Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů IV. třídy

15. 8. 2017

Rozpis mistrovských zápasů IV. třídy, skupina B v sezoně 2017/2018:

2. kolo - 2. a 3. září 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B0203 Č. Janovice B Kaňk B 27.09. od 16:30 2:4
2017215A3B0204 Nové Dvory B Kačina 03.09. od 10:15 SO 4:3 pk
2017215A3B0205 Rataje n. S. Nepoměřice 02.09. od 17:00 SO 4:2
2017215A3B0206 Paběnice B Močovice 03.09. od 17:00 NE 3:0

3. kolo - 9. a 10. září 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B0302 Nepoměřice Paběnice B 10.09. od 17:00 NE 0:2
2017215A3B0303 Nové Dvory B Rataje n. S. 09.09. od 17:00 SO 5:2
2017215A3B0304 Kaňk B Kačina 09.09. od 17:00 SO 4:3
2017215A3B0306 Křesetice B Soběšín 10.09. od 17:00 NE 3:2

4. kolo - 16. a 17. září 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B0402 Č. Janovice B Křesetice B 16.09. od 17:00 SO 3:2 pk
2017215A3B0404 Rataje n. S. Kaňk B 17.09. od 17:00 NE 3:2 pk
2017215A3B0405 Paběnice B Nové Dvory B 17.09. od 17:00 NE 1:0
2017215A3B0406 Močovice Nepoměřice 17.09. od 17:00 NE 3:1

5. kolo - 23. a 24. září 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B0502 Nové Dvory B Močovice 23.09. od 16:30 SO 4:1
2017215A3B0503 Kaňk B Paběnice B 24.09. od 16:30 NE 2:3
2017215A3B0505 Křesetice B Kačina 24.09. od 16:30 NE 2:3
2017215A3B0506 Soběšín Č. Janovice B 24.09. od 16:30 NE 1:0 pk

6. kolo - 30. září a 1. října 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B0602 Kačina Soběšín 01.10. od 16:00 NE 0:3
2017215A3B0603 Rataje n. S. Křesetice B 01.10. od 16:00 NE 3:2
2017215A3B0605 Močovice Kaňk B 30.09. od 16:00 SO 0:3 kont.
2017215A3B0606 Nepoměřice Nové Dvory B 01.10. od 16:00 NE 3:1

7. kolo - 7. a 8. října 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B0702 Kaňk B Nepoměřice 08.10. od 16:00 NE 3:4
2017215A3B0704 Křesetice B Paběnice B 08.10. od 16:00 NE 2:3
2017215A3B0705 Soběšín Rataje n. S. 08.10. od 16:00 NE 4:5
2017215A3B0706 Č. Janovice B Kačina 07.10. od 16:00 SO 3:2

8. kolo - 14. a 15. října 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B0802 Rataje n. S. Č. Janovice B 14.10. od 15:30 SO 5:0
2017215A3B0803 Paběnice B Soběšín 15.10. od 15:30 NE 6:1
2017215A3B0804 Močovice Křesetice B 14.10. od 15:30 SO 2:0
2017215A3B0806 Nové Dvory B Kaňk B 14.10. od 15:30 SO 3:2 pk

9. kolo - 21. a 22. října 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B0903 Křesetice B Nepoměřice 22.10. od 15:30 NE 2:5
2017215A3B0904 Soběšín Močovice 22.10. od 15:30 NE 3:0
2017215A3B0905 Č. Janovice B Paběnice B 21.10. od 15:30 SO 2:3 pk
2017215A3B0906 Kačina Rataje n. S. 22.10. od 15:30 NE 2:3

10. kolo - 28. a 29. října 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B1002 Kačina Paběnice B 29.10. od 14:30 NE 4:1
2017215A3B1003 Močovice Č.Janovice B 29.10. od 14:30 NE 2:1 pk
2017215A3B1004 Nepoměřice Soběšín 17.11. od 13:30 3:1
2017215A3B1005 Nové Dvory B Křesetice B 28.10. od 14:30 SO 4:3

11. kolo - 4. a 5. listopadu 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B1102 Křesetice B Kaňk B 05.11. od 14:00 NE 8:5
2017215A3B1103 Soběšín Nové Dvory B 04.11. od 14:00 SO 1:3
2017215A3B1104 Nepoměřice Č. Janovice B 04.11. od 14:00 SO 8:0
2017215A3B1105 Kačina Močovice 05.11. od 14:00 NE 0:1
2017215A3B1106 Rataje n. S. Paběnice B 05.11. od 14:00 NE 4:1

1. kolo - 11. a 12. listopadu 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B0102 Močovice Rataje n. S. 12.11. od 14:00 NE 1:2
2017215A3B0103 Nepoměřice Kačina 11.11. od 14:00 SO 4:1
2017215A3B0104 Nové Dvory B Č. Janovice B 11.11. od 14:00 SO 11:0
2017215A3B0105 Kaňk B Soběšín 12.11. od 14:00 NE 2:1

13. kolo - 31. března a 1. dubna 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B1303 Kaňk B Č. Janovice B 01.04. od 15:00 NE 5:4
2017215A3B1304 Kačina Nové Dvory B 31.03. od 15:00 SO 1:7
2017215A3B1305 Nepoměřice Rataje n. S. 31.03. od 15:00 SO 2:3
2017215A3B1306 Močovice Paběnice B 01.04. od 15:00 NE 0:1

14. kolo - 7. a 8. dubna 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B1402 Paběnice B Nepoměřice 08.04. od 16:30 NE 4:3 pk
2017215A3B1403 Rataje n. S. Nové Dvory B 08.04. od 16:30 NE 4:2
2017215A3B1404 Kačina Kaňk B 07.04. od 16:30 SO 2:3
2017215A3B1406 Soběšín Křesetice B 08.04. od 16:30 NE 4:0

15. kolo - 14. a 15. dubna 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B1502 Křesetice B Č. Janovice B 15.04. od 16:30 NE 3:2 pk
2017215A3B1504 Kaňk B Rataje n. S. 14.04. od 16:30 SO 0:4
2017215A3B1505 Nové Dvory B Paběnice B 14.04. od 16:30 SO 2:3
2017215A3B1506 Nepoměřice Močovice 15.04. od 16:30 NE 4:2

16. kolo - 21. a 22. dubna 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B1602 Močovice Nové Dvory B 21.04. od 17:00 SO 7:0
2017215A3B1603 Paběnice B Kaňk B 22.04. od 17:00 NE 3:2 pk
2017215A3B1605 Kačina Křesetice B 21.04. od 14:00 SO 1:0 pk
2017215A3B1606 Č. Janovice B Soběšín 21.04. od 17:00 SO 2:4

17. kolo - 28. a 29. dubna 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B1702 Soběšín Kačina 29.04. od 17:00 NE 5:0
2017215A3B1703 Křesetice B Rataje n. S. 29.04. od 17:00 NE 0:9
2017215A3B1705 Kaňk B Močovice 28.04. od 17:00 SO 3:0
2017215A3B1706 Nové Dvory B Nepoměřice 28.04. od 17:00 SO 4:1

18. kolo - 5. a 6. května 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B1802 Nepoměřice Kaňk B 05.05. od 17:00 SO 1:7
2017215A3B1804 Paběnice B Křesetice B 06.05. od 17:00 NE 4:0
2017215A3B1805 Rataje n. S. Soběšín 05.05. od 17:00 SO 2:1
2017215A3B1806 Kačina Č. Janovice B 05.05. od 17:00 SO 5:0

19. kolo - 12. a 13. května 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B1902 Č. Janovice B Rataje n. S. 12.05. od 17:00 SO 1:3
2017215A3B1903 Soběšín Paběnice B 13.05. od 17:00 NE 1:2 pk
2017215A3B1904 Křesetice B Močovice 13.05. od 17:00 NE 5:4 pk
2017215A3B1906 Kaňk B Nové Dvory B 13.05. od 17:00 NE 3:4

20. kolo - 19. a 20. května 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B2003 Nepoměřice Křesetice B 19.05. od 17:00 SO 4:0
2017215A3B2004 Močovice Soběšín 19.05. od 17:00 SO 1:0
2017215A3B2005 Paběnice B Č. Janovice B 20.05. od 17:00 NE 6:1
2017215A3B2006 Rataje n. S. Kačina 19.05. od 17:00 SO 3:2 pk

21. kolo - 26. a 27. května 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B2102 Paběnice B Kačina 27.05. od 17:00 NE 2:0
2017215A3B2103 Č. Janovice B Močovice 26.05. od 17:00 SO 0:5
2017215A3B2104 Soběšín Nepoměřice 26.05. od 17:00 SO 3:2 pk
2017215A3B2105 Křesetice B Nové Dvory B 27.05. od 17:00 NE 1:4

22. kolo - 2. a 3. června 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B2202 Kaňk B Křesetice B 03.06. od 17:00 NE 3:1
2017215A3B2203 Nové Dvory B Soběšín 02.06. od 17:00 SO 1:6
2017215A3B2204 Č. Janovice B Nepoměřice 02.06. od 17:00 SO 1:0 pk
2017215A3B2205 Močovice Kačina 03.06. od 17:00 NE 2:1 pk
2017215A3B2206 Paběnice B Rataje n. S. 03.06. od 17:00 NE 2:1

12. kolo - 9. a 10. června 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A3B1202 Rataje n. S. Močovice 09.06. od 17:00 SO 1:2 pk
2017215A3B1203 Kačina Nepoměřice 09.06. od 17:00 SO 0:1
2017215A3B1204 Č. Janovice B Nové Dvory B 09.06. od 17:00 SO 0:1
2017215A3B1205 Soběšín Kaňk B 09.06. od 17:00 SO 5:0
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil can break 99% types of captchas

(MashaAdubs, 12. 12. 2017 22:17)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

XEvil 4.0 solve CAPTCHA of Google, Facebook, Yandex, VKontakte, and 8400 others!

(MashaAdubs, 12. 12. 2017 21:29)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.