Gólová přestřelka se Sedlcem na Sokoláku skončila smírně

6. 2. 2016

Pozvání trenéra Sedlce L. Votavy k přípravnému utkání na umělé trávě na takzvaném Sokoláku v Kutné Hoře přijali červenojanovičtí fotbalisté. Na hřišti menších rozměrů se hrálo osm na osm a stejný poměr měl i výsledek.

sobota 6. února 2016 od 16 hodin
Sedlec
 Červené Janovice 8:8

Ilustrační foto. Foto: archiv VLPV gólové přestřelce byly na začátku zápasu úspěšnější Červené Janovice, v jednu chvíli vedly už 5:1. Dokonale totiž využily přesilovku, neboť jejich soupeř doplnil stanovený počet fotbalistů na hrací ploše asi až po úvodních dvaceti minutách. Poté se už prosadili i favorizovaní viktoriáni, ovšem z jejich pohledu to na víc než nerozhodný výsledek nestačilo.

Duel bez poločasové přestávky trval zhruba sedmdesát minut, nebyl potřeba rozhodčí, nehlídaly se ofsajdy a střídalo se hokejově.

Branky Č. Janovic: A. Dlouhý 3, D. Hájek 2, D. Dvořák, V. Menšík, J. Víta.

Č. Janovice: M. Dlouhý - L. Červinka, J. Laudát, D. Dvořák, F. Zoufalý, J. Červinka, J. Zelený, V. Menšík, D. Hájek, A. Dlouhý, J. Víta.

Příští zápas: Rataje n. S. - Č. Janovice (neděle 28. února od 14 hodin). (lh)