Naději na vzestup v tabulce utnul mazák z Nových Dvorů

10. 6. 2018

Velkou šancí opustit v samém závěru sezony poslední příčku tabulky ve fotbalovém pralese pohrdlo červenojanovické béčko. Nebylo schopné porazit značně oslabenou novodvorskou rezervu, natož jí dát gól.

22. kolo
sobota 9. června 2018 od 17.00 hodin
Červené Janovice B – Nové Dvory B 0:1 (0:0)

cj-nove-dvory-20180609-05.jpgHlavně kvůli účasti na rozlučce sparťanské legendy T. Rosického v Praze na Letné se museli fotbalisté Nových Dvorů předem omluvit z utkání okresního přeboru ve Zbraslavicích, za což je čekala kontumace i pokuta, a problémy se sestavou měli také v souběžně hraném zápase béček v Červených Janovicích.

Hosté nastoupili dokonce jen v devíti a po deseti minutách kádr doplnil T. Papák. Ani to jim ovšem nezabránilo v tom, aby se domů vrátili s plným bodovým ziskem. Mužem na svém místě totiž byl výborný gólman M. Hubáček a nadstavbu přidal tradičně nebezpečný, devětačtyřicetiletý matador V. Melša. Ten se na začátku druhého poločasu jako jediný zapsal do střelecké listiny, když po rychlém brejku zkušeně posadil na zadek brankáře M. Dlouhého a pohodlně skóroval do prázdné svatyně.

Střelce v sestavě naopak postrádal domácí celek, který tak nerozšířil tříbodovou sbírku v devíti jarních zápasech. Nicméně po dlouhé diskuzi v rámci posezonní rozlučky, která následovala bezprostředně po utkání, to vypadá, že rezervní tým v Červených Janovicích najde uplatnění i v dalším mistrovském ročníku.

Branka: 51. V. Melša. Rozhodčí: P. Poklop (Krchleby).

Č. Janovice B: M. Dlouhý - L. Hájek, P. Šanda, R. Mutl, L. Červinka - R. Blažek, M. Liberský, V. Bouma, J. Víta, V. Zdeněk - A. Dlouhý. Střídali: T. Filip, P. Pallendal, Z. Zelinka, J. Polzer. Připraven byl: D. Jehlička. Mužstvo vedl: O. Menšík.

Další výsledky 22. kola IV. třídy, sk. B: Rataje n. S. - Močovice 1:2 pk, Kačina - Nepoměřice 0:1, Soběšín - Kaňk B 5:0. (lh)