Výkon v derby s Křeseticemi by neobstál ani v páté třídě

6. 9. 2015

Už po sobotních zápasech se obě červenojanovická mužstva ocitla na samém dně fotbalových tabulek a nic na tom druhý den nezměnilo ani derby s Křeseticemi. O výhře hostů rozhodl jediný gól z 47. minuty.

3. kolo
neděle 6. září 2015 od 17 hodin
Červené Janovice – Křesetice 0:1 (0:0)

Mistrovské utkání Červené Janovice - Křesetice 0:1 (0:0). Foto: Pavla HájkováKřesetický tým se v minulé sezoně zachránil na poslední chvíli ve třetí třídě, ovšem v novém mistrovském ročníku se mu zatím daří. Neporazitelnost si udržel i v Červených Janovicích, přičemž po celou dobu hrál nezvykle na tři útočníky. O změně ofenzivního rozestavění v souvislosti s ubráněním těsného vedení nemusel nový kouč P. Franc snad ani přemýšlet, protože domácí celek zrovna moc strachu nenaháněl. „To není ani na pátou třídu,“ povzdechl si jeden z červenojanovických trenérů Radek Vavřina.

I když rovněž Křesetice nehrály nijak pohledný fotbal, měly více ze hry i větší počet šancí. Do třetice všeho dobrého platilo v případě D. Borovce, který v prvním poločase své dvě příležitosti neproměnil, ovšem hned na začátku druhé půle po dobrém náběhu na přihrávku z pravé strany a pohotové střele konečně změnil bezbrankové skóre. A neboť ho už nikdo nedokázal napodobit, hosté si z Červených Janovic odvezli díky nejtěsnější výhře tři body, a mohli tak alespoň snadněji zapomenout na křivdu v podobě neodpískané penalty z úvodního dějství.

Branka: 47. D. Borovec. Rozhodčí: J. Havránek (Bratčice).

Č. Janovice: J. Hájek - L. Hájek, V. Bouma, J. Laudát, B. Laudát - L. Červinka, T. Dvořák, D. Dvořák, J. Červinka - V. Müller, L. Menšík. Připraveni byli: J. Zelený, M. Dlouhý.

Příští zápas: Kluky - Č. Janovice (sobota 12. září od 17 hodin).

Další výsledky 3. kola III. třídy: Nepoměřice - Suchdol B 0:5, Miskovice - Paběnice B 0:1 pk, Horky - Sedlec B 4:1, Bílé Podolí B - Kaňk 1:4, Tupadly B - Kluky 3:2, Nové Dvory - Štrampouch 3:0. (lh)