Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů IV. třídy

Rozpis mistrovských zápasů IV. třídy, skupina B v sezoně 2020/2021:

2. kolo - 29. a 30. srpna 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2020215A3B0201 Č. Janovice B Suchdol B 29.08. od 17:00 SO 5:8
2020215A3B0202 Kačina Nepoměřice 29.08. od 17:00 SO 4:0
2020215A3B0203 Křesetice B Malešov B 29.08. od 17:00 SO 0:1
2020215A3B0204 Zruč n. S. B Malín B 30.08. od 15:00 NE 4:6
2020215A3B0205 Kaňk B Soběšín 30.08. od 17:00 NE 1:3

3. kolo - 5. a 6. září 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2020215A3B0301 Soběšín Č. Janovice B 06.09. od 16:00 NE 4:2
2020215A3B0302 Malín B Kaňk B 06.09. od 17:00 NE 3:0
2020215A3B0303 Malešov B Zruč n. S. B 06.09. od 17:00 NE 1:0
2020215A3B0304 Nepoměřice Křesetice B 06.09. od 15:00 NE 4:5
2020215A3B0305 Suchdol B Kačina 06.09. od 17:00 NE 4:0

4. kolo - 12. a 13. září 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2020215A3B0401 Č. Janovice B Kačina 12.09. od 10:30 SO 2:3
2020215A3B0402 Křesetice B Suchdol B 12.09. od 16:30 SO 1:5
2020215A3B0403 Zruč n. S. B Nepoměřice 13.09. od 15:00 NE 2:1
2020215A3B0404 Kaňk B Malešov B 13.09. od 16:30 NE 1:3
2020215A3B0405 Soběšín Malín B 13.09. od 16:30 NE 4:3

5. kolo - 19. a 20. září 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2020215A3B0501 Malín B Č. Janovice B 20.09. od 16:00 NE 4:3 pk
2020215A3B0502 Malešov B Soběšín 20.09. od 16:00 NE 6:1
2020215A3B0503 Nepoměřice Kaňk B 20.09. od 15:00 NE 3:5
2020215A3B0504 Suchdol B Zruč n. S. B 20.09. od 16:00 NE 4:1
2020215A3B0505 Kačina Křesetice B 20.09. od 16:00 NE 0:3

6. kolo - 26. a 27. září 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2020215A3B0601 Č. Janovice B Křesetice B 26.09. od 15:30 SO 0:3
2020215A3B0602 Zruč n. S. B Kačina 27.09. od 15:00 NE 1:6
2020215A3B0603 Kaňk B Suchdol B 27.09. od 15:30 NE 1:5
2020215A3B0604 Soběšín Nepoměřice 26.09. od 15:30 SO 6:2
2020215A3B0605 Malín B Malešov B 27.09. od 15:30 NE 6:4

7. kolo - 3. a 4. října 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2020215A3B0701 Malešov B Č. Janovice B 04.10. od 15:00 NE 10:1
2020215A3B0702 Nepoměřice Malín B 31.10. od 14:00 SO ?:?
2020215A3B0703 Suchdol B Soběšín 04.10. od 15:00 NE 3:1
2020215A3B0704 Kačina Kaňk B 03.10. od 15:00 SO 4:3 pk
2020215A3B0705 Křesetice B Zruč n. S. B 04.10. od 15:00 NE 1:3

8. kolo - 10. a 11. října 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2020215A3B0801 Č. Janovice B Zruč n. S. B 10.10. od 15:00 SO 5:7
2020215A3B0802 Kaňk B Křesetice B 11.10. od 15:00 NE 5:2
2020215A3B0803 Soběšín Kačina 11.10. od 15:00 NE 3:0 kont.
2020215A3B0804 Malín B Suchdol B 11.10. od 15:00 NE 1:4
2020215A3B0805 Malešov B Nepoměřice 11.10. od 15:00 NE 5:2

9. kolo - 17. a 18. října 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2020215A3B0901 Nepoměřice Č.Janovice B 18.10. od 14:30 NE ?:?
2020215A3B0902 Suchdol B Malešov B 18.10. od 14:30 NE ?:?
2020215A3B0903 Kačina Malín B 18.10. od 14:30 NE ?:?
2020215A3B0904 Křesetice B Soběšín 18.10. od 14:30 NE ?:?
2020215A3B0905 Zruč n. S. B Kaňk B 18.10. od 14:30 NE ?:?

1. kolo - 24. a 25. října 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2020215A3B0101 Kaňk B Č. Janovice B 25.10. od 14:30 NE ?:?
2020215A3B0102 Soběšín Zruč n. S. B 24.10. od 14:30 SO ?:?
2020215A3B0103 Malín B Křesetice B 25.10. od 14:30 NE ?:?
2020215A3B0104 Malešov B Kačina 25.10. od 14:30 NE ?:?
2020215A3B0105 Nepoměřice Suchdol B 25.10. od 14:30 NE ?:?
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář