Forma jako hrom: Kácov i pošesté za sebou naděloval

29. 9. 2018

8:2 se Sázavou B, 5:0 ve Zbýšově, 14:0 s Miskovicemi, 6:0 se Sedlcem B a 9:2 s rezervou v Bílém Podolí. Tyto výhry vypovídaly o vynikající formě fotbalistů Kácova, které čekala lahůdka: poslední Červené Janovice.

6. kolo
sobota 29. září 2018 od 16.00 hodin
Kácov – Červené Janovice 9:0 (3:0)

Mistrovské utkání Kácov - Červené Janovice 9:0 (3:0). Foto: Pavla HájkováDosavadní výsledky patnáctibodového lídra třetí třídy sice vzbuzovaly velký respekt, ovšem nuloví hosté měli pro strach uděláno. I když v okresních soutěžích disponují dvěma mužstvy, odehráli skoro celou první půli v početním oslabení, protože jedenáctý P. Pallendal přispěchal na hřiště až deset minut před poločasovou přestávkou za stavu 3:0.

Červenojanovičtí hráči, kteří po čtvrtém kole klesli na úplné dno tabulky, si občas dopřáli sympatický útočný výpad, ale jinak se hlavně bránili. Jejich cílem bylo dostat co nejméně gólů a s přibývajícím časem i odvrátit dvoucifernou prohru. Hodně úzko jim začalo být mezi 65. a 74. minutou, kdy inkasovali hned čtyřikrát, přesto je potupná desítka nakonec minula.

Do střelecké listiny se hned v premiérovém startu za Kácov po přestupu z Ratají nad Sázavou zapsal také P. Hošta.

Branky: 11., 66., 72. A. Pane, 23., P. Hošta, 34. J. Pospíšil, 49., 65. Z. Novotný, 74. J. Vinický, 88. F. Srb. Rozhodčí: K. Freund (Plaňany).

Č. Janovice: M. Dlouhý - L. Hájek, V. Bouma, R. Vavřina, J. Zelený - L. Červinka, J. Hájek, T. Menšík, P. Pallendal, A. Dlouhý - J. Červinka. Mužstvo vedl: R. Vavřina.

Příští zápas: Č. Janovice - Sedlec B (sobota 6. října od 16.00 hodin).

Další výsledky 6. kola III. třídy: Vlkaneč - Rataje n. S. 7:1, Zbýšov - Malín B 3:2, Miskovice - Kluky 2:1 pk, Tupadly B - Horušice 5:1, Sázava B - Záboří n. L. 1:5, Sedlec B - Bílé Podolí B 1:4. (lh)