Jdi na obsah Jdi na menu
 


Janovická trefovačka, nový herní prvek na klubovém webu

13. 8. 2012

Janovická trefovačka. Foto: Luboš HájekPříznivci drobného hazardu z řad fotbalistů, fanoušků a sympatizantů Sokola Červené Janovice si od sezony 2012/2013 přicházejí na své i na klubovém webu, a sice po vzoru Tipligy čtenářů Kutnohorského deníku.

V Janovické trefovačce jde o to, aby soutěžící správně natipoval co největší možný počet z deseti vybraných fotbalových utkání, které se objeví na tiketu pro dané kolo. Tipovat se může pouze: 1 - výhra domácích, 0 - remíza, nebo 2 - výhra hostů (vše v normální hrací době). Tikety s dvojtipy budou brány jako chybné a nebudou započítány.

Za každý správně uhodnutý zápas získá tipující dva body, za špatně natipované utkání o jeden bod přijde. Za celý tiket tak můžete nahrát až dvacet bodů, ale také minus deset, když neuhodnete ani jeden zápas. Pokud se některý z vybraných zápasů neodehraje, nedohraje či odehraje již před víkendem, získávají za něj všichni tipující hráči nula bodů.

Celá soutěž bude mít celkem šestadvacet kol. Tipuje se od srpna do června, tedy v celém průběhu okresní fotbalové sezony. Nový účastník se do hry může zapojit kdykoliv bez vstupního poplatku a vzhledem k tomu, že je v každém kole v sázce až třicetibodový rozdíl, má stále velkou šanci na úspěch i po dodatečném přihlášení se.

Do Janovické trefovačky lze vstoupit nejlépe prostřednictvím formuláře ZDE, nebo elektronické pošty, e-mailová adresa zní: trefovacka@cervene-janovice-fotbal.cz. Kromě tipů pro aktuální kolo je vždy nutné uvést jméno, příjmení, bydliště a přezdívku (nick), pod kterou budou výsledky zveřejňovány.

Uzávěrka e-mailové tipování je vždy v sobotu v poledne, tedy ve 12.00 hodin.

Vzhledem k tomu, že tipovacího klání se mohou zúčastnit i červenojanovičtí fotbalisté, nebudou jejich zápasy nikdy na kuponu!

Borci, kteří po odehraných 26 kolech získají největší počet bodů, se mohou těšit na něco dobrého na kuráž a další ceny! (lh)

Formulář s vybranými zápasy pro aktuální kolo a pořadí hráčů najdete ZDE.

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář