Sto let Československé republiky oslavily výhrou Miskovice

20. 10. 2018

Červené Janovice i Miskovice se v uplynulých zápasech potýkaly hlavně se špatnou docházkou hráčů, avšak ve vzájemném duelu měla obě mužstva k dispozici základní jedenáctku a alespoň jednoho náhradníka.

9. kolo
sobota 20. října 2018 od 15.30 hodin
Červené Janovice – Miskovice 0:3 (0:1)

Mistrovské utkání Červené Janovice - Miskovice 0:3 (0:1). Foto: Pavla HájkováPrvní poločas utkání, které se v Červených Janovicích stalo součástí programu oslav stého výročí vzniku Československa, byl hodně vyrovnaný, ale branka do šatny poslala do výsledkové i psychické výhody hosty. Ti po změně stran působili herně lépe a také toho dokázali dvakrát gólově využít. To janovický tým zůstal na nule, protože v útoku vypadal dost bezradně.

A jedna perlička na závěr: i přes početní nevýhodu se Miskovicím povedl husarský kousek, když ve čtvrtém kole třetí třídy i v devíti lidech porazily doma Horušice 2:0. A to ještě navíc od 75. minuty dohrávaly utkání jen v osmi, protože kvůli zranění odstoupil J. Chvála. Hosté byli od 65. minuty kvůli vyloučení v deseti.

Branky: 44. J. Šimoníček, 66. O. Štěpán, 89. A. Hrba. Rozhodčí: M. Klobása (Kolín).

Č. Janovice: M. Dlouhý - L. Hájek, R. Vavřina, P. Pallendal, J. Zelený - L. Červinka, F. Bříza, J. Víta, Z. Schneiderwind, A. Dlouhý - R. Mutl. Střídal: J. Polzer. Mužstvo vedl: R. Vavřina.

Příští zápas: Č. Janovice - Malín B (sobota 27. října od 14.30 hodin).

Další výsledky 9. kola III. třídy: Kluky - Sázava B 2:1, Záboří n. L. - Sedlec B 5:2, Rataje n. S. - Kácov 0:1 pk, Horušice - Zbýšov 0:3, Tupadly B - Vlkaneč 3:2 pk, Malín B - Bílé Podolí B 3:4. (lh)