Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů III. třídy

14. 8. 2018

Rozpis mistrovských zápasů III. třídy v sezoně 2018/2019:

1. kolo - 25. a 26. srpna 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A0101 Zbýšov Miskovice 25.08. od 17:00 SO 6:1
2018215A2A0102 Kácov Sázava B 25.08. od 17:00 SO 8:2
2018215A2A0103 Sedlec B Vlkaneč 26.08. od 17:00 NE 7:0
2016215A2A0104 Bílé Podolí B Tupadly B 25.08. od 17:00 SO 0:5
2018215A2A0105 Č. Janovice Kluky 25.08. od 17:00 SO 0:2
2018215A2A0106 Malín B Horušice 26.08. od 17:00 NE 2:6
2018215A2A0107 Záboří n. L. Rataje n. S. 25.08. od 17:00 SO 1:2

2. kolo - 1. a 2. září 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A0201 Miskovice Rataje n. S. 02.09. od 17:00 NE 4:5 pk
2018215A2A0202 Horušice Záboří n. L. 02.09. od 17:00 NE 1:4
2018215A2A0203 Kluky Malín B 01.09. od 17:00 SO 7:0
2018215A2A0204 Tupadly B Č. Janovice 01.09. od 17:00 SO 4:1
2018215A2A0205 Vlkaneč Bílé Podolí B 01.09. od 10:15 SO 4:1
2018215A2A0206 Sázava B Sedlec B 01.09. od 17:00 SO 3:1
2018215A2A0207 Zbýšov Kácov 01.09. od 17:00 SO 0:5

3. kolo - 8. a 9. září 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A0301 Kácov Miskovice 08.09. od 17:00 SO 14:0
2018215A2A0302 Sedlec B Zbýšov 09.09. od 17:00 NE 0:1 pk
2018215A2A0303 Bílé Podolí B Sázava B 09.09. od 17:00 NE 5:2
2018215A2A0304 Č. Janovice Vlkaneč 09.09. od 17:00 NE 0:1
2018215A2A0305 Malín B Tupadly B 09.09. od 17:00 NE 1:3
2018215A2A0306 Záboří n. L. Kluky 08.09. od 17:00 SO 2:0
2018215A2A0307 Rataje n. S. Horušice 08.09. od 17:00 SO 5:0

4. kolo - 15. a 16. září 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A0401 Miskovice Horušice 15.09. od 16:30 NE 2:0
2018215A2A0402 Kluky Rataje n. S. 16.09. od 16:30 NE 0:2
2018215A2A0403 Tupadly B Záboří n. L. 15.09. od 16:30 SO 2:1
2018215A2A0404 Vlkaneč Malín B 24.11. od 13:30 SO 3:4
2018215A2A0405 Sázava B Č. Janovice 16.09. od 16:30 NE 4:2
2018215A2A0406 Zbýšov Bílé Podolí B 16.09. od 16:30 NE 3:4
2018215A2A0407 Kácov Sedlec B 15.09. od 16:30 SO 6:0

5. kolo - 22. a 23. září 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A0501 Sedlec B Miskovice 23.09. od 16:30 NE 2:1
2018215A2A0502 Bílé Podolí B Kácov 22.09. od 16:30 SO 2:9
2018215A2A0503 Č. Janovice Zbýšov 22.09. od 16:30 SO 0:2
2018215A2A0504 Malín B Sázava B 23.09. od 16:30 NE 3:1
2018215A2A0505 Záboří n. L. Vlkaneč 22.09. od 16:30 SO 5:3
2018215A2A0506 Rataje n. S. Tupadly B 22.09. od 16:30 SO 5:2
2018215A2A0507 Horušice Kluky 23.09. od 16:30 NE 2:1 pk

6. kolo - 29. a 30. září 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A0601 Miskovice Kluky 30.09. od 16:00 NE 2:1 pk
2018215A2A0602 Tupadly B Horušice 30.09. od 16:00 NE 5:1
2018215A2A0603 Vlkaneč Rataje n. S. 29.09. od 16:00 SO 7:1
2018215A2A0604 Sázava B Záboří n. L. 30.09. od 16:00 NE 1:5
2018215A2A0605 Zbýšov Malín B 29.09. od 16:00 SO 3:2
2018215A2A0606 Kácov Č. Janovice 29.09. od 16:00 SO 9:0
2018215A2A0607 Sedlec B Bílé Podolí B 30.09. od 16:00 NE 1:4

7. kolo - 6. a 7. října 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A0701 Bílé Podolí B Miskovice 06.10. od 16:00 SO 3:0
2018215A2A0702 Č. Janovice Sedlec B 06.10. od 16:00 SO 4:2
2018215A2A0703 Malín B Kácov 07.10. od 16:00 NE 0:5
2018215A2A0704 Záboří n. L. Zbýšov 06.10. od 16:00 SO 2:3
2018215A2A0705 Rataje n. S. Sázava B 07.10. od 16:00 NE 4:3 pk
2018215A2A0706 Horušice Vlkaneč 06.10. od 16:00 SO 1:0
2018215A2A0707 Kluky Tupadly B 06.10. od 16:00 SO 1:2

8. kolo - 13. a 14. října 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A0801 Miskovice Tupadly B 13.10. od 15:30 SO 2:3 pk
2018215A2A0802 Vlkaneč Kluky 13.10. od 15:30 SO 2:1
2018215A2A0803 Sázava B Horušice 14.10. od 15:30 NE 2:1
2018215A2A0804 Zbýšov Rataje n. S. 14.10. od 15:30 NE 3:2 pk
2018215A2A0805 Kácov Záboří n. L. 13.10. od 15:30 SO 7:1
2018215A2A0806 Sedlec B Malín B 14.10. od 15:30 NE 1:0
2018215A2A0807 Bílé Podolí B Č. Janovice 14.10. od 15:30 NE 7:1

9. kolo - 20. a 21. října 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A0901 Č. Janovice Miskovice 20.10. od 15:30 SO 0:3
2018215A2A0902 Malín B Bílé Podolí B 21.10. od 15:30 NE 3:4
2018215A2A0903 Záboří n. L. Sedlec B 20.10. od 15:30 SO 5:2
2018215A2A0904 Rataje n. S. Kácov 20.10. od 15:30 SO 0:1 pk
2018215A2A0905 Horušice Zbýšov 20.10. od 15:30 SO 0:3
2018215A2A0906 Kluky Sázava B 20.10. od 12:15 SO 2:1
2018215A2A0907 Tupadly B Vlkaneč 20.10. od 15:30 SO 3:2 pk

10. kolo - 27. a 28. října 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A1001 Miskovice Vlkaneč 27.10. od 14:30 SO 4:3
2018215A2A1002 Sázava B Tupadly B 27.10. od 14:30 SO 9:1
2018215A2A1003 Zbýšov Kluky 27.10. od 10:15 SO 4:2
2018215A2A1004 Kácov Horušice 27.10. od 14:30 SO 11:0
2018215A2A1005 Sedlec B Rataje n. S. 28.10. od 14:30 NE 1:4
2018215A2A1006 Bílé Podolí B Záboří n. L. 27.10. od 14:30 SO 4:3 pk
2018215A2A1007 Č. Janovice Malín B 27.10. od 14:30 SO 3:0

11. kolo - 3. a 4. listopadu 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A1101 Malín B Miskovice 04.11. od 14:00 NE 1:3
2018215A2A1102 Záboří n. L. Č. Janovice 03.11. od 14:00 SO 7:2
2018215A2A1103 Rataje n. S. Bílé Podolí B 04.11. od 14:00 NE 5:1
2018215A2A1104 Horušice Sedlec B 03.11. od 14:00 SO 1:3
2018215A2A1105 Kluky Kácov 03.11. od 14:00 SO 1:2
2018215A2A1106 Tupadly B Zbýšov 03.11. od 14:00 SO 3:4
2018215A2A1107 Vlkaneč Sázava B 03.11. od 14:00 SO 1:3

12. kolo - 10. a 11. listopadu 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A1201 Miskovice Sázava B 11.11. od 14:00 NE 5:2
2018215A2A1202 Zbýšov Vlkaneč 10.11. od 14:00 SO 5:2
2018215A2A1203 Kácov Tupadly B 10.11. od 14:00 SO 9:1
2018215A2A1204 Sedlec B Kluky 11.11. od 14:00 NE 3:1
2018215A2A1205 Bílé Podolí B Horušice 10.11. od 14:00 SO 5:2
2018215A2A1206 Č. Janovice Rataje n. S. 11.11. od 14:00 NE 0:7
2018215A2A1207 Malín B Záboří n. L. 11.11. od 14:00 NE 3:2 pk

13. kolo - 17. a 18. listopadu 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A1301 Záboří n. L. Miskovice 17.11. od 13:30 SO 2:1
2018215A2A1302 Rataje n. S. Malín B 17.11. od 13:30 SO 4:1
2018215A2A1303 Horušice Č. Janovice 17.11. od 13:30 SO 0:5
2018215A2A1304 Kluky Bílé Podolí B 17.03. od 15:00 NE 1:2
2018215A2A1305 Tupadly B Sedlec B 17.11. od 13:30 SO 2:3
2018215A2A1306 Vlkaneč Kácov 17.11. od 13:30 SO 0:7
2018215A2A1307 Sázava B Zbýšov 17.11. od 13:30 SO 5:1

14. kolo - 23. a 24. března 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A1401 Miskovice Zbýšov 23.03. od 15:00 SO 0:1 pk
2018215A2A1402 Sázava B Kácov 24.03. od 15:00 NE 0:5
2018215A2A1403 Vlkaneč Sedlec B 23.03. od 15:00 SO 4:1
2016215A2A1404 Tupadly B Bílé Podolí B 23.03. od 15:00 SO 3:2
2018215A2A1405 Kluky Č. Janovice 23.03. od 15:00 SO 2:1
2018215A2A1406 Horušice Malín B 24.03. od 15:00 NE nehráno
2018215A2A1407 Rataje n. S. Záboří n. l. 23.03. od 15:00 SO 1:4

15. kolo - 30. a 31. března 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A1501 Rataje n. S. Miskovice 30.03. od 15:00 SO 7:1
2018215A2A1502 Záboří n. L. Horušice 30.03. od 15:00 SO 10:0
2018215A2A1503 Malín B Kluky 31.03. od 15:00 NE nehráno
2018215A2A1504 Č. Janovice Tupadly B 30.03. od 15:00 SO 2:0
2018215A2A1505 Bílé Podolí B Vlkaneč 30.03. od 15:00 SO 5:6 pk
2018215A2A1506 Sedlec B Sázava B 31.03. od 15:00 NE 3:2 pk
2018215A2A1507 Kácov Zbýšov 30.03. od 15:00 SO 3:0

16. kolo - 6. a 7. dubna 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A1601 Miskovice Kácov 06.04. od 16:30 SO 1:3
2018215A2A1602 Zbýšov Sedlec B 07.04. od 16:30 NE 4:3 pk
2018215A2A1603 Sázava B Bílé Podolí B 07.04. od 16:30 NE 2:1
2018215A2A1604 Vlkaneč Č. Janovice 07.04. od 16:30 NE 2:3 pk
2018215A2A1605 Tupadly B Malín B 06.04. od 16:30 SO nehráno
2018215A2A1606 Kluky Záboří n. L. 06.04. od 16:30 SO 1:0 pk
2018215A2A1607 Horušice Rataje n. S. 06.04. od 16:30 SO 1:2

17. kolo - 13. a 14. dubna 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A1701 Horušice Miskovice 13.04. od 16:30 SO 1:0
2018215A2A1702 Rataje n. S. Kluky 13.04. od 16:30 SO 2:3 pk
2018215A2A1703 Záboří n. L. Tupadly B 13.04. od 14:00 SO 4:2
2018215A2A1704 Malín B Vlkaneč 14.04. od 16:30 NE nehráno
2018215A2A1705 Č. Janovice Sázava B 14.04. od 15:00 NE 1:0
2018215A2A1706 Bílé Podolí B Zbýšov 14.04. od 16:30 NE 3:2
2018215A2A1707 Sedlec B Kácov 14.04. od 15:00 NE 2:5

18. kolo - 20. a 21. dubna 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A1801 Miskovice Sedlec B 21.04. od 17:00 NE 2:3
2018215A2A1802 Kácov Bílé Podolí B 20.04. od 10:15 SO 10:0
2018215A2A1803 Zbýšov Č. Janovice 20.04. od 17:00 SO 3:2
2018215A2A1804 Sázava B Malín B 20.04. od 17:00 SO nehráno
2018215A2A1805 Vlkaneč Záboří n. L. 20.04. od 17:00 SO 2:7
2018215A2A1806 Tupadly B Rataje n. S. 20.04. od 17:00 SO 2:3
2018215A2A1807 Kluky Horušice 20.04. od 17:00 SO 4:1

19. kolo - 27. a 28. dubna 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A1901 Kluky Miskovice 27.04. od 17:00 SO 3:0
2018215A2A1902 Horušice Tupadly B 27.04. od 17:00 SO 2:4
2018215A2A1903 Rataje n. S. Vlkaneč 27.04. od 17:00 SO 4:1
2018215A2A1904 Záboří n. L. Sázava B 27.04. od 17:00 SO 3:0 kont.
2018215A2A1905 Malín B Zbýšov 28.04. od 17:00 NE nehráno
2018215A2A1906 Č. Janovice Kácov 27.04. od 15:00 SO 0:8
2018215A2A1907 Bílé Podolí B Sedlec B 28.04. od 17:00 NE 4:1

20. kolo - 4. a 5. května 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A2001 Miskovice Bílé Podolí B 05.05. od 17:00 NE 2:3
2018215A2A2002 Sedlec B Č. Janovice 05.05. od 17:00 NE 2:1 pk
2018215A2A2003 Kácov Malín B 04.05. od 17:00 SO nehráno
2018215A2A2004 Zbýšov Záboří n. L. 04.05. od 17:00 SO 3:1
2018215A2A2005 Sázava B Rataje n. S. 04.05. od 17:00 SO 2:3
2018215A2A2006 Vlkaneč Horušice 04.05. od 17:00 SO 4:1
2018215A2A2007 Tupadly B Kluky 04.05. od 17:00 SO 3:1

21. kolo - 11. a 12. května 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A2101 Tupadly B Miskovice 11.05. od 17:00 SO 0:2
2018215A2A2102 Kluky Vlkaneč 11.05. od 17:00 SO 4:0
2018215A2A2103 Horušice Sázava B 11.05. od 17:00 NE 3:2
2018215A2A2104 Rataje n. S. Zbýšov 11.05. od 17:00 SO 2:1
2018215A2A2105 Záboří n. L. Kácov 11.05. od 17:00 SO 1:4
2018215A2A2106 Malín B Sedlec B 12.05. od 17:00 NE nehráno
2018215A2A2107 Č. Janovice Bílé Podolí B 12.05. od 17:00 NE 1:2 pk

22. kolo - 18. a 19. května 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A2201 Miskovice Č. Janovice 18.05. od 17:00 SO 3:0
2018215A2A2202 Bílé Podolí B Malín B 19.05. od 17:00 NE nehráno
2018215A2A2203 Sedlec B Záboří n. L. 19.05. od 17:00 NE 6:4
2018215A2A2204 Kácov Rataje n. S. 18.05. od 17:00 SO 4:1
2018215A2A2205 Zbýšov Horušice 18.05. od 17:00 SO 8:0
2018215A2A2206 Sázava B Kluky 18.05. od 17:00 SO 2:1 pk
2018215A2A2207 Vlkaneč Tupadly B 18.05. od 17:00 SO 5:3

23. kolo - 25. a 26. května 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A2301 Vlkaneč Miskovice 26.05. od 17:00 NE 7:2
2018215A2A2302 Tupadly B Sázava B 25.05. od 17:00 SO 4:0
2018215A2A2303 Kluky Zbýšov 26.05. od 17:00 NE 4:3
2018215A2A2304 Horušice Kácov 25.05. od 17:00 SO 0:3 kont.
2018215A2A2305 Rataje n. S. Sedlec B 26.05. od 17:00 NE 2:1 pk
2018215A2A2306 Záboří n. L. Bílé Podolí B 26.05. od 17:00 NE 3:2
2018215A2A2307 Malín B Č. Janovice 25.05. od 17:00 NE nehráno

24. kolo - 1. a 2. června 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A2401 Miskovice Malín B 02.06. od 17:00 NE nehráno
2018215A2A2402 Č. Janovice Záboří n. L. 01.06. od 17:00 SO 1:2
2018215A2A2403 Bílé Podolí B Rataje n. S. 02.06. od 17:00 NE 5:1
2018215A2A2404 Sedlec B Horušice 02.06. od 17:00 NE 13:1
2018215A2A2405 Kácov Kluky 01.06. od 17:00 SO 5:2
2018215A2A2406 Zbýšov Tupadly B 01.06. od 17:00 NE 0:1
2018215A2A2407 Sázava B Vlkaneč 02.06. od 17:00 NE 0:1

25. kolo - 8. a 9. června 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A2501 Sázava B Miskovice 08.06. od 17:00 SO 0:1 pk
2018215A2A2502 Vlkaneč Zbýšov 09.06. od 17:00 NE 3:2
2018215A2A2503 Tupadly B Kácov 08.06. od 17:00 SO 2:6
2018215A2A2504 Kluky Sedlec B 09.06. od 17:00 NE 2:0
2018215A2A2505 Horušice Bílé Podolí B 09.06. od 17:00 NE 2:3
2018215A2A2506 Rataje n. S. Č. Janovice 08.06. od 16:00 SO 7:3
2018215A2A2507 Záboří n. L. Malín B 09.06. od 17:00 NE nehráno

26. kolo - 15. a 16. června 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215A2A2601 Miskovice Záboří n. L. 15.06. od 17:00 SO 1:3
2018215A2A2602 Malín B Rataje n. S. 15.06. od 16:30 SO nehráno
2018215A2A2603 Č. Janovice Horušice 15.06. od 17:00 SO 5:0
2018215A2A2604 Bílé Podolí B Kluky 15.06. od 10:00 SO 0:1
2018215A2A2605 Sedlec B Tupadly B 16.06. od 17:00 NE 1:3
2018215A2A2606 Kácov Vlkaneč 15.06. od 17:00 SO 9:0
2018215A2A2607 Zbýšov Sázava B 15.06. od 14:30 SO 3:0 kont.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář