Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů okresního přeboru

15. 8. 2017

Rozpis mistrovských zápasů okresního přeboru v sezoně 2017/2018:

1. kolo - 26. a 27. srpna 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A0101 Paběnice Chotusice 26.08. od 17:00 SO 2:1
2017215A1A0102 Malešov Malín 26.08. od 17:00 SO 1:0
2017215A1A0103 Sedlec Sázava B 26.08. od 17:00 SO 2:0
2017215A1A0104 Nové Dvory Církvice 27.08. od 17:00 NE 4:0
2017215A1A0105 Vrdy Č. Janovice 26.08. od 17:00 SO 3:1
2017215A1A0106 U. Janovice B Zbraslavice 26.08. od 17:00 SO 3:0
2017215A1A0107 Kutná Hora B Suchdol 27.08. od 17:00 NE 1:2 pk

2. kolo - 2. a 3. září 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A0201 Chotusice Suchdol 03.09. od 17:00 NE 1:2 pk
2017215A1A0202 Zbraslavice Kutná Hora B 02.09. od 17:00 SO 2:4
2017215A1A0203 Č. Janovice U. Janovice B 03.09. od 17:00 NE 0:1 pk
2017215A1A0204 Církvice Vrdy 02.09. od 17:00 SO 1:4
2017215A1A0205 Sázava B Nové Dvory 03.09. od 17:00 NE 1:2 pk
2017215A1A0206 Malín Sedlec 02.09. od 14:00 SO 1:0
2017215A1A0207 Paběnice Malešov 02.09. od 17:00 SO 2:1

3. kolo - 9. a 10. září 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A0301 Malešov Chotusice 09.09. od 17:00 SO 1:2
2017215A1A0302 Sedlec Paběnice 09.09. od 17:00 SO 2:1
2017215A1A0303 Nové Dvory Malín 10.09. od 17:00 NE 2:1 pk
2017215A1A0304 Vrdy Sázava B 09.09. od 17:00 SO 3:0 kont.
2017215A1A0305 U. Janovice B Církvice 09.09. od 17:00 SO 2:4
2017215A1A0306 Kutná Hora B Č. Janovice 09.09. od 17:00 SO 9:1
2017215A1A0307 Suchdol Zbraslavice 09.09. od 17:00 SO 4:0

4. kolo - 16. a 17. září 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A0401 Chotusice Zbraslavice 17.09. od 17:00 NE 3:5
2017215A1A0402 Č. Janovice Suchdol 16.09. od 14:00 SO 1:2
2017215A1A0403 Církvice Kutná Hora B 16.09. od 17:00 SO 2:7
2017215A1A0404 Sázava B U. Janovice B 17.09. od 15:00 NE 2:1
2017215A1A0405 Malín Vrdy 16.09. od 14:00 SO 0:1
2017215A1A0406 Paběnice Nové Dvory 16.09. od 17:00 SO 1:2 pk
2017215A1A0407 Malešov Sedlec 16.09. od 17:00 SO 0:1

5. kolo - 23. a 24. září 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A0501 Sedlec Chotusice 23.09. od 16:30 SO 2:1
2017215A1A0502 Nové Dvory Malešov 24.09. od 16:30 NE 2:0
2017215A1A0503 Vrdy Paběnice 23.09. od 16:30 SO 0:1 pk
2017215A1A0504 U. Janovice B Malín 23.09. od 16:30 SO 0:4
2017215A1A0505 Kutná Hora B Sázava B 23.09. od 16:30 SO 2:0
2017215A1A0506 Suchdol Církvice 23.09. od 16:30 SO 3:1
2017215A1A0507 Zbraslavice Č. Janovice 23.09. od 16:30 SO 5:2

6. kolo - 30. září a 1. října 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A0601 Chotusice Č. Janovice 01.10. od 16:00 NE 5:1
2017215A1A0602 Církvice Zbraslavice 30.09. od 16:00 SO 3:1
2017215A1A0603 Sázava B Suchdol 01.10. od 16:00 NE 4:1
2017215A1A0604 Malín Kutná Hora B 01.10. od 16:00 NE 4:0
2017215A1A0605 Paběnice U. Janovice B 30.09. od 16:00 SO 2:0
2017215A1A0606 Malešov Vrdy 30.09. od 16:00 SO 1:2
2017215A1A0607 Sedlec Nové Dvory 30.09. od 16:00 SO 1:3

7. kolo - 7. a 8. října 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A0701 Nové Dvory Chotusice 08.10. od 16:00 NE 3:1
2017215A1A0702 Vrdy Sedlec 07.10. od 16:00 SO 1:2
2017215A1A0703 U. Janovice B Malešov 07.10. od 16:00 SO 1:2 pk
2017215A1A0704 Kutná Hora B Paběnice 07.10. od 16:00 SO 3:2 pk
2017215A1A0705 Suchdol Malín 07.10. od 16:00 SO 3:5
2017215A1A0706 Zbraslavice Sázava B 07.10. od 16:00 SO 2:3
2017215A1A0707 Č. Janovice Církvice 07.10. od 13:00 SO 1:6

8. kolo - 14. a 15. října 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A0801 Chotusice Církvice 15.10. od 15:30 NE 7:0
2017215A1A0802 Sázava B Č. Janovice 15.10. od 15:30 NE 3:0
2017215A1A0803 Malín Zbraslavice 15.10. od 15:30 SO 2:1
2017215A1A0804 Paběnice Suchdol 16.10. od 15:30 SO 4:1
2017215A1A0805 Malešov Kutná Hora B 15.10. od 15:30 SO 2:1
2017215A1A0806 Sedlec U. Janovice B 15.10. od 15:30 SO 2:3
2017215A1A0807 Nové Dvory Vrdy 16.10. od 15:30 NE 0:2

9. kolo - 21. a 22. října 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A0901 Vrdy Chotusice 21.10. od 15:30 SO 2:1 pk
2017215A1A0902 U. Janovice B Nové Dvory 21.10. od 15:30 SO 1:2
2017215A1A0903 Kutná Hora B Sedlec 21.10. od 15:30 SO 1:3
2017215A1A0904 Suchdol Malešov 21.10. od 15:30 SO 2:0
2017215A1A0905 Zbraslavice Paběnice 21.10. od 15:30 SO 1:0
2017215A1A0906 Č. Janovice Malín 21.10. od 12:30 SO 2:6
2017215A1A0907 Církvice Sázava B 21.10. od 15:30 SO 3:1

10. kolo - 28. a 29. října 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A1001 Chotusice Sázava B 28.10. od 14:30 SO 3:0
2017215A1A1002 Malín Církvice 28.10. od 11:30 SO 5:0
2017215A1A1003 Paběnice Č. Janovice 28.10. od 16:00 SO 5:2
2017215A1A1004 Malešov Zbraslavice 28.10. od 14:30 SO 2:1
2017215A1A1005 Sedlec Suchdol 28.10. od 14:30 SO 3:2 pk
2017215A1A1006 Nové Dvory Kutná Hora B 29.10. od 14:30 NE 1:0 pk
2017215A1A1007 Vrdy U. Janovice B 28.10. od 14:30 SO 8:1

11. kolo - 4. a 5. listopadu 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A1101 U. Janovice B Chotusice 04.11. od 14:00 SO 0:1 pk
2017215A1A1102 Kutná Hora B Vrdy 04.11. od 14:00 SO 1:2 pk
2017215A1A1103 Suchdol Nové Dvory 04.11. od 14:00 SO 1:0 pk
2017215A1A1104 Zbraslavice Sedlec 04.11. od 14:00 SO 0:5
2017215A1A1105 Malešov Č. Janovice 04.11. od 11:00 SO 4:3
2017215A1A1106 Církvice Paběnice 04.11. od 14:00 SO 1:3
2017215A1A1107 Sázava B Malín 05.11. od 14:00 NE 2:0

12. kolo - 11. a 12. listopadu 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A2A1201 Chotusice Malín 12.11. od 14:00 NE 1:4
2017215A2A1202 Paběnice Sázava B 11.11. od 14:00 SO 2:0
2017215A2A1203 Malešov Církvice 11.11. od 14:00 SO 3:0
2017215A2A1204 Sedlec Č. Janovice 11.11. od 14:00 SO 6:1
2017215A2A1205 Nové Dvory Zbraslavice 11.11. od 14:00 NE 2:1 pk
2017215A2A1206 Vrdy Suchdol 11.11. od 14:00 SO 3:1
2017215A2A1207 Kutná Hora B U. Janovice B 11.11. od 14:00 SO 5:1

13. kolo - 18. a 19. listopadu 2017
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A1301 Kutná Hora B Chotusice 18.11. od 13:30 SO 8:1
2017215A1A1302 Suchdol U. Janovice B 18.11. od 13:30 SO 5:0
2017215A1A1303 Zbraslavice Vrdy 18.11. od 13:30 SO 1:2
2017215A1A1304 Nové Dvory Č. Janovice 18.11. od 13:30 SO 5:1
2017215A1A1305 Církvice Sedlec 18.11. od 13:30 SO 0:2
2017215A1A1306 Sázava B Malešov 18.11. od 13:30 SO 0:5
2017215A1A1307 Malín Paběnice 18.11. od 13:30 SO 1:3

14. kolo - 24. a 25. března 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A1401 Chotusice Paběnice 25.03. od 15:00 NE 4:3 pk
2017215A1A1402 Malín Malešov 01.05. od 17:00 ÚT 3:2
2017215A1A1403 Sázava B Sedlec 22.05. od 17:30 SO 6:2
2017215A1A1404 Církvice Nové Dvory 24.03. od 15:00 SO 3:5
2017215A1A1405 Č. Janovice Vrdy 08.05. od 15:00 ÚT 0:7
2017215A1A1406 Zbraslavice U. Janovice B 24.03. od 15:00 SO 2:1
2017215A1A1407 Suchdol Kutná Hora B 24.03. od 15:00 SO 3:0

15. kolo - 31. března a 1. dubna 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A1501 Suchdol Chotusice 31.03. od 15:00 SO 1:0
2017215A1A1502 Kutná Hora B Zbraslavice 31.03. od 15:00 SO 1:2
2017215A1A1503 U. Janovice B Č. Janovice 31.03. od 15:00 SO 1:2
2017215A1A1504 Vrdy Církvice 31.03. od 15:00 SO 5:0
2017215A1A1505 Nové Dvory Sázava B 01.04. od 15:00 NE 5:0
2017215A1A1506 Sedlec Malín 31.03. od 15:00 SO 5:3
2017215A1A1507 Malešov Paběnice 31.03. od 15:00 SO 2:1

16. kolo - 7. a 8. dubna 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A1601 Chotusice Malešov 07.04. od 16:30 SO 0:1
2017215A1A1602 Paběnice Sedlec 07.04. od 16:30 SO 4:0
2017215A1A1603 Malín Nové Dvory 07.04. od 16:30 SO 3:1
2017215A1A1604 Sázava B Vrdy 08.04. od 16:30 NE 1:3
2017215A1A1605 Církvice U. Janovice B 07.04. od 16:30 SO 3:0
2017215A1A1606 Č. Janovice Kutná Hora B 07.04. od 16:30 SO 2:1 pk
2017215A1A1607 Zbraslavice Suchdol 07.04. od 16:30 SO 0:4

17. kolo - 14. a 15. dubna 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A1701 Zbraslavice Chotusice 14.04. od 16:30 SO 5:1
2017215A1A1702 Suchdol Č. Janovice 14.04. od 16:30 SO 2:0
2017215A1A1703 Kutná Hora B Církvice 14.04. od 16:30 SO 2:1
2017215A1A1704 U. Janovice B Sázava B 14.04. od 16:30 SO 2:1
2017215A1A1705 Vrdy Malín 14.04. od 16:30 SO 3:4 pk
2017215A1A1706 Nové Dvory Paběnice 14.04. od 16:30 NE 0:1
2017215A1A1707 Sedlec Malešov 14.04. od 16:30 SO 1:0

18. kolo - 21. a 22. dubna 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A1801 Chotusice Sedlec 22.04. od 17:00 NE 4:2
2017215A1A1802 Malešov Nové Dvory 21.04. od 17:00 SO 3:1
2017215A1A1803 Paběnice Vrdy 21.04. od 17:00 SO 2:3 pk
2017215A1A1804 Malín U. Janovice B 22.04. od 17:00 SO 3:2
2017215A1A1805 Sázava B Kutná Hora B 22.04. od 17:00 NE 2:1
2017215A1A1806 Církvice Suchdol 21.04. od 17:00 SO 1:0
2017215A1A1807 Č. Janovice Zbraslavice 21.04. od 14:00 SO 3:1

19. kolo - 28. a 29. dubna 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A1901 Č. Janovice Chotusice 28.04. od 17:00 SO 1:3
2017215A1A1902 Zbraslavice Církvice 28.04. od 17:00 SO 1:4
2017215A1A1903 Suchdol Sázava B 28.04. od 17:00 SO 6:2
2017215A1A1904 Kutná Hora B Malín 28.04. od 17:00 SO 3:4 pk
2017215A1A1905 U. Janovice B Paběnice 28.04. od 17:00 SO 2:1
2017215A1A1906 Vrdy Malešov 28.04. od 17:00 SO 4:0
2017215A1A1907 Nové Dvory Sedlec 29.04. od 17:00 NE 1:0 pk

20. kolo - 5. a 6. května 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A2001 Chotusice Nové Dvory 06.05. od 17:00 NE 6:1
2017215A1A2002 Sedlec Vrdy 05.05. od 17:00 SO 1:3
2017215A1A2003 Malešov U. Janovice B 05.05. od 17:00 SO 2:0
2017215A1A2004 Paběnice Kutná Hora B 05.05. od 17:00 SO 0:1
2017215A1A2005 Malín Suchdol 05.05. od 17:00 SO 2:1
2017215A1A2006 Sázava B Zbraslavice 06.05. od 17:00 NE 1:3
2017215A1A2007 Církvice Č. Janovice 05.05. od 17:00 SO 4:0

21. kolo - 12. a 13. května 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A2101 Církvice Chotusice 12.05. od 17:00 SO 1:2
2017215A1A2102 Č. Janovice Sázava B 12.05. od 14:00 SO 2:5
2017215A1A2103 Zbraslavice Malín 12.05. od 17:00 SO 3:1
2017215A1A2104 Suchdol Paběnice 12.05. od 17:00 SO 4:0
2017215A1A2105 Kutná Hora B Malešov 12.05. od 17:00 SO 0:2
2017215A1A2106 U. Janovice B Sedlec 12.05. od 17:00 SO 3:0
2017215A1A2107 Vrdy Nové Dvory 12.05. od 17:00 SO 5:1

22. kolo - 19. a 20. května 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A2201 Chotusice Vrdy 20.05. od 17:00 NE 4:3 pk
2017215A1A2202 Nové Dvory U. Janovice B 20.05. od 17:00 NE 2:3 pk
2017215A1A2203 Sedlec Kutná Hora B 19.05. od 17:00 SO 2:1 pk
2017215A1A2204 Malešov Suchdol 19.05. od 17:00 SO 2:3
2017215A1A2205 Paběnice Zbraslavice 19.05. od 17:00 SO 4:0
2017215A1A2206 Malín Č. Janovice 19.05. od 17:00 SO 7:0
2017215A1A2207 Sázava B Církvice 20.05. od 17:00 NE 2:3 pk

23. kolo - 26. a 27. května 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A2301 Sázava B Chotusice 27.05. od 17:00 NE 3:2
2017215A1A2302 Církvice Malín 26.05. od 17:00 SO 3:1
2017215A1A2303 Č. Janovice Paběnice 26.05. od 14:00 SO 0:6
2017215A1A2304 Zbraslavice Malešov 26.05. od 17:00 SO 2:0
2017215A1A2305 Suchdol Sedlec 26.05. od 17:00 SO 2:3
2017215A1A2306 Kutná Hora B Nové Dvory 26.05. od 17:00 SO 6:0
2017215A1A2307 U. Janovice B Vrdy 26.05. od 17:00 SO 0:2

24. kolo - 2. a 3. června 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A2401 Chotusice U. Janovice B 03.06. od 17:00 NE 1:3
2017215A1A2402 Vrdy Kutná Hora B 02.06. od 17:00 SO 1:0
2017215A1A2403 Nové Dvory Suchdol 02.06. od 17:00 NE 3:2
2017215A1A2404 Sedlec Zbraslavice 02.06. od 17:00 SO 0:1
2017215A1A2405 Č. Janovice Malešov 02.06. od 14:00 SO 2:5
2017215A1A2406 Paběnice Církvice 02.06. od 17:00 SO 3:2 pk
2017215A1A2407 Malín Sázava B 02.06. od 17:00 SO 4:0

25. kolo - 9. a 10. června 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A2A2501 Malín Chotusice 09.06. od 14:00 SO 5:1
2017215A2A2502 Sázava B Paběnice 10.06. od 17:00 NE 3:4 pk
2017215A2A2503 Církvice Malešov 09.06. od 17:00 SO 2:0
2017215A2A2504 Č. Janovice Sedlec 09.06. od 14:00 SO 1:3
2017215A2A2505 Zbraslavice Nové Dvory 09.06. od 17:00 SO 3:0 kont.
2017215A2A2506 Suchdol Vrdy 09.06. od 17:00 SO 3:2 pk
2017215A2A2507 U. Janovice B Kutná Hora B 09.06. od 17:00 SO 5:0

26. kolo - 16. a 17. června 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2017215A1A2601 Chotusice Kutná Hora B 15.06. od 18:30 3:1
2017215A1A2602 U. Janovice B Suchdol 16.06. od 16:00 SO 0:3
2017215A1A2603 Vrdy Zbraslavice 16.06. od 15:00 SO 1:0
2017215A1A2604 Č. Janovice Nové Dvory 16.06. od 15:00 SO 0:4
2017215A1A2605 Sedlec Církvice 16.06. od 17:00 SO 2:0
2017215A1A2606 Malešov Sázava B 16.06. od 17:00 SO 2:0
2017215A1A2607 Paběnice Malín 16.06. od 17:00 SO 2:0
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil 4.0 breaks captchas of Google, Facebook, Yandex, VKontakte, and 8400 others!

(MashaAdubs, 13. 12. 2017 13:13)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.