Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů žáků U14

Rozpis mistrovských zápasů okresního přeboru žáků U14 v sezoně 2019/2020:

2. kolo - 31. srpna a 1. září 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215F1A0201 Zruč n. S. Čáslav 01.09. od 12:00 NE 3:0 kont.
2019215F1A0203 Močovice Suchdol 04.09. od 17:00 ST 4:5
2019215F1A0204 Nové Dvory Bratčice 01.09. od 14:00 NE 0:13
2019215F1A0205 U. Janovice Kutná Hora B 01.09 od 14:00 NE 6:3
2019215F1A0206 Sázava Kutná Hora C 04.09. od 17:00 ST 4:4
2019215F1A0207 Hlízov Č. Janovice 01.09. od 10:30 NE 1:21

3. kolo - 7. a 8. září 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215F1A0301 Č. Janovice Zruč n. S. 08.09. od 10:00 NE 0:12
2019215F1A0302 Kutná Hora C Hlízov 08.09. od 14:00 NE 21:2
2019215F1A0303 Kutná Hora B Sázava 07.09. od 13:30 SO 7:1
2019215F1A0304 Bratčice U. Janovice 08.09. od 10:30 NE 0:13
2019215F1A0305 Suchdol Nové Dvory 08.09. od 13:00 NE 26:0

1. kolo - 11. září 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215F1A0101 Hlízov Zruč n. S. 11.09. od 17:00 ST 0:23
2019215F1A0102 Č. Janovice Sázava 11.09. od 17:00 ST 7:1
2019215F1A0103 Kutná Hora C U. Janovice 11.09. od 17:00 ST 2:3
2019215F1A0104 Kutná Hora B Nové Dvory 11.09. od 17:00 ST 24:0
2019215F1A0105 Bratčice Močovice 11.09. od 17:00 ST 4:8

4. kolo - 14. a 15. září 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215F1A0402 Močovice Čáslav 15.09. od 14:00 NE 1:6
2019215F1A0404 U. Janovice Suchdol 17.09. od 17:00 ÚT 6:2
2019215F1A0405 Sázava Bratčice 14.09. od 10:30 SO 12:1
2019215F1A0406 Hlízov Kutná Hora B 15.09. od 10:30 NE 0:32
2019215F1A0407 Č. Janovice Kutná Hora C 03.10. od 17:00 ČT 0:3

5. kolo - 21. a 22. září 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215F1A0501 Zruč n. S. Kutná Hora C 22.09. od 14:00 NE 9:0
2019215F1A0502 Kutná Hora B Č. Janovice 22.09. od 13:30 NE 9:0
2019215F1A0503 Bratčice Hlízov 22.09. od 10:30 NE 10:1
2019215F1A0504 Suchdol Sázava 22.09. od 13:00 NE 8:1
2019215F1A0506 Čáslav Nové Dvory 18.09. od 16:30 ST 12:0

13. kolo - 25. září 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215F1A1302 Čáslav Suchdol 25.09. od 16:30 ST 12:0
2019215F1A1304 Močovice Kutná Hora B 25.09. od 16:30 ST 1:3
2019215F1A1305 Nové Dvory Kutná Hora C 30.09. od 17:00 PO 0:18
2019215F1A1306 U. Janovice Č. Janovice 21.10. od 16:30 PO 9:0
2019215F1A1307 Sázava Hlízov 06.10. od 15:00 NE ?:?

6. kolo - 28. a 29. září 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215F1A0601 Zruč n. S. Močovice 27.09. od 17:00 7:3
2019215F1A0603 U. Janovice Čáslav 15.10. od 17:00 ÚT 3:4
2019215F1A0605 Hlízov Suchdol 29.09. od 15:30 NE 0:30
2019215F1A0606 Č. Janovice Bratčice 29.09. od 10:00 NE 12:2
2019215F1A0607 Kutná Hora C Kutná Hora B 29.09. od 14:30 NE 1:1

7. kolo - 5. a 6. října 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215F1A0701 Kutná Hora B Zruč n. S. 06.10. od 13:30 NE 2:7
2019215F1A0702 Bratčice Kutná Hora C 06.10. od 10:30 NE 0:10
2019215F1A0703 Suchdol Č. Janovice 06.10. od 13:00 NE 7:0
2019215F1A0705 Čáslav Sázava 02.10. od 16:30 ST 17:1
2019215F1A0707 Močovice Nové Dvory 06.10. od 14:00 NE 20:0

8. kolo - 12. a 13. října 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215F1A0801 Zruč n. S. Nové Dvory 13.10. od 12:00 NE 23:0
2019215F1A0802 U. Janovice Močovice 12.10. od 11:00 SO 8:1
2019215F1A0804 Hlízov Čáslav 13.10. od 10:30 NE 1:19
2019215F1A0806 Kutná Hora C Suchdol 12.10. od 14:30 SO 3:3
2019215F1A0807 Kutná Hora B Bratčice 13.10. od 10:30 NE 12:4

9. kolo - 19. a 20. října 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215F1A0901 Bratčice Zruč n. S. 20.10. od 10:30 NE 2:13
2019215F1A0902 Suchdol Kutná Hora B 24.10. od 17:00 ČT 3:2
2019215F1A0904 Čáslav Č. Janovice 16.10. od 16:30 ST 16:1
2019215F1A0906 Močovice Sázava 19.10. od 10:30 SO 1:1
2019215F1A0907 Nové Dvory U. Janovice 20.10. od 12:30 NE 0:14

10. kolo - 26. a 27. října 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215F1A1001 Zruč n. S. U. Janovice 27.10. od 12:00 NE 2:0
2019215F1A1002 Sázava Nové Dvory 27.10. od 10:30 NE 13:0
2019215F1A1003 Hlízov Močovice 27.10. od 10:30 NE 0:17
2019215F1A1005 Kutná Hora C Čáslav 26.10. od 10:30 SO 0:9
2019215F1A1007 Bratčice Suchdol 27.10. od 10:30 NE 1:11

11. kolo - 2. a 3. listopadu 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215F1A1101 Suchdol Zruč n. S. 03.11. od 10:30 NE 0:5
2019215F1A1103 Čáslav Kutná Hora B 30.10. od 16:30 ST 10:1
2019215F1A1105 Močovice Č. Janovice 03.11. od 14:00 NE 0:3
2019215F1A1106 Nové Dvory Hlízov 03.11. od 11:00 NE 5:4
2019215F1A1107 U. Janovice Sázava 03.11. od 10:30 NE 3:1

12. kolo - 9. a 10. listopadu 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215F1A1201 Zruč n. S. Sázava 10.11. od 12:00 NE 11:0
2019215F1A1202 Hlízov U. Janovice 10.11. od 10:30 NE 1:15
2019215F1A1203 Č. Janovice Nové Dvory 09.11. od 10:00 SO 15:1
2019215F1A1204 Kutná Hora C Močovice 12.11. od 18:00 ÚT ?:?
2019215F1A1206 Bratčice Čáslav 10.11. od 10:30 NE 0:20
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář