Další bonusový bod v čudu, získala jej podolská rezerva

12. 5. 2019

Hodně podobné utkání jako před týdnem se sedleckou rezervou odehráli červenojanovičtí fotbalisté s béčkem Bílého Podolí. Nakonec z toho byl stejný výsledek i rozdělení bodů. A také pocit, že to mohlo dopadnout líp.

21. kolo
neděle 12. května 2019 od 17.00 hodin
Červené Janovice – Bílé Podolí B 1:1 (0:0), na penalty 4:5

Mistrovské utkání Červené Janovice - Bílé Podolí B 1:2 pk (0:0). Foto: Pavla HájkováJestli červenojanovickému mužstvu něco nešlo, tak to bylo proměňování šancí. Zejména ve druhém poločase si jich vypracoval několik - například R. Procházka trefil tyč, když byly dva balony na hrací ploše - ale dokázal využít pouze jednu: J. Červinka poslal v 71. minutě průnikovou přihrávku Z. Schneiderwindovi a ten se v tomto případě nemýlil.

Byla to však jen blesková odpověď na vedoucí branku podolského rezervního týmu, kterou po spolupráci otce a syna L. Štočkových při trestném kopu vstřelil v 70. minutě F. Horký. Zápas nakonec dospěl do penaltového rozstřelu. Bonusový bod v něm po šesté sérii získali hosté.

Branky: 71. Z. Schneiderwind - 70. F. Horký. Rozhodčí: L. Kocourek (U. Janovice).

Penaltový rozstřel: Z. Schneiderwind (proměnil), J. Červinka (proměnil), J. Zelený (neproměnil), R. Vavřina (proměnil), V. Bouma (proměnil), L. Červinka (vedle) - L. Štoček ml. (proměnil), M. Šálený (neproměnil), J. Šejvl (proměnil), B. Šváb (proměnil), L. Štoček st. (proměnil), J. Švadlenka (proměnil).

Č. Janovice: M. Dlouhý - L. Hájek, R. Vavřina, V. Bouma, L. Červinka - J. Polzer, J. Červinka, Z. Schneiderwind, J. Zelený - R. Procházka, D. Dvořák. Mužstvo vedl: R. Vavřina.

Příští zápas: Miskovice - Č. Janovice (sobota 18. května od 17.00 hodin).

Další výsledky 21. kola III. třídy: Tupadly B - Miskovice 0:2, Kluky - Vlkaneč 4:0, Rataje n. S. - Zbýšov 2:1, Záboří n. L. - Kácov 1:4, Horušice - Sázava B 3:2. (lh)