Bez trenéra! Školení z fotbalu v Tupadlech hosty nepotěšilo

28. 5. 2017

Sílu soupeře, který se na jaře dostal do vynikající formy, pocítili fotbalisté Červených Janovic. Tupadly B rozšířily skvělou bilanci: v deseti zápasech přišly jen o pět bodů a zvýšily počet tříbodových výher za sebou na šest.

23. kolo
neděle 28. května 2017 od 17.00 hodin
Tupadly B – Červené Janovice 7:2 (3:1)

Mistrovské utkání Tupadly B - Červené Janovice 7:2 (3:1). Foto: Pavla HájkováTupadelská rezerva se s ničím nepárala ani tentokrát, už v 18. minutě vedla o dva góly a to ještě hosty, kteří přijeli kvůli pracovním povinnostem bez trenéra I. Hájka, zachránila od další pohromy tyč. To byl signál pro rekonvalescenta Z. Schneiderwinda, aby kouče mobilem informoval o dané situaci.

V té době se už hráči Červených Janovic sice nadechovali k lepšímu výkonu, nicméně byly to jen krátké úseky ve hře, kdy se protivníkovi dokázali vyrovnat. Domácí tým měl prostě školení z fotbalu, za který by se nikdo nemusel stydět ani v okresním přeboru. Markantní to bylo především ve druhém poločase. „Asi náš nejhorší zápas sezony,“ podotkl červenojanovický kapitán Robert Menšík.

Popředí tabulky třetí třídy začalo být o víkendu pořádně napěchované. Kácov B, Červené Janovice a Církvice zatím získaly shodně osmačtyřicet bodů, navíc si polepšily Křesetice, které na vedoucí trio ztrácejí už jen tři body. „Postup do okresního přeboru by si zasloužily Tupadly,“ glosoval výborný výkon soupeře autor jedné ze dvou branek hostů Radek Vavřina.

Branky: 14., 48. T. Chleborád, 18. P. Šveřepa, 39., 68. K. Koudelka, 63. P. Hošek, 87. V. Závůrka - 42. R. Vavřina, 81. R. Menšík. Rozhodčí: L. Ledvina (Křesetice).

Č. Janovice: M. Dlouhý - D. Dvořák, J. Červinka, D. Uher, L. Červinka - J. Zelený, V. Bouma, J. Víta, R. Vavřina, L. Menšík - R. Menšík. Střídali: T. Menšík, L. Hájek, J. Hájek. Mužstvo vedl: R. Vavřina.

Příští zápas: Paběnice B - Č. Janovice (neděle 4. června od 17 hodin).