V Nových Dvorech si bohatou pomlázku užili o den dříve

27. 3. 2016

Po podzimu nejlepší mužstvo třetí třídy v normální hrací době ještě neprohrálo a fotbalisté Červených Janovic na tom v Nových Dvorech nic nezměnili. Ani nemohli, soupeř jim totiž nedal vůbec žádnou šanci.

14. kolo
neděle 27. března 2016 od 15 hodin
Nové Dvory – Červené Janovice 6:0 (4:0)

Mistrovské utkání Nové Dvory - Červené Janovice 6:0 (4:0). Foto: Matěj HájekNatěšené domácí mužstvo mělo skvělý nástup do utkání a brzy nenechalo nikoho na pochybách, kdo podle očekávání získá na Boží hod velikonoční všechny tři body. Po třiceti minutách favorit vedl o čtyři góly a bylo takzvaně hotovo.

Novodvorští hráči se v té době stali nepřehlédnutelnými pány na hřišti a předváděli pohledný a dynamický fotbal. Hosté nevěděli kam dřív skočit a ocitli se pod neustálým tlakem. Poločasová přestávka se pro ně stala vysvobozením, stejně jako pro rozhodčího J. Šnábla, protože se na hrací ploše začalo jiskřit a došlo i na pořádnou strkanici, do níž se zapojilo několik 'kohoutů'. Zůstalo však jen u jedné žluté karty na každé straně.

Druhá půle už tak tristní z pohledu Červených Janovic nebyla. Domácí hrající trenér a špílmachr M. Rejthárek zůstal sedět na lavičce a také další čtyři střídání přibrzdila Nové Dvory v rozletu. Přesto ještě o dvě branky vylepšily skóre a zcela suverénně zvítězily 6:0.

Branky: 5., 7. J. Rejthárek, 14. M. Rejthárek, 30. A. Kokeš, 52. J. Bareš z penalty, 81. M. Špírek. Rozhodčí: J. Šnábl (Horušice).

Č. Janovice: J. Hájek - L. Hájek, V. Bouma, D. Dvořák, L. Červinka - J. Zelený, J. Červinka, J. Víta, V. Müller, R. Vavřina - A. Dlouhý. Střídali: R. Blažek, M. Dlouhý.

Příští zápas: Č. Janovice - Štrampouch (neděle 27. března od 16.30 hodin).

Další výsledky 14. kola III. třídy: Kaňk - Miskovice 7:0, Kluky - Horky 1:0, Křesetice - Bílé Podolí B 4:1, Štrampouch - Tupadly B 1:0, Suchdol B - Paběnice B 1:0, Sedlec B - Nepoměřice 4:0. (lh)