Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů ml. žáků

15. 8. 2018

Rozpis mistrovských zápasů základní části okresního přeboru mladších žáků v sezoně 2018/2019:

2. kolo - 1. a 2. září 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215F1A0201 Zruč n. S. Ledeč n. S. 02.09. od 12:00 NE 7:5
2018215F1A0202 Vrdy Suchdol 02.09. od 14:30 NE 1:1
2018215F1A0203 Sázava Malín 02.09. od 10:30 NE 1:10
2018215F1A0204 Tupadly Č. Janovice 01.09. od 10:15 SO 3:3
2018215F1A0205 U. Janovice Chotusice 02.09. od 10:30 NE 8:0
2018215F1A0207 Zásmuky Kutná Hora B 02.09. od 10:30 NE 6:3

3. kolo - 8. a 9. září 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215F1A0301 Kutná Hora B Zruč n. S. 09.09. od 13:00 NE 1:2
2018215F1A0303 Chotusice G. Jeníkov 08.09. od 10:30 SO 0:2
2018215F1A0304 Č. Janovice U. Janovice 08.09. od 14:30 SO 0:6
2018215F1A0305 Malín Tupadly 09.09. od 14:30 NE 7:1
2018215F1A0306 Suchdol Sázava 09.09. od 14:30 NE 11:2
2018215F1A0307 Ledeč n. S. Vrdy 11.09. od 17:00 NE 5:3

4. kolo - 15. a 16. září 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215F1A0401 Zruč n. S. Vrdy 16.09. od 12:00 NE 10:0
2018215F1A0402 Sázava Ledeč n. S. 15.09. od 13:30 SO 1:11
2018215F1A0403 Tupadly Suchdol 15.09. od 10:15 SO 1:4
2018215F1A0404 U. Janovice Malín 16.09. od 10:30 NE 3:3
2018215F1A0405 G. Jeníkov Č. Janovice 16.09. od 14:00 NE 14:0
2018215F1A0406 Zásmuky Chotusice 16.09. od 10:30 NE 4:2

5. kolo - 22. a 23. září 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215F1A0502 Chotusice Kutná Hora B 23.09. od 10:30 NE 1:0
2018215F1A0503 Č. Janovice Zásmuky 22.09. od 14:00 SO 0:10
2018215F1A0504 Malín G. Jeníkov 23.09. od 14:00 NE 1:4
2018215F1A0505 Suchdol U. Janovice 23.09. od 14:00 NE 1:0
2018215F1A0506 Ledeč n. S. Tupadly 23.09. od 10:00 NE 5:1
2018215F1A0507 Vrdy Sázava 23.09. od 13:00 NE 9:1

6. kolo - 29. a 30. září 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215F1A0601 Zruč n. S. Sázava 30.09. od 11:00 NE 2:0
2018215F1A0602 Tupadly Vrdy 25.09. od 17:00 ÚT 3:7
2018215F1A0603 U. Janovice Ledeč n. S. 30.09. od 10:30 NE 4:2
2018215F1A0604 G. Jeníkov Suchdol 11.10. od 17:00 ČT 8:4
2018215F1A0605 Zásmuky Malín 30.09. od 10:30 NE 3:0
2018215F1A0606 Kutná Hora B Č. Janovice 30.09. od 10:30 NE 6:1

7. kolo - 6. a 7. října 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215F1A0701 Chotusice Zruč n. S. 06.10. od 10:30 SO 2:4
2018215F1A0703 Malín Kutná Hora B 07.10. od 13:30 NE 2:8
2018215F1A0704 Suchdol Zásmuky 06.10. od 13:30 SO 1:0
2018215F1A0705 Ledeč n. S. G. Jeníkov 07.10. od 10:00 NE 4:8
2018215F1A0706 Vrdy U. Janovice 07.10. od 13:30 NE 1:4
2018215F1A0707 Sázava Tupadly 07.10. od 10:30 NE 5:4

8. kolo - 13. a 14. října 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215F1A0801 Zruč n. S. Tupadly 14.10. od 10:30 NE 12:0
2018215F1A0802 U. Janovice Sázava 14.10. od 10:30 NE 6:3
2018215F1A0803 G. Jeníkov Vrdy 14.10. od 10:30 NE 12:2
2018215F1A0804 Zásmuky Ledeč n. S. 14.10. od 10:30 NE 5:1
2018215F1A0805 Kutná Hora B Suchdol 16.10. od 17:30 ÚT 5:0
2018215F1A0807 Chotusice Č. Janovice 13.10. od 10:30 SO 7:0

9. kolo - 20. a 21. října 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215F1A0901 Č. Janovice Zruč n. S. 20.10. od 13:00 SO 2:5
2018215F1A0902 Malín Chotusice 21.10. od 13:00 NE 5:3
2018215F1A0904 Ledeč n. S. Kutná Hora B 21.10. od 10:00 NE 3:7
2018215F1A0905 Vrdy Zásmuky 21.10. od 13:00 NE 0:5
2018215F1A0906 Sázava G. Jeníkov 21.10. od 10:30 NE 1:9
2018215F1A0907 Tupadly U. Janovice 20.10. od 13:00 SO 1:8

10. kolo - 27. a 28. října 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215F1A1001 Zruč n. S. U. Janovice 02.11. od 15:30 5:1
2018215F1A1002 G. Jeníkov Tupadly 27.10. od 10:30 SO 8:1
2018215F1A1003 Zásmuky Sázava 08.11. od 15:45 ČT 7:0
2018215F1A1004 Kutná Hora B Vrdy 28.10. od 10:30 NE 2:2
2018215F1A1006 Chotusice Suchdol 27.10. od 10:30 SO nehráno
2018215F1A1007 Č. Janovice Malín 27.10. od 12:00 SO 1:12

1. kolo - 3. a 4. listopadu 2018
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215F1A0101 Zásmuky Zruč n. S. 04.11. od 10:30 NE 1:4
2018215F1A0102 Kutná Hora B G. Jeníkov 06.11. od 18:00 ÚT 2:3
2018215F1A0104 Chotusice Tupadly 03.11. od 10:30 SO 4:4
2018215F1A0105 Č. Janovice Sázava 03.11. od 10:30 SO 3:1
2018215F1A0106 Malín Vrdy 04.11. od 11:30 NE 4:0
2018215F1A0107 Suchdol Ledeč n. S. 04.11. od 11:30 NE 2:1

12. kolo - 6. a 7. dubna 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215F1A1201 Zruč n. S. G. Jeníkov 07.04. od 12:00 NE 3:3
2018215F1A1202 Zásmuky U. Janovice 07.04. od 10:30 NE 4:6
2018215F1A1203 Kutná Hora B Tupadly 07.04. od 10:30 NE 8:0
2018215F1A1205 Chotusice Vrdy 09.04. od 18:00 ÚT 0:3
2018215F1A1206 Č. Janovice Ledeč n. S. 06.04. od 10:00 SO 2:4
2018215F1A1207 Malín Suchdol 07.04. od 14:00 NE 5:3

13. kolo - 13. a 14. dubna 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215F1A1301 Suchdol Zruč n. S. 14.04. od 14:00 NE 3:4
2018215F1A1302 Ledeč n. S. Malín 14.04. od 10:00 NE 3:3
2018215F1A1303 Vrdy Č. Janovice 16.04. od 18:00 ÚT 12:0
2018215F1A1304 Sázava Chotusice 13.04. od 10:30 SO 2:4
2018215F1A1306 U. Janovice Kutná Hora B 14.04. od 13:30 NE 5:3
2018215F1A1307 G. Jeníkov Zásmuky 14.04. od 10:30 NE 5:4

11. kolo - 20. a 21. dubna 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215F1A1101 Malín Zruč n. S. 21.04. od 14:30 NE 2:5
2018215F1A1102 Suchdol Č. Janovice 18.04. od 18:00 ČT 4:1
2018215F1A1103 Ledeč n. S. Chotusice 21.04. od 10:00 NE 5:7
2018215F1A1105 Sázava Kutná Hora B 21.04. od 10:30 NE 4:7
2018215F1A1106 Tupadly Zásmuky 20.04. od 10:15 SO 0:6
2018215F1A1107 U. Janovice G. Jeníkov 20.04. od 13:30 SO 5:4


Rozpis mistrovských zápasů finálové části okresního přeboru mladších žáků, skupina B v sezoně 2018/2019:

1. kolo - 27. a 28. dubna 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215F2B0101 Vrdy Tupadly 02.05. od 17:30 ČT 3:0
2018215F2B0102 Ledeč n. S. Sázava 28.04. od 10:00 NE 12:3
2018215F2B0103 Chotusice Č. Janovice 27.04. od 10:30 SO 9:0

2. kolo - 4. a 5. května 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215F2B0201 Tupadly Č. Janovice 04.05. od 10:15 SO 2:0
2018215F2B0202 Sázava Chotusice 05.05. od 13:00 NE 0:3
2018215F2B0203 Vrdy Ledeč n. S. 05.05. od 14:30 NE 5:0

3. kolo - 11. a 12. května 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215F2B0301 Ledeč n. S. Tupadly 12.05. od 10:00 NE 11:1
2018215F2B0302 Č. Janovice Sázava 11.05. od 14:30 SO 0:6
2018215F2B0303 Chotusice Vrdy 21.05. od 18:00 ÚT 4:2

4. kolo - 18. a 19. května 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215F2B0401 Tupadly Sázava 17.05. od 17:30 4:5
2018215F2B0402 Vrdy Č. Janovice 05.06. od 18:00 ST 7:2
2018215F2B0403 Ledeč n. S. Chotusice 19.05. od 10:00 NE 4:2

5. kolo - 25. a 26. května 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2018215F2B0501 Chotusice Tupadly 28.05. od 18:00 ÚT 6:1
2018215F2B0502 Č. Janovice Ledeč n. S. 25.05. od 14:30 SO 0:5
2018215F2B0503 Sázava Vrdy 26.05. od 10:30 NE 0:7
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář