Z výsledku na nové světelné tabuli měl větší radost Suchdol

16. 9. 2017

Hlavně vzpamatovat se z gólového přídělu v Kutné Hoře si dali za cíl fotbalisté Červených Janovic v utkání s neporaženým Suchdolem. Na body sice nedosáhli, ale jejich výkon byl podstatně lepší než v Lorci.

4. kolo
sobota 16. září 2017 od 14.00 hodin
Červené Janovice – Suchdol 1:2 (1:1)

Mistrovské utkání Červené Janovice - Suchdol 1:2 (1:1). Foto: Pavla HájkováČervenojanovický klub premiérově využil novou světelnou výsledkovou tabuli, na níž se bezbrankové skóre poprvé změnilo po půlhodině hry zásluhou domácího M. Pašiaka. Ovšem ještě před poločasovým odchodem do kabin hosté vyrovnali, když rohový kop M. Biroše zužitkoval hrající trenér D. Čižinský.

O tom, že si Suchdol odvezl z Červených Janovic všechny tři body, rozhodla proměněná penalta na začátku druhé půle: faul D. Uhra na M. Biroše potrestal s přehledem M. Volný. Pak ještě v podání suchdolských střelců zvonily tyče a břevna, nicméně na druhé straně hřiště byl v závěru zápasu blízko vyrovnání T. Menšík, avšak z velmi dobré pozice hlavičkoval nad bránu.

Když už byla v úvodu článku nepřímo řeč o kutnohorské rezervě, tak ta nadělovala opět. Tentokrát vysoko zvítězila v Církvici, na hřišti dalšího nováčka okresního přeboru - 7:2!

Branky: 30. M. Pašiak - 41. D. Čižinský, 56. M. Volný z penalty. Rozhodčí: E. Herda (K. Hora) - L. Ledvina (Křesetice), J. Kučera (Čáslav).

Č. Janovice: J. Hájek - J. Zelený, V. Bouma, D. Uher, D. Dvořák - M. Pašiak, T. Menšík, R. Vavřina, T. Plašil - R. Menšík, T. Kabíček. Střídali: L. Červinka, L. Hájek. Připraven byl: J. Víta. Trenér: I. Hájek.

Příští zápas: Zbraslavice - Č. Janovice (sobota 23. září od 16.30 hodin).

Další program 4. kola okresního přeboru: Malín - Vrdy 0:1, Církvice - Kutná Hora B 2:7, Paběnice - Nové Dvory 1:2 pk, Malešov - Sedlec 0:1, Sázava B - Uhlířské Janovice B 2:1, Chotusice - Zbraslavice 3:5.