 1:3
2015215A2A1503 Tupady B Křesetice 02.04. od 14:00 SO 3:2
2015215A2A1504 Bílé Podolí B Kluky 02.04. od 16:30 SO 4:3
2015215A2A1505 Horky Kaňk 02.04. od 16:30 SO 2:4
2015215A2A1506 Miskovice Sedlec B 02.04. od 16:30 SO 1:2
2015215A2A1507 Nepoměřice Paběnice B 02.04. od 16:30 SO 3:1

16. kolo - 9. a 10. dubna 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A1601 Suchdol B Nepoměřice 10.04. od 16:30 NE 2:1
2015215A2A1602 Paběnice B Miskovice 10.04. od 16:30 NE 1:3
2015215A2A1603 Sedlec B Horky 10.04. od 16:30 NE 3:0
2015215A2A1604 Kaňk Bílé Podolí B 09.04. od 16:30 SO 5:1
2015215A2A1605 Kluky Tupadly B 09.04. od 16:30 SO 3:1
2015215A2A1606 Křesetice Č. Janovice 09.04. od 16:30 SO 6:4
2015215A2A1607 Štrampouch Nové Dvory 09.04. od 16:30 SO 2:5

17. kolo - 16. a 17. dubna 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A1701 Štrampouch Suchdol B 16.04. od 17:00 SO 4:0
2015215A2A1702 Nové Dvory Křesetice 17.04. od 17:00 NE 4:0
2015215A2A1703 Č. Janovice Kluky 16.04. od 17:00 SO 0:1 pk
2015215A2A1704 Tupadly B Kaňk 16.04. od 17:00 SO 2:3 pk
2015215A2A1705 Bílé Podolí B Sedlec B 17.04. od 17:00 NE 3:2
2015215A2A1706 Horky Paběnice B 16.04. od 17:00 SO 1:2 pk
2015215A2A1707 Miskovice Nepoměřice 16.04. od 17:00 SO 3:2

18. kolo - 23. a 24. dubna 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A1801 Suchdol B Miskovice 24.04. od 17:00 NE 2:0
2015215A2A1802 Nepoměřice Horky 23.04. od 17:00 SO 1:2
2015215A2A1803 Paběnice B Bílé Podolí B 24.04. od 17:00 NE 3:1
2015215A2A1804 Sedlec B Tupadly B 24.04. od 17:00 NE 0:1
2015215A2A1805 Kaňk Č. Janovice 23.04. od 17:00 SO 14:2
2015215A2A1806 Kluky Nové Dvory 24.04. od 17:00 NE 0:2
2015215A2A1807 Křesetice Štrampouch 23.04. od 17:00 SO 3:1

19. kolo - 30. dubna a 1. května 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A1901 Křesetice Suchdol B 30.04. od 16:00 SO 4:3
2015215A2A1902 Štrampouch Kluky 30.04. od 17:00 SO 3:0
2015215A2A1903 Nové Dvory Kaňk 01.05. od 17:00 NE 4:0
2015215A2A1904 Č. Janovice Sedlec B 01.05. od 17:00 NE 1:5
2015215A2A1905 Tupadly B Paběnice B 30.04. od 17:00 SO 5:1
2015215A2A1906 Bílé Podolí B Nepoměřice 30.04. od 17:00 SO 4:3
2015215A2A1907 Horky Miskovice 30.04. od 17:00 SO 1:2 pk

20. kolo - 7. a 8. května 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A2001 Suchdol B Horky 08.05. od 17:00 NE 4:2
2015215A2A2002 Miskovice Bílé Podolí B 07.05. od 17:00 SO 6:2
2015215A2A2003 Nepoměřice Tupadly B 07.05. od 17:00 SO 1:2
2015215A2A2004 Paběnice B Č. Janovice 08.05. od 17:00 NE 2:1
2015215A2A2005 Sedlec B Nové Dvory 08.05. od 17:00 NE 0:4
2015215A2A2006 Kaňk Štrampouch 07.05. od 17:00 SO 1:3
2015215A2A2007 Kluky Křesetice 07.05. od 17:00 SO 1:3

21. kolo - 14. a 15. května 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A2101 Kluky Suchdol B 14.05. od 17:00 SO 0:1
2015215A2A2102 Křesetice Kaňk 14.05. od 17:00 SO 2:7
2015215A2A2103 Štrampouch Sedlec B 14.05. od 17:00 SO 8:0
2015215A2A2104 Nové Dvory Paběnice B 15.05. od 17:00 NE 0:1 pk
2015215A2A2105 Č. Janovice Nepoměřice 15.05. od 17:00 NE 5:3
2015215A2A2106 Tupadly B Miskovice 14.05. od 17:00 SO 5:0
2015215A2A2107 Bílé Podolí B Horky 14.05. od 17:00 SO 2:4

22. kolo - 21. a 22. května 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A2201 Suchdol B Bílé Podolí B 22.05. od 17:00 NE 6:1
2015215A2A2202 Horky Tupadly B 21.05. od 17:00 SO 2:1
2015215A2A2203 Miskovice Č. Janovice 21.05. od 13:00 SO 5:1
2015215A2A2204 Nepoměřice Nové Dvory 21.05. od 17:00 SO 0:7
2015215A2A2205 Paběnice B Štrampouch 22.05. od 17:00 NE 2:0
2015215A2A2206 Sedlec B Křesetice 22.05. od 17:00 NE 3:2
2015215A2A2207 Kaňk Kluky 21.05. od 17:00 SO 2:3

23. kolo - 28. a 29. května 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A2301 Kaňk Suchdol B 28.05. od 17:00 SO 2:1
2015215A2A2302 Kluky Sedlec B 28.05. od 17:00 SO 4:1
2015215A2A2303 Křesetice Paběnice B 28.05. od 17:00 SO 1:0
2015215A2A2304 Štrampouch Nepoměřice 28.05. od 17:00 SO 2:1
2015215A2A2305 Nové Dvory Miskovice 29.05. od 17:00 NE 7:0
2015215A2A2306 Č. Janovice Horky 28.05. od 17:00 SO 2:1 pk
2015215A2A2307 Tupadly B Bílé Podolí B 28.05. od 17:00 SO 1:0

24. kolo - 4. a 5. června 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A2401 Suchdol B Tupadly B 05.06. od 17:00 NE 3:0
2015215A2A2402 Bílé Podolí B Č. Janovice 05.06. od 10:15 NE 2:6
2015215A2A2403 Horky Nové Dvory 04.06. od 17:00 SO 1:6
2015215A2A2404 Miskovice Štrampouch 04.06. od 17:00 SO 3:2
2015215A2A2405 Nepoměřice Křesetice 04.06. od 17:00 SO 2:9
2015215A2A2406 Paběnice B Kluky 05.06. od 17:00 NE 5:0
2015215A2A2407 Sedlec B Kaňk 05.06. od 17:00 NE 2:3 pk

25. kolo - 11. a 12. června 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A2501 Sedlec B Suchdol B 12.06. od 17:00 NE 3:4
2015215A2A2502 Kaňk Paběnice B 11.06. od 17:00 SO 4:1
2015215A2A2503 Kluky Nepoměřice 11.06. od 14:30 SO 5:1
2015215A2A2504 Křesetice Miskovice 11.06. od 17:00 SO 5:0
2015215A2A2505 Štrampouch Horky 11.06. od 17:00 SO 6:1
2015215A2A2506 Nové Dvory Bílé Podolí B 12.06. od 17:00 NE 2:0
2015215A2A2507 Č. Janovice Tupadly B 12.06. od 17:00 NE 3:2 pk

26. kolo - 19. a 20. března 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2015215A2A2601 Suchdol B Č. Janovice 20.03. od 15:00 NE 4:1
2015215A2A2602 Tupadly B Nové Dvory 19.03. od 15:00 SO 1:6
2015215A2A2603 B. Podolí B Štrampouch 20.03. od 15:00 NE 0:1 pk
2015215A2A2604 Horky Křesetice 19.03. od 15:00 SO 2:3
2015215A2A2605 Miskovice Kluky 19.03. od 15:00 SO 0:1
2015215A2A2606 Nepoměřice Kaňk 19.03. od 15:00 SO 0:5
2015215A2A2607 Paběnice B Sedlec B 20.03. od 15:00 NE 4:0
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář