Jdi na obsah Jdi na menu
 


Desetihodinové šichty na Pukma Cupu se FC Ňuňas nezalekl

30. 7. 2016

Pukma Cup 2016 - 1. místo: FC Ňuňas. Foto: Jana VyčítalováHodně unavení, nicméně velmi šťastní! Takové pocity se nechaly vyčíst z tváří všech fotbalistů, kterým se na Pukma Cupu v Červených Janovicích poštěstilo bojovat o medaile. Devatenáctý ročník byl opravdu náročný.

Ještě než začala vyřazovací část populárního turnaje v malé kopané, čítal rozpis šestapadesát odehraných osmnáctiminutových zápasů, celkem jich nakonec bylo čtyřiašedesát. Pořadatelé totiž při účasti šestnácti kolektivů upřednostnili dvě skupiny, aby si mužstva co nejvíce zahrála. „Asi jsme to přehnali,“ měl na mysli především delší hrací dobu jeden z hlavních pořadatelů Radek Vavřina. A ještě že dokonale vyšlo počasí, neboť panovalo takové normální letní počasí bez extrémů.

Desetihodinovou šichtu na zeleném trávníku nejlépe zvládl FC Ňuňas, který po taktickém výkonu nedal ve finále šanci Hokejkám a zaslouženě navázal na triumf z roku 2014. „Stejně jako tehdy se Sbornou jsme i nyní po prohře s Hokejkami ve skupině potvrdili, že dvakrát nás stejný soupeř neporazí,“ podotkl vedoucí mužstva Stanislav Šírl.

Kromě obou finalistů vzbudil velký obdiv také suverénní vítěz základní části. Jako nůž máslem jí překvapivě prošli podceňovaní Buřti, kteří zaznamenali osm výher v řadě, což se na Pukma Cupu ještě nikdy nikomu nepodařilo. O to lépe jim pak šly vstřebat následné dvě porážky - v semifinále s Hokejkami a v souboji o bronzové medaile s Players, které takzvaného černého koně turnaje poslaly na čtvrté místo.

Premiéru si odbyla také přivolaná posádka zdravotnické záchranné služby. Ne že by se na Pukma Cupu ještě nestal žádný úraz, ale houkající sanita přispěchala v době tohoto turnaje do sportovního areálu vůbec poprvé. Důvodem bylo nepříjemné krvácející zranění ucha Jaroslava Stonawského z Blankytu, k němuž došlo v utkání s Hokejkami při hlavičkovém souboji s brankářem Miroslavem Potměšilem. Otřesený fotbalista se podrobil chirurgickému zákroku i preventivnímu vyšetření hlavy v čáslavské nemocnici, kde si ho za pár hodin vyzvedl spoluhráč Roman Soukup.

Koho desetihodinový maraton v malé kopané přece jen fyzicky úplně neodrovnal, mohl si přímo na místě užít tradiční after party, jež byla téměř do rozednění v režii osvědčené dvojice DJ Cyrda a DJ Ladin z Disco Siera. A že si ji například hráči Katlov City pořádně užili. „Ještě kdybychom ty stejné večerní výkony předvedli i přes den, ale to je na nás moc brzy,“ vtipně poznamenal jeden z nich Jan Švorc.


FC Ňuňas potvrdil, že dvakrát ho stejný soupeř neporazí

Pukma Cup 2016 - 1. místo: FC Ňuňas. Foto: Jana VyčítalováFC Ňuňas se zařadil k pětici týmů (Křesetice A, FC Benešovka, Olympia Kutná Hora, 1. FC Naděje a Sborná), kterým se v dosavadní devatenáctileté historii Pukma Cupu v Červených Janovicích podařilo obhájit turnajové prvenství. V roce 2014 s tímto sázavsko-pražským celkem na nejvyšším stupni vítězů nikdo nepočítal, o dva roky později si už na něj dávali soupeři větší pozor, avšak nebylo to k radosti vedoucího mužstva Stanislava Šírla nic platné.

Jaký primát považujete za vydřenější?
Shodli jsme se na tom, že určitě ten letošní. Odehrálo se víc zápasů a i ty pauzy mezi nimi nebyly nic příjemného. Člověk byl potom dost zalaktátovaný.

Na finálového soupeře jste narazili už ve skupině, kde jste s Hokejkami prohráli 1:3. Nebáli jste se?
I po dvou letech se opakovalo, že dvakrát nás stejný soupeř neporazí.

Navíc jste Hokejky k ničemu nepustili…
Když už jsme se dostali do finále, věděli jsme, že domů neodjedeme s druhým místem. Přijeli jsme pro vítězství a ve finále se zúročila dobrá práce všech kluků.

Nebylo vám osobně líto, že jste rozhodující bitvě přihlížel jen jako náhradník a kouč?
Trochu mně to líto samozřejmě bylo, ale nedá se nic dělat. Už je mi šestatřicet let a ti mladí kluci to musí pomalu převzít za nás. Já už jsem si toho fotbalu užil dost a navíc jsem byl stejně vyšťavený.

Disco club Chechták v Sázavě opět zažije velkolepou oslavu?
Ano, to se nemění. Bylo tady šestnáct týmů, takže každý z nás bude muset koupit šestnáct panáků.

FC Ňuňas to má teď nejlépe rozjeté ve smyslu, že by mohl jako první vyhrát Pukma Cup třikrát. Bude to už za rok?
No… Někteří kluci příští rok skončí s aktivní hráčskou kariérou, tak bychom to v Červených Janovicích chtěli pojmout jako takový rozlučkový turnaj. Potřetí zvítězit by byla moc krásná tečka, protože my asi už víckrát nepřijedeme.

Tak to byste ještě mohl přemluvit k účasti vašeho synovce Radka Šírla, který v dresu Zenitu Petrohrad vyhrál v roce 2008 Pohár UEFA i Superpohár.
To zřejmě zase nevyjde. On nyní hraje ve Zbuzanech, které postoupily do krajského přeboru a kde má platný kontrakt a tím pádem i klubové povinnosti.

Umístění FC Ňuňas na Pukma Cupu - 2016: 1. místo (FC Ňuňas), 2015: 7. místo (FC Ňuňas), 2014: 1. místo (FC Ňuňas), 2013: 16. místo (FC Ňuňas), 2009: 10. místo (FC Ňuňas), 2008: 13. místo (FC Ňuňas), 2007: 14. místo (FC Ňuňas), 2006: 7. místo (FC Ňuňas), 2005: 5. místo (Sázava), 2004: 3. místo (Sázava), 2003: 6. místo (Sázava).


Hokejkám díky finálové porážce zůstala motivace

Pukma Cup 2016 - 2. místo: Hokejky. Foto: Jana VyčítalováUž o tom byla řeč na Pukma Cupu v Červených Janovicích několikrát, Hokejky se zlepšují každým rokem a tento progres platil také tentokrát. Loňskou třetí pozici se jim povedlo zase o něco vyšperkovat, když vybojovaly stříbrné medaile. Finálová porážka s FC Ňuňas sice zamrzela, ale i tak v týmu Lukáše Murase panovala velká spokojenost.

První místo bylo blízko, nemrzí vás, že se ten poslední krok nepovedl už letos?
Samozřejmě nás to zamrzelo, protože jsme si řekli, jestli se ještě někdy dostaneme zase takhle daleko, ale na druhou stranu jsme byli rádi, že jsme si zahráli naše první finále. Každopádně máme motivaci do příštího roku - sejít se a triumf vybojovat.

Za rok tedy zase zkusíte štěstí?
Už jsme o tom mluvili. Sice jsem slyšel pár ohlasů, že se nesejdeme, ale bylo to spíše od partnerek. Myslím si, že mužská část se dohromady dá, i když tým se samozřejmě obměňuje. Například jsme po dřívějších stížnostech některých soupeřů, že Hokejky jsou tvrdé, letos vzali víc fotbalistů, ale stížnosti byly stejně, takže už nevíme co dělat.

Nutno podotknout, že hráčský kádr jste hodně posílili…
Nic jiného nám nezbývalo, protože kluci, kteří jsou těmi stavebními kameny týmu, si budují domy, tak teď nechtěli hrát, a třeba Jan Charvát má zraněné koleno. Museli jsme tedy shánět jinde a oslovili kamarády.

V tom případě se určitě hodilo, že fotbalová Sparta Kutná Hora měla volnou sobotu…
Kdyby kutnohorská Sparta hrála zápas, tak bychom se sešli tak v šesti lidech a určitě bychom druhé místo nevykopali. Zvlášť při tak náročném herním systému.

Poznamenal náročný program turnaje váš výkon ve finále?
My vždycky máme dobrý začátek turnaje, jsme běhaví a nabuzení. S odstupem času se to však z nás vytrácí a tím mizí i důraz a bojovnost, čímž se jako hokejisté vyrovnáváme fotbalovějším soupeřům. Pak nestíháme, což se projevilo právě ve finále s FC Ňuňas, který vyhrál zcela zaslouženě. Ve skupině jsme ho porazili, škoda že naše vzájemné zápasy nedopadly obráceně.

Umístění Hokejek na Pukma Cupu - 2016: 2. místo, 2015: 3. místo, 2014: 5. místo, 2013: 7. místo, 2012: 6. místo, 2011: 8. místo, 2010: 10. místo, 1999: 3. místo.


Players neměli ve skupině smrti příjemné pocity

Pukma Cup 2016 - 3. místo: Players. Foto: Michal PavlíkMožná by tým Players neměl tak šetřit svojí účastí na červenojanovickém Pukma Cupu. Naznačila to statistika: dva starty - dvakrát stupně vítězů. Před třemi roky zacinkaly stříbrné medaile, letos bronzové. U obou úspěchů však byli jen brankář Lukáš Korejtko, obránce Michal Procházka a trenér František Onderka, který v roce 2013 plnil funkci rozhodčího.

Jak hodnotíte letošní vystoupení Players na turnaji?
Po losu to nebyly příjemné pocity, byli jsme totiž ve skupině smrti, ale dopadlo to díky super výkonům všech hráčů parádně. Jsme velmi spokojení.

Váš kolektiv byl složen ze zástupců několika fotbalových týmů. Jak se vám povedlo dát je všechny dohromady?
Na soupisce jsem mohl využít fotbalisty Kluků, Chotusic, Štrampouchu, Tupadel, Nových Dvorů a Kutné Hory. Ve složení nebyl problém, s polovinou jezdím na turnaje delší dobu, ostatní oslovení ihned řekli ano.

Měl jste zálusk ještě na nějaké hráče, kteří nakonec nemohli přijet?
Ano. Ondřej Filipec nemohl z rodinných důvodů, Štefan Auer musel na zápas a Jakub Oliva se omluvil ráno. Proto s námi jel osmnáctiletý Lukáš Tuzar, který po zranění brankáře Lukáše Korejtka dokonce vychytal zápas o třetí místo.

Vzhledem k tomu, že hráči pocházejí z různých klubů, podaří se v dohledné době vůbec dát dohromady nějaký vhodný termín na oslavu?
Oslava určitě bude! To by bylo, aby nebyla!

Jak moc chyběl vyloučený Lukáš Valdman v boji o finále?
Moc, co si budeme povídat. Když vám vypadne stoper, který je i nejlepším střelcem týmu, je to hrozně znát! Nejhorší je, že to vyloučení ve čtvrtfinálovém utkání s 1. FC Naděje bylo vymyšlené.

Jak to vidíte s další účastí Players na Pukma Cupu?
Rádi bychom vylepšili naše umístění, ale pokud bude opět pískat pan rozhodčí Kracík, tak nepřijedeme.

Umístění Players na Pukma Cupu - 2016: 3. místo, 2013: 2. místo.


Buřti slavili osm výher v řadě. Pak už jim došla síla

Pukma Cup 2016 - 4. místo: Buřti. Foto: Jana VyčítalováZa černého koně devatenáctého ročníku Pukma Cupu by se nechali označit Buřti, a sice nejen kvůli barvě dresů. Vždyť asi jen málokdo čekal jejich spanilou jízdu v základní části turnaje, která vyvrcholila osmi výhrami v řadě. Tuto skutečnost velmi pozitivně hodnotil i vedoucí mužstva Lukáš Menšík.

Kde se najednou vzala síla Buřtů, když v minulých ročnících turnaje to výsledkově tak slavné nebylo?
Tenhle rok se sešla dobrá parta, když většina kluků byla z Tupadel a Červených Janovic. V hodně věcech jsme si rozuměli, jak to budeme hrát a tak. Povedlo se to a my jsme moc spokojení.

Byla čtvrtá příčka vaše maximum, nebo jste se viděli i výš, když už vám to tak dobře šlo?
Samozřejmě člověk chce být celý turnaj na bedně, ale čtvrté místo je také hezké. Hlavně jsme vyhráli osm zápasů za sebou, což mám dojem, že se v historii tohoto turnaje ještě nikomu nepovedlo. Jsme na to hrdí a fakt spokojení.

Co se stalo v play-off? Došly síly nebo soupeři si na vás dávali větší pozor?
Hodně sil nás stálo vítězné čtvrtfinále se Skillerz. Pak přišly na řadu Hokejky a těm jsme už fyzicky nestačili, chyběla nám síla. Porvat jsme se chtěli ještě o třetí místo, ale dva rychle inkasované góly nás odrovnaly a šlo to do hajzlu.

Už jste po celkově úspěšném hodnocení spřádali plány na příští rok?
Jsme domluvení, že ve stejné sestavě budeme hrát i za rok. A dokonce bychom se chtěli posílit o velmi kvalitního hráče, který má zkušenosti z vyšší futsalové soutěže v Praze. Jubilejní dvacátý ročník Pukma Cupu bychom rádi rozehráli o první místo.

Umístění Buřtů na Pukma Cupu - 2016: 4. místo, 2015: 10. místo, 2014: 11. místo, 2013: 15. místo, 2012: 11. místo, 2011: 13. místo (tehdy Black Feet), 2010: 21. místo (tehdy Fíkovci), 2009: 21. místo (tehdy Fíkovci), 2008: 16. místo (tehdy Fíkovci).


Nejlepší hráč turnaje: Ta cena patří celému týmu

Nejlepší hráč 19. ročníku Pukma Cupu Roman Alba (FC Ňuňas) s nejlepším brankářem Miroslavem Potměšilem (Hokejky). Foto: Jana VyčítalováNejlepším hráčem turnaje se stal Roman Alba, který se na vítězství FC Ňuňas ve finále proti Hokejkám podílel dvěma góly. Velmi platný pro tým však byl po celý turnaj a jeho výkon nepoznamenalo ani páteční porušení životosprávy.

„Byl jsem trochu na tahu, takže jsem měl výborný základ, ale jinak ta cena patří hlavně všem klukům. Od všech to byla velmi dobře odvedená práce, opravdu super,“ nechal se slyšet Roman Alba. Ten s fotbalem začínal v pražské Spartě, pak působil ve Střešovicích, prošel na zkoušku několika divizními kluby, aby momentálně hájil barvy Čechie Uhříněves.

Ze soupeře v rozhodujícím utkání příliš strach neměl, alespoň to tvrdil několik minut po vítězném mači. „Hokejky už byly unavené. Definitivně odešly, když jsem svým prvním gólem zvyšoval naše vedení na dva nula. Ta branka byla zlomová, pak jsme si s nimi jen hráli,“ řekl Roman Alba.

A jak by popsal své dvě finálové trefy? „V prvním případě mi Maňďas (Lukáš Mandík) krásně pustil míč mezi nohama a mně už ho stačilo jenom uklidit do brány. Před mým druhým gólem už Hokejky ani moc nebránily, tak jsem šel do klasické kombinace se Sávou (Pavel Savko) a následně jsem doklepl balon do prázdné brány,“ přiblížil.

Sotva si Roman Alba se svými spoluhráči s FC Ňuňas vychutnal závěrečný červenojanovický ceremoniál s ohňostrojem, měl samozřejmě v hlavě oslavu vítězství. „Ta bude v Chechtáčku (Disco club Chechták v Sázavě) hodně velká, to asi nedojdu domů a budu spát někde na náměstí,“ usmíval se Roman Alba.


Veselého třetí šampaňské za poslední čtyři roky

Pukma Cup 2016 - vítěz dovednostní soutěže Jan Veselý (1. FC Naděje). Foto: Jana VyčítalováJiž tradičním zpestřením pro hráče i diváky na Pukma Cupu v Červených Janovicích se stal čtrnáctý ročník tipovací soutěže a rovněž střelba míčem na přesnost.

Příznivci drobného hazardu si mohli za desetikorunový vklad zatipovat vítěze turnaje a celkový počet gólů, jenž nejlepší mužstvo vstřelí do sítě soupeřů. Motivaci měli i díky jackpotu z minulého roku ve výši 185 korun, dohromady se hrálo o 375 korun. Jako první zkusil štěstí Jan Švorc z Katlov City, ovšem v případě Blankytu neměl správný odhad.

Výhru bral Milan Boubín z FC Ňuňas, jemuž k tomu stačil jediný zaplacený pokus. Protože však neuhodl přesný počet branek, jimiž jeho vítězný tým postupně zatížil konto protivníků, nerozbil jako jediný úspěšný tipér bank, ale obdržel jen větší polovinu nabízené částky - 190 korun. V jackpotu na příští rok tak opět zbylo 185 korun.

Daleko větší zájem projevili účastníci turnaje o střelbu míčem na plastové láhve zavěšené v šibenicích brány. Z celkem pětasedmdesáti desetikorunových kopů se 'do černého' trefili a láhev šampaňského získali dva borci: Jan Veselý (1. FC Naděje), kterému se to povedlo už potřetí za poslední čtyři roky, a Robert Menšík (Skillerz).


Výsledky, tabulky, statistiky, soupisky, individuální ceny

Na třech hřištích se všechny zápasy odehrály dvakrát devět minut, a sice za dohledu rozhodčích Lubomíra Ledviny z Křesetic, Karla a Vlastimila Kafkových z Kutné Hory a Luďka Kracíka z Vrdů.

V základní sestavě každého maximálně jedenáctičlenného mužstva nastoupili čtyři hráči v poli plus brankář. Za vítězství si týmy připsaly tři body, za remízu jeden a za prohru žádný bod.

Z obou skupin postoupily do vyřazovacích bojů čtyři kolektivy. V případě rovnosti dosažených bodů rozhodl v prvé řadě vzájemný zápas (případně minitabulka), poté rozdíl skóre a větší počet vstřelených branek.

Skupina A: FC Ňuňas - Players 4:0, Skillerz - Všehochuť 9:0, Žabáci - Blankyt 1:1, Ganamos - Hokejky 0:5, FC Ňuňas - Skillerz 4:1, Ganamos - Blankyt 1:7, Žabáci - Všehochuť 7:1, Hokejky - Players 0:0, FC Ňuňas - Žabáci 4:2, Skillerz - Players 1:3, Ganamos - Všehochuť 8:1, Hokejky - Blankyt 4:0, Blankyt - Players 3:2, FC Ňuňas - Ganamos 3:2, Hokejky - Všehochuť 3:1, Skillerz - Žabáci 2:1, FC Ňuňas - Hokejky 1:3, Skillerz - Ganamos 3:0, Blankyt - Všehochuť 8:0, Žabáci - Players 1:4, Všehochuť - Players 1:7, Žabáci - Ganamos 10:4, FC Ňuňas - Blankyt 5:2, Skillerz - Hokejky 2:2, Žabáci - Hokejky 2:3, Skillerz - Blankyt 4:3, Ganamos - Players 0:2, FC Ňuňas - Všehochuť 7:0.

1.
 FC Ňuňas
 6
 0
 1
28:10
18
2.
 Hokejky    
 5
 2
 0
20:6
17
3.
 Players
 4
 1
 2
18:10
13
4.
 Skillerz
 4
 1
 2
22:13
13
5.
 Blankyt
 3
 1
 3
24:17
10
6.  Žabáci  2  1  4 24:19 7
7.  Ganamos  1  0  6 15:31 3
8.  Všehochuť                    0  0  7 4:49 0


Skupina B: Katlov City - FC Psojedy 1:4, Restaurace Na Valech - Schlapeto 1:1, Stavitelství Mutl - 1. FC Naděje 2:2, Draci - Buřti 1:5, Stavitelství Mutl - Schlapeto 3:2, Buřti - FC Psojedy 2:0, Draci - 1. FC Naděje 3:5, Katlov City - Restaurace Na Valech 4:9, Buřti - 1. FC Naděje 3:2, Katlov City - Stavitelství Mutl 5:2, Draci - Schlapeto 1:1, Restaurace Na Valech - FC Psojedy 7:0, Buřti - Schlapeto 4:1, 1. FC Naděje - FC Psojedy 7:0, Restaurace na Valech - Stavitelství Mutl 2:2, Katlov City - Draci 3:3, Stavitelství Mutl - FC Psojedy 3:1, Restaurace Na Valech - Draci 1:1, Katlov City - Buřti 3:6, 1. FC Naděje - Schlapeto 9:0, Restaurace Na Valech - Buřti 2:6, Schlapeto - FC Psojedy 2:5, Stavitelství Mutl - Draci 1:4, Katlov City - 1. FC Naděje 0:4, Draci - FC Psojedy 1:3, Katlov City - Schlapeto 6:5, Stavitelství Mutl - Buřti 0:1, Restaurace Na Valech - 1. FC Naděje 3:2.

1.
 Buřti
 7
 0
 0
27:9
21
2.
 1. FC Naděje
 4
 1
 2
31:11
13
3.
 Restaurace Na Valech
 3
 3
 1
25:16
12
4.
 FC Psojedy
 3
 0
 4
13:22
9
5.
 Stavitelství Mutl
 2
 2
 3
13:17
8
6.  Katlov City  2  1  4 22:33 7
7.  Draci  1  3  3 14:19 6
8.  Schlapeto  0  2  5 11:29 2


Čtvrtfinále: FC Ňuňas - FC Psojedy 4:0, 1. FC Naděje - Players 3:4, Hokejky - Restaurace Na Valech 3:0, Skillerz - Buřti 0:2.

Semifinále: FC Ňuňas - Players 0:0 (na penalty 3:2), Hokejky - Buřti 5:1.

O 3. místo: Players - Buřti 3:2.

Finále: FC Ňuňas - Hokejky 3:1.

Konečné pořadí 19. ročníku: 1. FC Ňuňas, 2. Hokejky, 3. Players, 4. Buřti, 5. 1. FC Naděje, 6. Skillerz, 7. Restaurace Na Valech, 8. FC Psojedy, 9. Blankyt, 10. Stavitelství Mutl, 11. Žabáci, 12. Katlov City, 13. Draci, 14. Ganamos, 15. Schlapeto, 16. Všehochuť.

Sestava medailistů - FC Ňuňas: Jan Řepa, Stanislav Šírl, Roman Kovač, Lukáš Bečka, Roman Alba, Jaroslav Břenda, Vladimír Glos, Milan Boubín, Lukáš Mandík, Pavel Savko. Hokejky: Miroslav Potměšil, Ladislav Janata, Ondřej Šlejtr, Antonín Schwarz, Milan Volný, Lukáš Muras, Bedřich Franc, Robin Vocel, Ondřej Císař. Players: Lukáš Korejtko, Roman Siváček, Vlastislav Smutný, Vnislav Vodička, Martin Svoboda, Lukáš Valdman, Michal Rejthárek, Lukáš Tuzar, Michal Procházka.

Galerie dosavadních vítězů: 1. ročník - Křesetice A (1998), 2. ročník - Křesetice A (1999), 3. ročník - Opatovice I (2000), 4. ročník - FC Benešovka (2001), 5. ročník - FC Benešovka (2002), 6. ročník - Paběnice (2003), 7. ročník - Blankyt (2004), 8. ročník - Dačický 1573 (2005), 9. ročník - Olympia Kutná Hora (2006), 10. ročník - 1. FC Naděje (2007), 11. ročník - Restaurace Na Valech (2008), 12. ročník - Olympia Kutná Hora (2009), 13. ročník - Nové Dvory (2010), 14. ročník - 1. FC Naděje (2011), 15. ročník - Sborná (2012), 16. ročník - Sborná (2013), 17. ročník - FC Ňuňas (2014), 18. ročník - Skillerz (2015), 19. ročník - FC Ňuňas (2016).

V rámci závěrečného ceremoniálu, jenž se uskutečnil několik okamžiků po dohrání dramatického finále, se dočkali ocenění také jednotliví fotbalisté. Cenu pro nejlepšího gólmana získal Miroslav Potměšil (Hokejky). Jako nejlepšího hráče turnaje organizátoři vyhodnotili Romana Albu (FC Ňuňas). Ocenění převzal také nejstarší účastník sportovního klání Antonín Chudoba (Všehochuť - ročník narození 1954). Benjamínkem se stal David Hájek (Stavitelství Mutl - ročník narození 2000).


Poděkování sponzorům

Pukma Cup 2016. Foto: Jana VyčítalováNa přípravě devatenáctého ročníku turnaje v malé kopané se sponzorsky podíleli: Silnice Čáslav, Pivovar Kácov, Agro Podlesí Červené Janovice, Obecní úřad Červené Janovice, Stavitelství Mutl - Červené Janovice, Restaurace U Kamenného domu - Kutná Hora, Hollas Catering - Církvice, Kohap - Opatovice I, Restaurant Pizzerie U Šneka pohodáře - Kutná Hora, Restaurace U Strejčků - Červené Janovice, Less Bohdaneč, Kulturní dům Lorec - Kutná Hora, Pekárna Na náměstí - Zbraslavice, Hostinec U Zlatého lva - Kutná Hora, Marold Oldřich Menšík - Červené Janovice, Kovop - Potěhy, Beppo Pavel Kruliš - Kutná Hora, Hospoda U Datla - Zbraslavice, Restaurace Červené Janovice, Lékárna U Českého lva - Zbraslavice, Restaurace U České koruny - Zbraslavice, Herní portál Grunex.com, Autodoprava Petr Mašín - Červené Janovice, Městské lesy a rybníky Kutná Hora, Kutnohorský deník, Sokol Zbraslavice, Sokol Paběnice, Disco Siera, Petra Kavková, Jiří Ptáčník st., Martin Oberreiter, Jana Vyčítalová.


Dvacáté pokračování bude 29. července 2017

Dvacátý ročník oblíbeného Pukma Cupu v Červených Janovicích se uskuteční opět poslední červencovou sobotu, tentokrát to vychází na 29. července 2017. Přihlášky začnou hlavní organizátoři Luboš Hájek a Radek Vavřina přijímat jako vždy na začátku letních prázdnin. (lh)

Dvě celostránková ohlédnutí z 19. ročníku Pukma Cupu vyšla ve čtvrtek 4. srpna 2016 a v pátek 5. srpna 2016 v tištěném vydání Kutnohorského deníku - na straně 18 a 21.

Fotografie z turnaje najdete v galerii pod článkem, ale také na webu Kutnohorského deníku - ZDE a na zpravodajském serveru Svoboda.info - ZDE.

Fotografie z galerie pod článkem a další turnajové záběry v lepším rozlišení najdete rovněž ZDE.


Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Náhledy fotografií ze složky 2016-07-30 Pukma Cup - 19. ročník

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář