Na finanční prémii od sponzora ve Zbraslavicích nedošlo

23. 9. 2017

O motivaci měli postaráno fotbalisté Červených Janovic v derby ve Zbraslavicích. Pokud by vyhráli, mohli se těšit na zajímavou finanční prémii od sponzora P. Prchala. Hráči základní sestavy i náhradníci.

5. kolo
sobota 23. září 2017 od 16.30 hodin
Zbraslavice – Červené Janovice 5:2 (2:0)

Mistrovské utkání Zbraslavice - Červené Janovice 5:2 (2:0). Foto: Pavla HájkováAčkoliv se hosté bez svého pracovně zaneprázdněného trenéra I. Hájka snažili sebevíc, vítězný recept pocházel ze zbraslavického týmu. Hlavní ingrediencí se stala produktivita v koncovce. Vždyť v první půli zahrozilo domácí mužstvo pořádně snad dvakrát a pokaždé to znamenalo zápis do střelecké listiny.

Ani poločasová víra v obrat nevydržela červenojanovickému kolektivu za stálého deště dlouho. Postaral se o to vyhlášený kanonýr okresního přeboru M. Čálek, který si krátce po hodině hry zkompletoval hattrick a definitivně tím nasměroval svůj celek k dalším třem bodům.

Červené Janovice v závěru utkání už jen kosmeticky upravily skóre R. Menšíkem, mezi jehož dvě trefy se ještě vešla zbraslavická penalta proměněná M. Veselým po faulu T. Dvořáka na D. Janduse.

Branky: 10., 57., 62. M. Čálek, 25. D. Šindelář, 81. M. Veselý z penalty - 78., 89. R. Menšík. Rozhodčí: P. Poklop (Krchleby), L. Kracík (Vrdy), J. Hlava (Zbraslavice).

Č. Janovice: J. Hájek - L. Hájek, J. Červinka, V. Bouma, P. Pallendal - M. Liberský, D. Uher, T. Menšík, R. Vavřina, M. Dlouhý - R. Menšík. Střídali: D. Dvořák, T. Dvořák, J. Zelený, J. Víta. Mužstvo vedl: R. Menšík.

Příští zápas: Chotusice - Č. Janovice (neděle 1. října od 16 hodin).

Další výsledky 5. kola okresního přeboru: Sedlec - Chotusice 2:1, Vrdy - Paběnice 0:1 pk, Uhlířské Janovice B - Malín 0:4, Kutná Hora B - Sázava B 2:0, Suchdol - Církvice 3:1, Nové Dvory - Malešov 2:0. (lh)