Snaha prodloužit euforii ztroskotala na Kaňku na šancích

29. 5. 2016

Nadopovaní první jarní výhrou doma nad Kačinou přijeli fotbalisté červenojanovické rezervy na Kaňk, kde proti béčku chtěli navázat na radostný okamžik před týdnem. Snaha byla, ale zůstalo jen u přání.

21. kolo
neděle 29. května 2016 od 17 hodin
Kaňk B – Červené Janovice B 3:1 (1:0)

Mistrovské utkání Kaňk B - Červené Janovice B 3:1 (1:0). Foto: Petr SeveraJako už se to v případě obou mužstev z Červených Janovic stalo v této sezoně mnohokrát, hosté doplatili na neproměňování šancí, což tentokrát byla 'královská' disciplína V. Müllera. Gól nedal ani poté, co postupoval sám na domácího brankáře J. Michala.

„Celkem se nám dařila kombinace, dostali jsme se před vápno soupeře, ale tam nám chyběla finální přihrávka, nějaký moment překvapení či aspoň střela na bránu. To samo nepůjde, to se musí natrénovat,“ poznamenal kapitán červenojanovického celku Ivoš Hájek.

Co se hostům opravdu povedlo, byl v 64. minutě vyrovnávací gól na 1:1 - I. Hájek našel na pravé lajně nabíhajícího L. Červinku, který následným centrem posadil míč na hlavu A. Dlouhého. „Za další čtyři minuty se ale Kaňk dostal znovu do vedení a výhru si pak ještě pojistil nádhernou střelou,“ dodal Ivoš Hájek.

Branky: 40. V. Pospíšil, 68. R. Matz, 76. D. Klatka - 64. A. Dlouhý. Rozhodčí: L. Kracík (Vrdy).

Č. Janovice B: M. Dlouhý - V. Zdeněk, T. Filip, R. Mutl, P. Pallendal - D. Dvořák, B. Kropáček, I. Hájek, R. Blažek, A. Dlouhý - V. Müller. Střídali: L. Červinka, M. Kavka, O. Horáček, Z. Zelinka.

Příští zápas: Č. Janovice B - Soběšín (neděle 5. června od 17 hodin).

Další výsledky 21. kola IV. třídy, sk. B: Nové Dvory B - Močovice 1:2, Soběšín - Kačina 4:0, Křesetice B - Rataje n. S. 4:3, Malešov B - Malín B 3:2 pk. (lh)