Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů IV. třídy

20. 7. 2016

Rozpis mistrovských zápasů IV. třídy, skupina B v sezoně 2016/2017:

1. kolo - 27. a 28. srpna 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A3B0101 Nepoměřice Kačina 27.08. od 17:00 SO 6:2
2016215A3B0102 Rataje n. S. Kaňk B 27.08. od 17:00 SO 8:0
2016215A3B0103 Č. Janovice B Křesetice B 27.08. od 17:00 SO 1:3
2016215A3B0104 Soběšín Malešov B 27.08. od 17:00 SO 3:1
2016215A3B0105 Močovice Zruč n. S. B 27.08. od 17:00 SO 5:2

2. kolo - 3. a 4. září 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A3B0201 Kačina Nové Dvory B 03.09. od 17:00 SO 0:1 pk
2016215A3B0203 Malešov B Močovice 04.09. od 17:00 NE 2:1
2016215A3B0204 Č. Janovice B Soběšín 04.09. od 17:00 NE 2:1
2016215A3B0205 Kaňk B Křesetice B 04.09. od 17:00 NE 1:3
2016215A3B0206 Nepoměřice Rataje n. S. 03.09. od 17:00 SO 8:6

3. kolo - 10. a 11. září 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A3B0301 Rataje n. S. Kačina 10.09. od 17:00 SO 3:0 kont.
2016215A3B0302 Křesetice B Nepoměřice 11.09. od 17:00 NE 6:4
2016215A3B0303 Soběšín Kaňk B 10.09. od 17:00 SO 5:1
2016215A3B0304 Č. Janovice B Močovice 10.09. od 17:00 SO 4:1
2016215A3B0305 Nové Dvory B Zruč n. S. B 10.09. od 17:00 SO 2:4

4. kolo - 17. a 18. září 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A3B0401 Kačina Zruč n. S. B 17.09. od 17:00 SO 0:4
2016215A3B0402 Malešov B Nové Dvory B 18.09. od 17:00 NE 5:3
2016215A3B0404 Kaňk B Močovice 18.09. od 17:00 NE 2:3 pk
2016215A3B0405 Nepoměřice Soběšín 17.09 od 17:00 SO 4:2
2016215A3B0406 Rataje n. S. Křesetice B 17.09. od 17:00 SO 3:1

5. kolo - 24. a 25. září 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A3B0501 Křesetice B Kačina 25.09. od 16:30 NE 6:5
2016215A3B0502 Soběšín Rataje n. S. 24.09. od 16:30 SO 1:0
2016215A3B0503 Močovice Nepoměřice 24.09. od 16:30 SO 6:1
2016215A3B0505 Č. Janovice B Nové Dvory B 24.09. od 16:30 SO 3:2 pk
2016215A3B0506 Zruč n. S. B Malešov B 25.09. od 15:00 NE 8:1

6. kolo - 1. a 2. října 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A3B0601 Kačina Malešov B 01.10. od 16:30 SO 0:3
2016215A3B0602 Č. Janovice B Zruč n. S. B 01.10. od 16:30 SO 1:4
2016215A3B0603 Kaňk B Nové Dvory B 02.10. od 16:30 NE 4:3
2016215A3B0605 Rataje n. S. Močovice 01.10. od 16:30 SO 10:0
2016215A3B0606 Křesetice B Soběšín 02.10. od 16:30 NE 2:1

7. kolo - 8. a 9. října 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A3B0701 Soběšín Kačina 08.10. od 16:00 SO 5:2
2016215A3B0702 Močovice Křesetice B 08.10. od 16:00 SO 4:0
2016215A3B0704 Nové Dvory B Nepoměřice 08.10. od 16:00 SO 6:1
2016215A3B0705 Zruč n. S. B Kaňk B 09.10. od 15:00 NE 7:0
2016215A3B0706 Č. Janovice B Malešov B 08.10. od 16:00 SO 0:3 kont.

8. kolo - 15. a 16. října 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A3B0801 Č. Janovice B Kačina 15.10. od 16:00 SO 2:0
2016215A3B0802 Kaňk B Malešov B 16.10. od 16:00 NE 0:6
2016215A3B0803 Nepoměřice Zruč n. S. B 15.10. od 16:00 SO 2:6
2016215A3B0804 Rataje n. S. Nové Dvory B 15.10. od 16:00 SO 6:2
2016215A3B0806 Soběšín Močovice 15.10. od 16:00 SO 0:2

9. kolo - 22. a 23. října 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A3B0901 Močovice Kačina 22.10. od 15:30 SO 3:2
2016215A3B0903 Nové Dvory B Křesetice B 22.10. od 15:30 SO 3:7
2016215A3B0904 Zruč n. S. B Rataje n. S. 23.10. od 15:00 NE 3:2
2016215A3B0905 Malešov B Nepoměřice 23.10. od 15:30 NE 2:4
2016215A3B0906 Č. Janovice B Kaňk B 22.10. od 15:30 SO 5:3

10. kolo - 29. a 30. října 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A3B1001 Kačina Kaňk B 29.10. od 14:30 SO 6:3
2016215A3B1002 Č. Janovice B Nepoměřice 29.10. od 14:30 SO 3:2
2016215A3B1003 Rataje n. S. Malešov B 29.10. od 14:30 SO 3:2
2016215A3B1004 Křesetice B Zruč n. S. B 30.10. od 14:30 NE 4:0
2016215A3B1006 Soběšín Nové Dvory B 29.10. od 14:30 SO 1:2

11. kolo - 5. a 6. listopadu 2016
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A3B1102 Nové Dvory B Močovice 05.11. od 14:00 SO 6:3
2016215A3B1103 Zruč n. S. B Soběšín 06.11. od 14:00 NE 5:0
2016215A3B1104 Malešov B Křesetice B 06.11. od 14:00 NE 0:1 pk
2016215A3B1105 Č. Janovice B Rataje n. S. 05.11. od 14:00 SO 2:4
2016215A3B1106 Kaňk B Nepoměřice 06.11. od 14:00 NE 4:6

13. kolo - 1. a 2. dubna 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A3B1301 Nové Dvory B Kačina 01.04. od 16:30 SO 5:3
2016215A3B1303 Močovice Malešov B 01.04. od 16:30 SO 2:3
2016215A3B1304 Soběšín Č. Janovice 01.04. od 16:30 SO 3:1
2016215A3B1305 Křesetice B Kaňk B 02.04. od 15:00 NE 2:3 pk
2016215A3B1306 Rataje n. S. Nepoměřice 01.04. od 16:30 SO 2:3 pk

14. kolo - 8. a 9. dubna 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A3B1401 Kačina Rataje n. S. 08.04. od 16:30 SO 1:3
2016215A3B1402 Nepoměřice Křesetice B 08.04. od 16:30 SO 3:2
2016215A3B1403 Kaňk B Soběšín 09.04. od 16:30 NE 3:2
2016215A3B1404 Močovice Č. Janovice B 08.04. od 16:30 SO 5:0
2016215A3B1405 Zruč n. S. B Nové Dvory B 09.04. od 15:00 NE 7:0

15. kolo - 15. a 16. dubna 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A3B1501 Zruč n. S. B Kačina 16.04. od 15:00 NE 7:1
2016215A3B1502 Nové Dvory B Malešov B 15.04. od 17:00 SO 3:2 pk
2016215A3B1504 Močovice Kaňk B 15.04. od 17:00 SO 9:1
2016215A3B1505 Soběšín Nepoměřice 15.04 od 17:00 SO 2:3 pk
2016215A3B1506 Křesetice B Rataje n. S. 16.04. od 17:00 NE 0:2

16. kolo - 22. a 23. dubna 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A3B1601 Kačina Křesetice B 22.04. od 17:00 SO 2:1 pk
2016215A3B1602 Rataje n. S. Soběšín 22.04. od 17:00 SO 4:5 pk
2016215A3B1603 Nepoměřice Močovice 22.04. od 17:00 SO 1:5
2016215A3B1605 Nové Dvory B Č. Janovice B 22.04. od 17:00 SO 6:0
2016215A3B1606 Malešov B Zruč n. S. B 23.04. od 17:00 NE 2:4

17. kolo - 29. a 30. dubna 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A3B1701 Malešov B Kačina 30.04. od 17:00 NE 12:0
2016215A3B1702 Zruč n. S. B Č. Janovice B 30.04. od 15:00 NE 2:1
2016215A3B1703 Nové Dvory B Kaňk B 29.04. od 17:00 SO 4:2
2016215A3B1705 Močovice Rataje n. S. 29.04. od 17:00 SO 0:1
2016215A3B1706 Soběšín Křesetice B 29.04. od 17:00 SO 6:1

18. kolo - 6. a 7. května 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A3B1801 Kačina Soběšín 06.05. od 17:00 SO 2:3
2016215A3B1802 Křesetice B Močovice 07.05. od 15:00 NE 2:0
2016215A3B1804 Nepoměřice Nové Dvory B 06.05. od 17:00 SO 3:1
2016215A3B1805 Kaňk B Zruč n. S. B 07.05. od 17:00 NE 2:5
2016215A3B1806 Malešov B Č. Janovice B 07.06. od 18:30 ST 5:1

19. kolo - 13. a 14. května 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A3B1901 Kačina Č. Janovice B 13.05. od 15:00 SO 3:2
2016215A3B1902 Malešov B Kaňk B 14.05. od 17:00 NE 8:1
2016215A3B1903 Zruč n. S. B Nepoměřice 14.05. od 15:00 NE 2:1
2016215A3B1904 Nové Dvory B Rataje n. S. 13.05. od 17:00 SO 2:3 pk
2016215A3B1906 Močovice Soběšín 13.05. od 17:00 SO 3:1

20. kolo - 20. a 21. května 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A3B2001 Kačina Močovice 20.05. od 17:00 SO 0:3 kont.
2016215A3B2003 Křesetice B Nové Dvory B 20.05. od 17:00 SO 5:3
2016215A3B2004 Rataje n. S. Zruč n. S. B 20.05. od 17:00 SO 5:2
2016215A3B2005 Nepoměřice Malešov B 20.05. od 17:00 SO 2:4
2016215A3B2006 Kaňk B Č. Janovice B 21.05. od 17:00 NE 6:4

21. kolo - 27. a 28. května 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A3B2101 Kaňk B Kačina 28.05. od 17:00 NE 8:6
2016215A3B2102 Nepoměřice Č. Janovice B 27.05. od 17:00 SO 2:1
2016215A3B2103 Malešov B Rataje n. S. 28.05. od 17:00 NE 4:1
2016215A3B2104 Zruč n. S. B Křesetice B 28.05. od 15:00 NE 2:1 pk
2016215A3B2106 Nové Dvory B Soběšín 27.05. od 17:00 SO 3:1

22. kolo - 3. a 4. června 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A3B2202 Močovice Nové Dvory B 03.06. od 17:00 SO 4:2
2016215A3B2203 Soběšín Zruč n. S. B 03.06. od 17:00 SO 1:3
2016215A3B2204 Křesetice B Malešov B 04.06. od 17:00 NE 3:6
2016215A3B2205 Rataje n. S. Č. Janovice B 03.06. od 17:00 SO 4:0
2016215A3B2206 Nepoměřice Kaňk B 03.06. od 17:00 SO 3:0 kont.

12. kolo - 10. a 11. června 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2016215A3B1201 Kačina Nepoměřice 10.06. od 17:00 SO 3:4
2016215A3B1202 Kaňk B Rataje n. S. 11.06. od 17:00 NE 4:3
2016215A3B1203 Křesetice B Č. Janovice B 11.06. od 17:00 NE 3:4 pk
2016215A3B1204 Malešov B Soběšín 11.06. od 17:00 NE 9:1
2016215A3B1205 Zruč n. S. B Močovice 11.06. od 15:00 NE 4:3 pk
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář