Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů III. třídy

20. 7. 2016

Rozpis mistrovských zápasů III. třídy v sezoně 2016/2017:

1. kolo - 27. a 28. srpna 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A0101 Paběnice B Církvice 28.08. od 17:00 NE 0:1
2016215A2A0102 Bílé Podolí B Tupadly B 27.08. od 17:00 SO 2:6
2016215A2A0103 Křesetice Miskovice 28.08. od 17:00 NE 6:1
2016215A2A0104 Č. Janovice Malín B 27.08. od 14:00 SO 2:0
2016215A2A0105 Kácov B Zbýšov 27.08. od 17:00 SO 3:1
2016215A2A0106 Štrampouch Kluky 27.08. od 17:00 SO 0:1 pk
2016215A2A0107 Sedlec B Horky 28.08. od 17:00 NE 7:3

2. kolo - 3. a 4. září 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A0201 Církvice Horky 03.09. od 17:00 SO 1:0
2016215A2A0202 Kluky Sedlec B 03.09. od 17:00 SO 1:2 pk
2016215A2A0203 Zbýšov Štrampouch 03.09. od 17:00 SO 3:2
2016215A2A0204 Č. Janovice Kácov B 04.09. od 14:00 NE 0:1
2016215A2A0205 Miskovice Malín B 03.09. od 17:00 SO 4:1
2016215A2A0206 Tupadly B Křesetice 03.09. od 17:00 SO 2:4
2016215A2A0207 Paběnice B Bílé Podolí B 04.09. od 17:00 NE 1:2

3. kolo - 10. a 11. září 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A0301 Bílé Podolí B Církvice 11.09. od 17:00 NE 2:3 pk
2016215A2A0302 Křesetice Paběnice B 10.09. od 17:00 SO 3:2 pk
2016215A2A0303 Malín B Tupadly B 11.09. od 17:00 NE 2:0
2016215A2A0304 Kácov B Miskovice 10.09. od 17:00 SO 2:0
2016215A2A0305 Č. Janovice Štrampouch 10.09. od 14:00 SO 2:5
2016215A2A0306 Sedlec B Zbýšov 11.09. od 17:00 NE 2:3
2016215A2A0307 Horky Kluky 10.09. od 17:00 SO 3:2

4. kolo - 17. a 18. září 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A0401 Kluky Církvice 18.09. od 10:15 NE 0:2
2016215A2A0402 Zbýšov Horky 17.09. od 17:00 SO 4:1
2016215A2A0403 Č. Janovice Sedlec B 17.09. od 17:00 SO 4:0
2016215A2A0404 Miskovice Štrampouch 17.09. od 17:00 SO 3:4 pk
2016215A2A0405 Tupadly B Kácov B 17.09. od 17:00 SO 0:2
2016215A2A0406 Paběnice B Malín B 18.09. od 17:00 NE 4:3
2016215A2A0407 Bílé Podolí B Křesetice 17.09. od 17:00 SO 4:2

5. kolo - 24. a 25. září 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A0501 Křesetice Církvice 24.09. od 16:30 SO 1:4
2016215A2A0502 Malín B Bílé Podolí B 25.09. od 16:30 NE 3:1
2016215A2A0503 Kácov B Paběnice B 24.09. od 16:30 SO 5:2
2016215A2A0504 Štrampouch Tupadly B 24.09. od 16:30 SO 1:5
2016215A2A0505 Sedlec B Miskovice 25.09. od 16:30 NE 6:3
2016215A2A0506 Č. Janovice Horky 24.09. od 13:30 SO 4:1
2016215A2A0507 Kluky Zbýšov 24.09. od 16:30 SO 2:4

6. kolo - 1. a 2. října 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A0601 Církvice Zbýšov 01.10. od 16:30 SO 2:0
2016215A2A0602 Č. Janovice Kluky 01.10. od 13:30 SO 6:1
2016215A2A0603 Miskovice Horky 01.10. od 16:30 SO 5:1
2016215A2A0604 Tupadly B Sedlec B 01.10. od 16:30 SO 2:1
2016215A2A0605 Paběnice B Štrampouch 02.10. od 16:30 NE 1:4
2016215A2A0606 Bílé Podolí B Kácov B 01.10. od 16:30 NE 4:3
2016215A2A0607 Křesetice Malín B 01.10. od 16:30 SO 4:3 pk

7. kolo - 8. a 9. října 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A0701 Malín B Církvice 09.10. od 16:00 NE 1:2
2016215A2A0702 Kácov B Křesetice 08.10. od 16:00 SO 4:2
2016215A2A0703 Štrampouch Bílé Podolí B 08.10. od 16:00 SO 2:3
2016215A2A0704 Sedlec B Paběnice B 09.10. od 16:00 NE 4:1
2016215A2A0705 Horky Tupadly B 08.10. od 16:00 SO 1:0
2016215A2A0706 Kluky Miskovice 08.10. od 16:00 SO 1:2
2016215A2A0707 Č. Janovice Zbýšov 08.10. od 13:00 SO 4:1

8. kolo - 15. a 16. října 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A0801 Č. Janovice Církvice 15.10. od 13:00 SO 2:1
2016215A2A0802 Miskovice Zbýšov 15.10. od 16:00 SO 0:3
2016215A2A0803 Tupadly B Kluky 15.10. od 16:00 SO 4:0
2016215A2A0804 Paběnice B Horky 16.10. od 16:00 NE 3:0
2016215A2A0805 Bílé Podolí B Sedlec B 15.10. od 16:00 SO 2:3
2016215A2A0806 Křesetice Štrampouch 15.10. od 16:00 SO 5:1
2016215A2A0807 Malín B Kácov B 16.10. od 16:00 NE 2:1

9. kolo - 22. a 23. října 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A0901 Kácov B Církvice 22.10. od 15:30 SO 1:3
2016215A2A0902 Štrampouch Malín B 22.10. od 15:30 SO 5:2
2016215A2A0903 Sedlec B Křesetice 22.10. od 15:30 NE 2:3
2016215A2A0904 Horky Bílé Podolí B 22.10. od 15:30 SO 3:5
2016215A2A0905 Kluky Paběnice B 22.10. od 15:30 SO 0:1 pk
2016215A2A0906 Zbýšov Tupadly B 22.10. od 15:30 SO 1:0 pk
2016215A2A0907 Č. Janovice Miskovice 22.10. od 12:30 SO 5:2

10. kolo - 29. a 30. října 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A1001 Církvice Miskovice 29.10. od 14:30 SO 5:2
2016215A2A1002 Č. Janovice Tupadly B 29.10. od 11:30 SO 3:1
2016215A2A1003 Paběnice B Zbýšov 30.10. od 14:30 NE 0:1
2016215A2A1004 Bílé Podolí B Kluky 29.10. od 14:30 SO 11:0
2016215A2A1005 Křesetice Horky 29.10. od 14:30 SO 3:0
2016215A2A1006 Malín B Sedlec B 30.10. od 14:30 NE 2:3 pk
2016215A2A1007 Kácov B Štrampouch 30.10. od 14:30 NE 6:1

11. kolo - 5. a 6. listopadu 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A1101 Štrampouch Církvice 05.11. od 14:00 SO 2:1
2016215A2A1102 Sedlec B Kácov B 06.11. od 14:00 NE 4:6
2016215A2A1103 Horky Malín B 05.11. od 14:00 SO 8:2
2016215A2A1104 Kluky Křesetice 05.11. od 14:00 SO 1:4
2016215A2A1105 Zbýšov Bílé Podolí B 05.11. od 14:00 SO 4:0
2016215A2A1106 Č. Janovice Paběnice B 05.11. od 11:00 SO 5:1
2016215A2A1107 Miskovice Tupadly B 05.11. od 11:00 SO 2:3 pk

12. kolo - 12. a 13. listopadu 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A1201 Církvice Tupadly B 12.11. od 14:00 SO 3:1
2016215A2A1202 Paběnice B Miskovice 13.11. od 14:00 NE 2:3
2016215A2A1203 Č. Janovice Bílé Podolí B 12.11. od 14:00 SO 5:3
2016215A2A1204 Křesetice Zbýšov 12.11. od 14:00 SO 5:0
2016215A2A1205 Malín B Kluky 13.11. od 14:00 NE 0:1
2016215A2A1206 Kácov B Horky 12.11. od 14:00 SO 3:2
2016215A2A1207 Štrampouch Sedlec B 12.11. od 14:00 SO 6:1

13. kolo - 19. a 20. listopadu 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A1301 Sedlec B Církvice 20.11. od 13:30 NE 2:1 pk
2016215A2A1302 Horky Štrampouch 19.11. od 13:30 SO 4:3
2016215A2A1303 Kluky Kácov B 19.11. od 13:30 SO 4:3 pk
2016215A2A1304 Zbýšov Malín B 19.11. od 13:30 SO 10:2
2016215A2A1305 Č. Janovice Křesetice 19.11. od 13:30 SO 5:3
2016215A2A1306 Miskovice Bílé Podolí B 19.11. od 13:30 SO 2:3
2016215A2A1307 Tupadly B Paběnice B 19.11. od 13:30 SO 6:0

14. kolo - 25. a 26. března 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A1401 Církvice Paběnice B 25.03. od 15:00 SO 6:0
2016215A2A1402 Tupadly B Bílé Podolí B 25.03. od 15:00 SO 2:1
2016215A2A1403 Miskovice Křesetice 25.03. od 15:00 SO 2:1
2016215A2A1404 Malín B Č. Janovice 26.03. od 15:00 NE 3:2 pk
2016215A2A1405 Zbýšov Kácov B 25.03. od 15:00 SO 5:2
2016215A2A1406 Kluky Štrampouch 25.03. od 15:00 SO 3:2
2016215A2A1407 Horky Sedlec B 25.03. od 15:00 SO 4:3 pk

15. kolo - 1. a 2. dubna 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A1501 Horky Církvice 01.04. od 16:30 SO 4:1
2016215A2A1502 Sedlec B Kluky 02.04. od 10:15 NE 2:0
2016215A2A1503 Štrampouch Zbýšov 01.04. od 16:30 SO 2:4
2016215A2A1504 Kácov B Č. Janovice 01.04. od 16:30 SO 5:3
2016215A2A1505 Malín B Miskovice 02.04. od 16:30 NE 0:7
2016215A2A1506 Křesetice Tupadly B 01.04. od 16:30 SO 2:1 pk
2016215A2A1507 Bílé Podolí B Paběnice B 02.04. od 16:30 NE 1:4

16. kolo - 8. a 9. dubna 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A1601 Církvice Bílé Podolí B 08.04. od 16:30 SO 2:4
2016215A2A1602 Paběnice B Křesetice 09.04. od 16:30 NE 1:4
2016215A2A1603 Tupadly B Malín B 08.04. od 16:30 SO 7:2
2016215A2A1604 Miskovice Kácov B 08.04. od 16:30 SO 4:3 pk
2016215A2A1605 Štrampouch Č. Janovice 08.04. od 16:30 SO 1:2
2016215A2A1606 Zbýšov Sedlec B 08.04. od 16:30 SO 4:1
2016215A2A1607 Kluky Horky 08.04. od 16:30 SO 4:1

17. kolo - 15. a 16. dubna 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A1701 Církvice Kluky 15.04. od 17:00 SO 2:1 pk
2016215A2A1702 Horky Zbýšov 15.04. od 17:00 SO 5:1
2016215A2A1703 Sedlec B Č. Janovice 16.04. od 17:00 NE 2:3 pk
2016215A2A1704 Štrampouch Miskovice 15.04. od 17:00 SO 4:3
2016215A2A1705 Kácov B Tupadly B 15.04. od 17:00 SO 4:1
2016215A2A1706 Malín B Paběnice B 16.04. od 17:00 NE 4:3
2016215A2A1707 Křesetice Bílé Podolí B 15.04. od 17:00 SO 3:1

18. kolo - 22. a 23. dubna 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A1801 Církvice Křesetice 22.04. od 17:00 SO 2:4
2016215A2A1802 Bílé Podolí B Malín B 22.04. od 17:00 SO 6:1
2016215A2A1803 Paběnice B Kácov B 23.04. od 17:00 NE 0:2
2016215A2A1804 Tupadly B Štrampouch 22.04. od 17:00 SO 4:0
2016215A2A1805 Miskovice Sedlec B 22.04. od 17:00 SO 4:3
2016215A2A1806 Horky Č. Janovice 22.04. od 17:00 SO 1:3
2016215A2A1807 Zbýšov Kluky 22.04. od 17:00 SO 1:6

19. kolo - 29. a 30. dubna 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A1901 Zbýšov Církvice 29.04. od 17:00 SO 1:2
2016215A2A1902 Kluky Č. Janovice 29.04. od 17:00 SO 2:5
2016215A2A1903 Horky Miskovice 29.04. od 17:00 SO 0:1
2016215A2A1904 Sedlec B Tupadly B 30.04. od 15:00 NE 2:5
2016215A2A1905 Štrampouch Paběnice B 29.04. od 17:00 SO 2:0
2016215A2A1906 Kácov B Bílé Podolí B 29.04. od 17:00 SO 6:1
2016215A2A1907 Malín B Křesetice 30.04. od 15:00 NE 0:5

20. kolo - 6. a 7. května 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A2001 Církvice Malín B 06.05. od 17:00 SO 2:1
2016215A2A2002 Křesetice Kácov B 06.05. od 17:00 SO 0:1
2016215A2A2003 Bílé Podolí B Štrampouch 06.05. od 17:00 SO 5:4 pk
2016215A2A2004 Paběnice B Sedlec B 07.05. od 17:00 NE 5:0
2016215A2A2005 Tupadly B Horky 06.05. od 17:00 SO 3:1
2016215A2A2006 Miskovice Kluky 06.05. od 17:00 SO 2:0
2016215A2A2007 Zbýšov Č. Janovice 06.05. od 17:00 SO 4:3

21. kolo - 13. a 14. května 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A2101 Církvice Č. Janovice 13.05. od 17:00 SO 4:1
2016215A2A2102 Zbýšov Miskovice 13.05. od 17:00 SO 0:3
2016215A2A2103 Kluky Tupadly B 13.05. od 17:00 SO 0:1
2016215A2A2104 Horky Paběnice B 13.05. od 17:00 SO 4:0
2016215A2A2105 Sedlec B Bílé Podolí B 14.05. od 17:00 NE 4:2
2016215A2A2106 Štrampouch Křesetice 13.05. od 17:00 SO 4:2
2016215A2A2107 Kácov B Malín B 13.05. od 17:00 SO 7:1

22. kolo - 20. a 21. května 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A2201 Církvice Kácov B 20.05. od 17:00 SO 3:1
2016215A2A2202 Malín B Štrampouch 21.05. od 17:00 NE 1:2
2016215A2A2203 Křesetice Sedlec B 21.05. od 17:00 NE 5:2
2016215A2A2204 Bílé Podolí B Horky 21.05. od 17:00 NE 1:3
2016215A2A2205 Paběnice B Kluky 21.05. od 17:00 NE 1:2
2016215A2A2206 Tupadly B Zbýšov 20.05. od 17:00 SO 3:0
2016215A2A2207 Miskovice Č. Janovice 20.05. od 17:00 SO 0:1

23. kolo - 27. a 28. května 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A2301 Miskovice Církvice 27.05. od 17:00 SO 4:3 pk
2016215A2A2302 Tupadly B Č. Janovice 28.05. od 17:00 NE 7:2
2016215A2A2303 Zbýšov Paběnice B 27.05. od 17:00 SO 3:1
2016215A2A2304 Kluky Bílé Podolí B 27.05. od 17:00 SO 5:0
2016215A2A2305 Horky Křesetice 27.05. od 17:00 SO 1:2
2016215A2A2306 Sedlec B Malín B 28.05. od 17:00 NE 3:1
2016215A2A2307 Štrampouch Kácov B 27.05. od 17:00 SO 4:3 pk

24. kolo - 3. a 4. června 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A2401 Církvice Štrampouch 03.06. od 17:00 SO 7:1
2016215A2A2402 Kácov B Sedlec B 03.06. od 17:00 SO 13:0
2016215A2A2403 Malín B Horky 04.06. od 17:00 NE 3:5
2016215A2A2404 Křesetice Kluky 03.06. od 17:00 SO 4:0
2016215A2A2405 Bílé Podolí B Zbýšov 04.06. od 17:00 NE 2:5
2016215A2A2406 Paběnice B Č. Janovice 04.06. od 17:00 NE 1:2
2016215A2A2407 Tupadly B Miskovice 03.06. od 17:00 SO 3:2 pk

25. kolo - 10. a 11. června 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A2501 Tupadly B Církvice 10.06. od 17:00 SO 0:3 kont.
2016215A2A2502 Miskovice Paběnice B 10.06. od 17:00 SO 3:1
2016215A2A2503 Bílé Podolí B Č. Janovice 10.06. od 17:00 SO 1:2 pk
2016215A2A2504 Zbýšov Křesetice 10.06. od 17:00 SO 3:2 pk
2016215A2A2505 Kluky Malín B 10.06. od 17:00 SO 3:1
2016215A2A2506 Horky Kácov B 10.06. od 17:00 SO 2:5
2016215A2A2507 Sedlec B Štrampouch 11.06. od 17:00 NE 8:2

26. kolo - 17. a 18. června 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A2A2601 Církvice Sedlec B 17.06. od 17:00 SO 9:0
2016215A2A2602 Štrampouch Horky 17.06. od 14:00 SO 1:2
2016215A2A2603 Kácov B Kluky 17.06. od 14:00 SO 8:0
2016215A2A2604 Malín B Zbýšov 17.06. od 14:00 SO 1:2 pk
2016215A2A2605 Křesetice Č. Janovice 17.06. od 15:00 SO 3:1
2016215A2A2606 Bílé Podolí B Miskovice 17.06. od 10:15 SO 4:3 pk
2016215A2A2607 Paběnice B Tupadly B 18.06. od 17:00 NE 0:2
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář