Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kulky zacílily na jubilejní dvacátý Pukma Cup velmi přesně

29. 7. 2017

Pukma Cup 2017 - 1. místo: Kulkabex team. Foto: Pavla HájkováMálokdo si zapamatoval jejich název, a tak se jim začalo vtipně říkat Kulky. Hned první zápas prohrály, druhý remizovaly, ale pak už začaly svištět a právě ony se staly celkovým vítězem Pukma Cupu 2017.

Takto by se dal ve stručnosti napsat příběh Kulkabex teamu, který vyhrál jubilejní dvacátý ročník oblíbeného turnaje v malé kopané v Červených Janovicích. „Tak jsi konečně doma! Hoši, děkuji,“ projevil po triumfu upřímnou radost vedoucí mužstva František Onderka a dodal: „Pukma je nejvíc, něco jako Liga mistrů. Musíme slavit.“

Celodenní klání se za účasti čtrnácti mužstev uskutečnilo v sobotu 29. července na zrekonstruované (narovnané) hrací ploše. A nezačalo zrovna vesele. Jednak bez omluvy nepřijel Kopejtko team s vedoucím Pavlem Čtvrtečkou, pak chvíli nešla elektřina, ale především zavládl ve sportovním areálu smutek nad úmrtím Milana Marušky.

Ten se do historie turnaje zapsal jako kamarád, který ochotně připravoval v lorně výborné kuřecí a vepřové maso. Těšil se na to i letos… Kromě toho se mu častokrát dařilo v doprovodné tipovací soutěži na celkového vítěze.

Symbolická minuta ticha se tedy pojedenácté držela nejen za zakladatele turnaje Romana Adamce, řečeného Pukma, ovšem tentokrát i na památku devětapadesátiletého Milana Marušky, jenž ve čtvrtek 27. července v kutnohorské nemocnici podlehl následkům pracovního úrazu na pile ve Štipoklasech.

Ze sportovního hlediska se turnaj nevymykal minulým ročníkům. Opět do Červených Janovic zavítala řada skvělých fotbalistů, kteří měli jediný cíl - dobře se pobavit a dojít na cestě za prestižním pohárem co nejdál. Pěkné ceny však měli pořadatelé díky štědrým sponzorům připraveny jako vždy pro všechny zúčastněné kolektivy.

Závěrečný slavnostní ceremoniál si neužil zraněný Ladislav Kodeš z týmu Žabáci. Při souboji o míč v utkání s Ganamosem ucítil velkou bolest v pravé achilovce a v šokovém stavu jej posádka zdravotnické záchranné služby musela sanitkou odvézt do čáslavské nemocnice. Po víkendové hospitalizaci byl 'Koudy' propuštěn domů. „Achilovka prasklá není, prý jen natažená. Sádra je dole, stačit by měla nějaká punčocha,“ vzkázal Ladislav Kodeš v pondělí po spoluhráči Miroslavu Sedláčkovi.

Po vyhlášení výsledků s předáním všech cen a pyrotechnickou show pokračovalo dění ve sportovním areálu v Červených Janovicích diskotékou na letním parketu, který byl tanečníky zaplněný až do tří hodin do rána.


Rozhovor s vedoucím Kulkabex teamu Františkem Onderkou:
Kluci se nejdřív museli sehrát. Potom už nás nešlo zastavit

Vedoucí vítězného mužstva Kulkabex team František Onderka. Foto: Luboš HájekTýmovou přípravu na velký turnaj v žádném případě nepodcenil fotbalový nadšenec František Onderka. Po loňském stříbru s Players chtěl letos Pukma Cup v Červených Janovicích vyhrát. Tak moc, že podle svých slov věnoval formování mužstva skoro půl roku. Tentokrát dal dohromady Kulkabex team. A dílo se podařilo!

Jak hodnotíte vystoupení Kulkabex teamu na Pukma Cupu?
První místo se samozřejmě hodnotí krásně! Na začátku bylo stejně jako minulý rok vidět, že se kluci musí sehrát, měli jsme pět nových hráčů. I průběh turnaje byl pro nás úplně stejný jako minulý ročník, po dvou zápasech jeden bod a ve třetím jsme ve druhé minutě prohrávali 0:2. Nakonec jsme to otočili a tím, jako bychom to zlomili. Potom už nás nešlo zastavit.

Výkony kterých hráčů byste vypíchl nejvíce?
Snažili jsme se hrát týmově a to vyšlo dokonale. Ve skupině nás držel hlavně brankář, pak si to vzalo na sebe ofenzivní komando - Valdman, Kubík, Král a zbytek týmu jako neskuteční dříči v defenzívě, prostě paráda!

Jak jste byl letos spokojený s rozhodčími, které jste vloni ještě jako vedoucí mužstva s názvem Players kritizoval?
Řeknu to otevřeně, minule jsem kritizoval jen jednoho rozhodčího, a to jmenovitě, byla to ostuda tohoto skvělého turnaje! Tento ročník se rozhodčí postarali o velmi dobrou kvalitu celého klání. Sledovali jsme i druhou skupinu a nikdo nemůže na rozhodčí nic špatného říct.

Reagoval nějak na úspěch váš sponzor, který propůjčil jméno vašemu celku a dokonce se stal i partnerem Pukma Cupu?
Pro příští ročníky počítá nadále se sponzoringem našeho týmu a rovněž Pukma Cupu, jakožto vynikající fotbalové akce. Sponzorovi šlo zejména o to, aby si hráči turnaj užili. Výhra je krásná nadstavba. Vítězství považuje jako hezkou reklamu firmy od celého Kulkabex teamu.

Jaké byly a budou oslavy?
Zatím to bylo individuální, ale hlavní oslavy teprve proběhnou, za čtrnáct dní budeme slavit v čáslavských Vodrantech. Hodně slavit!


Rozhovor s krajským radním Tomášem Havlíčkem: Pukma Cup? Ideální možnost vidět se aspoň jednou za rok s kamarády

Brankář Stavitelství Mutl a krajský radní Tomáš Havlíček. Foto: Pavla HájkováNení pánem svého volného času, ale každoroční turnaj v malé kopané v Červených Janovicích se Tomáš Havlíček jako brankář Stavitelství Mutl snaží nevynechat. Letos už jen třeba právě proto, aby se podíval, jak dopadla rekonstrukce části fotbalového hřiště, o kterou se z funkce krajského radního za Občanskou demokratickou stranu výrazně zasloužil díky schválené dotaci.

Jak se vám líbí narovnaná hrací plocha?
Je to velký rozdíl oproti tomu, jak vypadalo hřiště před rokem. To převýšení bylo opravdu výrazné… Jakmile tráva ještě zhoustne, bude to zcela odpovídající hřiště pro okresní soutěž. Zároveň se těším, že již příští rok bude možné odehrát Pukma Cup opět na třech hřištích a bude se moci zúčastnit více týmů.

Proč rád jezdíte na Pukma Cup?
Do Červených Janovic jezdím rád obecně. Jsou tam milí lidé a venkovské prostředí mám rád. Na Pukma Cupu potkám vždy pár kamarádů, které jsem neměl možnost celý rok vidět. Navíc Roman Mutl, za jehož tým hraji, je srdcař a vždy vytvoří dobrou partu. Fotbal mám rád, ale bohužel už nemám tolik času, abych se mu mohl aktivně věnovat. Vítám tedy možnost, postavit se do brány alespoň na červenojanovickém turnaji.

Jak vůbec vidíte fotbal na venkově do budoucna?
Tak to je velký otazník. Zrovna jsme se o tom na Pukma Cupu s kamarády bavili. Je skvělé, že tento rok budou v Červených Janovicích žáci, ale mnohde to tak není. Když jsem jezdil za babičkou na vesnici, tak všichni kluci hráli fotbal. Neznal jsem nikoho, kdo by alespoň chvíli nehrál. Doba se hodně změnila, lidé na sebe nemají čas a děti mají spoustu jiných lákadel. Navíc si myslím, že současná pravidla pro přestupy hráčů tomu moc nepomohla. Je sice dobré, že hráče nemůže tým 'držet' a požadovat za něj horentní sumy, ale pro vedení klubů je strašně těžké udržet dlouhodobě potřebný počet hráčů. Každopádně fotbal na venkov patří a byla by škoda, kdyby v budoucnu byla na vesnicích jen opuštěná a zanedbaná hřiště.

Daří se vám skloubit rodinný život, práci v politice a sportovní aktivity?
Je to ještě horší v tom, že politika není mým zaměstnáním. Za prací dojíždím každý den do Prahy a politiku dělám ve svém volném čase. Po krajských volbách jsme se dostali do vedení Středočeského kraje a já jsem předsedou klubu zastupitelů, což znamená mnoho povinností. V týdnu tedy prakticky žádný čas nezbývá. O víkendu se snažím věnovat našim třem dětem. Holky hrají tenis a Lukáš se vrací k hokeji alespoň na rekreační úrovni, tak se s nimi občas na nějaké sportoviště dostanu. Jsem tedy rád za každou volnou chvíli, kdy se mohu nějakému sportu věnovat.

Na Pukma Cup vás přišla podpořit manželka s dětmi. Co říká na vaše aktivity?
Manželka nikdy aktivně nesportovala, ale chápe, že sport k životu potřebuji. Je to úžasná žena, která mě podporuje ve všech mých aktivitách, ať už je to politika, práce nebo sport. Jen díky ní dokáži vše skloubit s rodinným životem a za to jí moc děkuji. Děkuji také za tento rozhovor a rád bych tímto poděkoval všem, kdo se zasloužili o pořádání Pukma Cupu, a doufám, že se uvidíme na dalších ročnících.


Ohlédnutí zástupců jednotlivých týmů za Pukma Cupem

Martin Pacák z VivaSuchdol (vlevo). Foto: Pavla HájkováMartin Pacák, VivaSuchdol, 2. místo: „Skupina byla těžká, vůbec jsme nečekali, že bychom z ní mohli postoupit, natož se dostat až do finále. Po šťastném postupu ze třetího místa ve skupině nám v playoff hrozně moc pomohl David Čižinský. I jako brankář dokázal dát dva důležité góly. Ve finále už nám docházely síly a soupeř byl kvalitní, takže to bylo náročné. Ale Kulkabex team si triumf zasloužil a ještě jednou mu gratuluji.“

Dušan Pipek, Hřebci, 3. místo: „Do Červených Janovic jsme si přijeli hlavně zahrát. Cílem bylo proniknout dál než před čtyřmi a pěti lety, kdy jsme ještě jako Bonus Coitus skončili vždy v osmifinále. Nakonec jsme se dostali až mezi nejlepší čtyřku, takže můžeme být spokojení, nicméně i to semifinále bylo hratelné a mohli jsme na to být ještě líp. Takže na jedné straně radost z urvaného třetího místa, na druhé straně zklamání, že jsme si nezahráli finále. Na turnaji nám ze sestavy vypadl Petr Váňa. Nesedla mu střela a otočil si kotník. Natáhl si vazy a nechtěl riskovat, že si zranění ještě zhorší. Něco podobného se mu stalo už asi dvakrát.“

Aleš Jehlička, FC Rumíci, 4. místo: „Náš výsledek na Pukmu Cupu byl nad očekávání dobrý. Sice jsme tam původně chtěli jet s nějakými ambicemi, ovšem tři nebo čtyři kluci se na to vykašlali. S jedním náhradníkem jsme si moc vyskakovat nemohli, takže jsme ani moc v nějaký úspěch nevěřili. Sedli jsme si ale jako tým a i mně se dařilo. Čtvrté místo bereme, protože v závěru turnaje už nám došly síly.“

Vojtěch Menšík, FC Psojedy, 5. místo: „Když jsme loni skončili na osmém místě, bylo nám jasné, že letos se chceme umístit na lepší pozici. Poučili jsme se a přijeli tentokrát ve větším počtu, což byl určitě první klíč k úspěchu. Ve skupině se nás držela štěstěna a kromě jednoho prohraného zápasu jsme obsadili se čtyřmi výhrami a jednou remízou druhou příčku v tabulce, což pro nás by veliký úspěch. Bohužel ve čtvrtfinále jsme vypadli se Suchdolem, který v playoff prohrál až ve finále. Rozhodně nás po letošním roce můžou všichni považovat za možného kandidáta na vítězství pro příští ročník Pukma Cupu.“

Roman Mutl, Stavitelství Mutl, 6. místo: „Stopku nám vystavil ve vyřazovacích bojích celkový vítěz, jemuž blahopřejeme. Jinak turnaj jsme si moc užili, dobrá nálada nám vydržela po celý den i večer. Pro Stavitelství Mutl to byla již desátá účast na Pukma Cup v řadě, takže bylo co slavit, i kdybychom byli poslední. Tímto bych chtěl poděkovat spoluhráčům a organizátorů a těšíme se na další ročník.“

Ladislav Janata, Hokejky, 7. místo: „Po loňském druhém místu jsme si brousili zuby na zlato, ale neměli jsme tak napěchovanou soupisku. Hodně nám chyběl Béda Franc, který musel s kutnohorskou Spartou na přípravný zápas a za nás nastoupil až v závěru turnaje. Také se nám nedařilo v koncovce, ve čtvrtfinále s FC Rumíci nás vychytal brankář Radek Vokoun. Jak prohlásil náš hrající manažer Lukáš Muras, kdybychom Pukma Cup letos vyhráli, tak už bychom do Červených Janovic příště nejeli, ale takhle to za rok vypadá na další účast.“

Lukáš Menšík, Buřti, 8. místo: „Naše ambice na tento rok byly asi příliš vysoké. Naším cílem bylo alespoň dosáhnout bramborového umístění jako loni. I když jsme posílili mužstvo o dva hráče, tak jsme bohužel těžce bojovali o postup ze základní skupiny. Ve čtvrtfinále nás čekalo utkání s Hřebci, kde byl soupeři uznán gól, který neměl platit, nicméně jsme vyrovnali. Rozhodl penaltový rozstřel, v němž nás Hřebci přestříleli 3:2. Bylo to pro nás zklamání, ale těšíme se na další ročník.“

Martin Špírek, Ganamos, 9. místo: „Turnaj výborný, výsledky horší. Zázemí turnaje bylo perfektní jako každý rok, jen škoda, že se hrálo jen na dvou hřištích. Byla vždy dlouhá pauza mezi zápasy a staří fotbalisti, jako jsem já, se pak už hůř rozhýbávají. Rozhodčí letos super, nebylo o nich vědět, a tak by to mělo byt. Děkujeme pořadatelům za hezký sportovní den, za rok přijedeme rádi zase.“

Robert Menšík, Skillerz, 10. místo: „Z klasické každoroční sestavy našeho týmu se omluvila většina hráčů, ať už z pracovních či jiných důvodů, museli jsme tak zcela obměnit kádr a bohužel se projevila nesehranost. Nedokázali jsme si s tím poradit a především v obranné činnosti jsme dělali hrozné chyby. Nejhorší výsledek Skillerz za celé sedmileté působení na Pukma Cupu.“

Jan Švorc, Katlov City, 11. místo: „K tomuto ročníku jsme přistoupili zodpovědněji než k ročníkům minulým. Chtěli jsme zaútočit mezi top 4, ale trest za odfláknutý předchozí večer přišel v podobě neproměněných šancí. Naše smůla v koncovce nás nepustila ani ze skupiny a museli jsme se spokojit s jedenáctým místem. Večerní zábavu jsme si však už zkušeně pohlídali. Na závěr bych chtěl poděkovat organizátorům za uspořádání turnaje a hráčům za fair-play, čímž uctili památku zesnulého pana Marušky. Fotbal není vše.“

Josef Víta, Žabáci, 12. místo: „Je pravda, že vždycky jsme mívali na Pukma Cupu velké ambice, ale letos jsme to pojali tak nějak volněji. Na rovinu říkám, že na turnaji hráli lepší a mladší týmy, než jsme byli my. Nějaké zápasy jsme prohráli smolně, ale jinak uznávám kvalitu soupeřů. U nás už spíš začíná hlavně platit: zúčastnit se, pobavit se a ve zdraví dohrát.“

Jaroslav Puchoň, Play for fans, 13. místo: „Turnaj se mi líbil, celků bylo hodně a všechny měly kvalitu. Škoda jen, že se náš tým nesešel a od začátku nás bylo akorát. Ještě k tomu v nějakém prvním nebo druhém zápase se nám zranil hráč, a tak jsme hráli zbytek turnaje 3+1. I přesto si myslím, že jsme se snažili hrát kvalitně a turnaj si užít. Nakonec jsme brali předposlední místo s nula body. Škoda, myslím si, že kdybychom měli aspoň jednoho nebo dva hráče na střídaní, mohli jsme určitě skončit v první půlce. Týmy totiž neměly nad námi herní převahu, řekl bych, že v náš neprospěch rozhodla únava a málo hráčů.“

Daniel Sedláček, FC Masters, 14. místo: „Nepovedlo se nám vůbec nic. Absolutně jsme nesplnili, co jsme chtěli hrát, a nic nám nevyšlo. Bohužel nám kvůli odjezdu na dovolenou nedorazili nejlepší hráči, takže jsme nastoupili ve slabší sestavě. Cílové umístění v první polovině celkového pořadí nám zůstalo hodně vzdálené. Každopádně příští rok chceme přijet do Červených Janovic na Pukma Cup znova, tak to snad bude z naší strany lepší výkon.“


Malý zájem dal po patnácti letech sbohem tipovací soutěži

Pukma Cup 2017 - vítězové dovednostních soutěží. Foto: Pavla HájkováJiž tradičním zpestřením pro hráče i diváky na Pukma Cupu v Červených Janovicích se stal patnáctý ročník tipovací soutěže a rovněž střelba míčem na přesnost.

Příznivci drobného hazardu si mohli za desetikorunový vklad zatipovat vítěze turnaje a celkový počet gólů, jenž nejlepší mužstvo vstřelí do sítě soupeřů. Motivaci měli i díky jackpotu z minulého roku ve výši 185 korun, dohromady se hrálo o 275 korun. Jako první zkusil štěstí Roman Blažek ze Stavitelství Mutl, ovšem v případě FC Psojedy neměl správný odhad.

Výhru brala Veronika Čapková, fanynka Kulkabex teamu, které k tomu stačil jediný zaplacený pokus. Protože však neuhodla přesný počet branek, jimiž vítězný tým postupně zatížil konto protivníků, nerozbila jako jediná úspěšná tipérka bank, ale obdržela jen větší polovinu nabízené částky - 140 korun. V jackpotu na příští rok tak opět zbylo 135 korun, ovšem pořadatelé se rozhodli, že toto doprovodné turnajové tipovací klání kvůli malému zájmu zruší.

Daleko větší pozornost věnovali účastníci turnaje o střelbu míčem na plastové láhve zavěšené v šibenicích brány. Z celkem sto devatenácti desetikorunových kopů se 'do černého' trefili a láhev šampaňského získali tři borci: Jakub Kopáček (Ganamos), Jaroslav Vlach (Hřebci) a divák Miloslav Charvát z Červených Janovic.


Výsledky, tabulky, statistiky, soupisky, individuální ceny

Na dvou hřištích se všechny zápasy odehrály dvakrát osm minut, a sice za dohledu rozhodčích Lubomíra Ledviny z Křesetic, Eduarda Herdy z Kutné Hory a Valtera Müllera z Močovic.

V základní sestavě každého maximálně jedenáctičlenného mužstva nastoupili čtyři hráči v poli plus brankář. Za vítězství si týmy připsaly tři body, za remízu jeden a za prohru žádný bod.

Z obou skupin postoupily do vyřazovacích bojů čtyři kolektivy. V případě rovnosti dosažených bodů rozhodl v prvé řadě vzájemný zápas (případně minitabulka), poté rozdíl skóre a větší počet vstřelených branek.

Skupina A: FC Masters - Hřebci 2:6, Stavitelství Mutl - Hokejky 2:1, FC Psojedy - Žabáci 4:1, Ganamos - FC Masters 4:2, Stavitelství Mutl - Hřebci 1:6, FC Psojedy - Hokejky 1:3, FC Masters - Žabáci 2:4, Gamanos - Stavitelství Mutl 1:3, Žabáci - Hokejky 1:3, FC Psojedy - Hřebci 3:2, FC Masters - Stavitelství Mutl 2:5, Ganamos - FC Psojedy 3:7, Žabáci - Hřebci 1:3, FC Masters - FC Psojedy 0:2, Hokejky - Hřebci 0:2, Gamanos - Žabáci 4:2, Stavitelství Mutl - FC Psojedy 2:2, Ganamos - Hokejky 0:1, Stavitelství Mutl - Žabáci 5:3, Ganamos - Hřebci 3:4, FC Masters - Hokejky 0:3.

1.
 Hřebci
 5
 0
 1
23:10
15
2.
FC Psojedy
 4
 1
 1
19:11
13
3.
 Stavitelství Mutl
 4
 1
 1
18:15
13
4.
 Hokejky
 4
 0
 2
11:6 
12
5.
 Ganamos
 2
 0
 4
15:16
6
6.  Žabáci  1  0  5 12:21 3
7.  FC Masters  0  0  6   8:24 0


Skupina B: FC Rumíci - Kulkabex team 3:2, VivaSuchdol - Katlov City 3:0, Buřti - Play for fans 2:1, Skillerz - FC Rumíci 2:3, VivaSuchdol - Kulkabex team 2:2, Buřti - Katlov City 1:1, FC Rumíci - Play for fans 6:2, Skillerz - VivaSuchdol 2:2, Play for fans - Katlov City 1:4, Buřti - Kulkabex team 3:4, FC Rumíci - VivaSuchdol 1:0, Skillerz - Buřti 1:1, Play for fans - Kulkabex team 3:5, FC Rumíci - Buřti 0:3, Katlov - City - Kulkabex team 1:2, Skillerz - Play for fans 5:4, VivaSuchdol - Buřti 2:1, Skillerz - Katlov City 1:1, VivaSuchdol - Play for fans 3:2, Skillerz - Kulkabex team 1:5, FC Rumíci - Katlov City 3:4.

1.
 FC Rumíci
 5
 0
 1
17:12
15
2.
 Kulkabex team
 4
 1
 1
20:13
13
3.
 VivaSuchdol
 3
 2
 1
12:8 
11
4.
 Buřti
 2
 2
 2
11:9 
8
5.
 Skillerz
 1
 3
 2
12:16
6
6.  Katlov City  1  2  3 10:12 5
7.  Play for fans  0  0  6 13:25 0


Čtvrtfinále: Hřebci - Buřti 1:1 (na penalty 3:2), Kulkabex team - Stavitelství Mutl 2:0, VivaSuchdol - FC PSojedy 2:1, Hokejky - FC Rumíci 0:1.

Semifinále: Hřebci - Kulkabex team 1:2, VivaSuchdol - FC Rumíci 1:1 (na penalty 4:3).

O 3. místo: Hřebci - FC Rumíci 4:2.

Finále: Kulkabex team - VivaSuchdol 2:1.

Konečné pořadí 20. ročníku: 1. Kulkabex team, 2. VivaSuchdol, 3. Hřebci, 4. FC Rumíci, 5. FC Psojedy, 6. Stavitelství Mutl, 7. Hokejky, 8. Buřti, 9. Ganamos, 10. Skillerz, 11. Katlov City, 12. Žabáci, 13. Play for fans, 14. FC Masters.

Sestava medailistů - Kulkabex team: Martin Auersvald, Jakub Oliva, Lukáš Valdman, Jiří Kubík, Michal Král, Roman Siváček, Vlastislav Smutný, Michal Procházka, Martin Svoboda, Marek Kubát. VivaSuchdol: David Čižinský, David Laštovka, Petr Dolejš, Jan Herout, Jan Suntych, Jan Zelený, Martin Pacák, Jiří Jelínek, Lukáš Laštovka. Hřebci: Tomáš Výborný, Dušan Pipek, Jan Veselý, Petr Váňa, Jakub Špičák, Lukáš Čáp, Patrik Růžička, Jaroslav Vlach.

Galerie dosavadních vítězů: 1. ročník - Křesetice A (1998), 2. ročník - Křesetice A (1999), 3. ročník - Opatovice I (2000), 4. ročník - FC Benešovka (2001), 5. ročník - FC Benešovka (2002), 6. ročník - Paběnice (2003), 7. ročník - Blankyt (2004), 8. ročník - Dačický 1573 (2005), 9. ročník - Olympia Kutná Hora (2006), 10. ročník - 1. FC Naděje (2007), 11. ročník - Restaurace Na Valech (2008), 12. ročník - Olympia Kutná Hora (2009), 13. ročník - Nové Dvory (2010), 14. ročník - 1. FC Naděje (2011), 15. ročník - Sborná (2012), 16. ročník - Sborná (2013), 17. ročník - FC Ňuňas (2014), 18. ročník - Skillerz (2015), 19. ročník - FC Ňuňas (2016), 20. ročník - Kulkabex team (2017).

V rámci závěrečného ceremoniálu, jenž se uskutečnil několik okamžiků po dohrání dramatického finále, se dočkali ocenění také jednotliví fotbalisté. Cenu pro nejlepšího gólmana získal David Čižinský (VivaSuchdol). Jako nejlepšího hráče turnaje organizátoři vyhodnotili Aleše Jehličku (FC Rumíci). Ocenění převzal také nejstarší účastník sportovního klání Josef Víta (Žabáci - ročník narození 1970). Benjamínkem, který nastoupil a dokonce vstřelil branku, se stal Max Křivohlavý (Stavitelství Mutl - ročník narození 2009). Odměnu za velmi dobrý výkon a čtyři gólové trefy obdržel také další mládežník Filip Moc (Žabáci - ročník narození 2005).


Poděkování sponzorům

Pukma Cup 2017 - trička pro hráče vítězného týmu. Foto: Pavla HájkováNa přípravě dvacátého ročníku turnaje v malé kopané se sponzorsky podíleli: Silnice Čáslav, Pivovar Kácov, Agro Podlesí Červené Janovice, Obecní úřad Červené Janovice, Stavitelství Mutl - Červené Janovice, Betonové ploty Kulkabex - Tupadly, Hollas Catering - Církvice, Kohap - Opatovice I, Herní portál Grunex.com, Restaurant Pizzerie U Šneka pohodáře - Kutná Hora, Restaurace U Strejčků - Červené Janovice, Less Bohdaneč, Kulturní dům Lorec - Kutná Hora, Pekárna Na náměstí - Zbraslavice, Hostinec U Zlatého lva - Kutná Hora, Marold Oldřich Menšík - Červené Janovice, Kovop - Potěhy, Beppo Pavel Kruliš - Kutná Hora, Restaurace Červené Janovice, Lékárna U Českého lva - Zbraslavice, Autodoprava Petr Mašín - Červené Janovice, Městské lesy a rybníky Kutná Hora, Kutnohorský deník, Sokol Paběnice, Disco Siera, Petra Kavková, Jiří Ptáčník st., Martin Oberreiter.


Jednadvacáté pokračování bude 28. července 2018

Dvacátý první ročník oblíbeného Pukma Cupu v Červených Janovicích se uskuteční opět poslední červencovou sobotu, tentokrát to vychází na 28. července 2018. Přihlášky začnou hlavní organizátoři Luboš Hájek a Radek Vavřina přijímat jako vždy na začátku letních prázdnin. (lh)

Fotografie z turnaje najdete v galerii pod článkem, ale také na zpravodajském serveru Svoboda.info - ZDE a na webu Kutnohorského deníku - ZDE.

Fotografie z galerie pod článkem a další turnajové záběry v lepším rozlišení najdete rovněž ZDE.

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Náhledy fotografií ze složky 2017-07-29 Pukma Cup - 20. ročník

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář