Výsledný dojem v Sedlci už zase pokazily laciné branky

11. 11. 2017

Lepší dojem, než by napovídal výsledek, zanechali v Sedlci fotbalisté Červených Janovic. Nic to ale nezměnilo na skutečnosti, že jim to další body do tabulky okresního přeboru nepřineslo a opět vysoko prohráli.

12. kolo
sobota 11. listopadu 2017 od 14.00 hodin
Sedlec – Červené Janovice 6:1 (3:0)

Mistrovské utkání Sedlec - Červené Janovice 6:1 (3:0). Foto: Matěj HájekHosté bojovali, dokázali soupeři vzdorovat a místy ho i zatlačit, jako se jim to povedlo hlavně ve druhé polovině prvního poločasu, nicméně gólový efekt chyběl. Naopak viktoriáni neměli se střílením branek žádný problém a mohli prožít poklidnou přestávku.

A protože hodně podobný scénář nabídlo i druhé dějství, byla pro Červené Janovice na konci zápasu alespoň útěchou slova od sedleckého kapitána M. Kořínka, že nevidí důvod, aby měly na svém kontě pouze jeden bod za remízu s uhlířskojanovickou rezervou v prvním kole.

O čestný úspěch hostujícího mužstva se postaral R. Menšík, který využil dlouhý výkop brankáře J. Hájka.

Branky: 12. D. Košátko, 40. J. Kubec, 42., 81., 90. M. Gono (třetí z penalty), 62. P. Mrštík - 84. R. Menšík. Rozhodčí: J. Uher (Uhlířské Janovice) - P. Procházka (Čáslav), D. Mucha (Čáslav).

Č. Janovice: J. Hájek - L. Hájek, J. Červinka, V. Bouma, R. Vavřina - D. Jandák, T. Menšík, L. Menšík, M. Dlouhý - M. Pašiak, R. Menšík. Střídal: D. Hájek. Trenér: I. Hájek.

Příští zápas: Nové Dvory - Č. Janovice (sobota 18. listopadu od 13.30 hodin).

Další výsledky 12. kola okresního přeboru: Paběnice - Sázava B 2:0, Malešov - Církvice 3:0, Vrdy - Suchdol 3:1, Kutná Hora B - Uhlířské Janovice B 5:1, Chotusice - Malín 1:4, Nové Dvory - Zbraslavice 2:1 pk. (lh)