Zbýšov vydržel s aktivitou déle a mohl se na konci radovat

22. 9. 2018

Do pořádné krize zabředli fotbalisté Červených Janovic. Ani v pátém kole třetí třídy proti Zbýšovu se jim nepovedlo bodovat a navíc je příští týden čeká cesta do Kácova, který soupeřům naděluje pět a více gólů.

5. kolo
sobota 22. září 2018 od 16.30 hodin
Červené Janovice – Zbýšov 0:2 (0:0)

Mistrovské utkání Červené Janovice - Zbýšov 0:2 (0:0). Foto: Pavla HájkováPrávě střelecká produktivita dělá červenojanovickému mužstvu velké problémy. A protože podobně na tom byl v první polovině zápasu také Zbýšov, tak ke změně výsledku do poločasové přestávky nedošlo. I když nutno podotknout, že hosté měli před sebou těžkou překážku v podobě brankáře M. Dlouhého.

Zatímco Zbýšov pokračoval v aktivitě i po změně stran, domácí tým očividně polevil. A záhy se to projevilo po dorážce M. Šemíka v 59. minutě na skóre. Přestože fotbalisté Červených Janovic měli na nějakou odpověď stále dost času, o nějakém tlaku z jejich strany se nedalo hovořit. Naopak, v 90. minutě vstřelil vítěznou pojistku V. Junek.

Červené Janovice tak na třetí pokus doma nejen že nevyhrály, ale ani neskórovaly. Něco přiučit by se mohly za týden v Kácově, který při stejném počtu zápasů před vlastními fanoušky nadělil soupeřům celkem osmadvacet gólů! Ve dvou venkovních utkáních pak přidal dalších čtrnáct.

Branky: 59. M. Šemík, 90. V. Junek. Rozhodčí: T. Volenec (Vlkaneč).

Č. Janovice: M. Dlouhý - L. Hájek, V. Bouma, J. Červinka, J. Zelený - M. Liberský, D. Dvořák, T. Menšík, L. Menšík, R. Vavřina - Z. Schneiderwind. Střídali: P. Pallendal, A. Dlouhý. Mužstvo vedl: R. Vavřina.

Příští zápas: Kácov - Č. Janovice (sobota 29. září od 16.00 hodin).

Další výsledky 5. kola III. třídy: Bílé Podolí B - Kácov 2:9, Záboří n. L. - Vlkaneč 5:3, Rataje n. S. - Tupadly B 5:2, Sedlec B - Miskovice 2:1, Malín B - Sázava B 3:1, Horušice - Kluky 2:1 pk. (lh)