Jdi na obsah Jdi na menu
 


Blamáž odvrátil čtyřmi góly Vavřina, dva dal z pokutového kopu

15. 9. 2010

Ve druhém kole Poháru Okresního fotbalového svazu Kutná Hora jsme přivítali tým ze IV. třídy, a byli tak favoritem utkání. Nepoměřice nás ale v prvním poločase dost zaskočily.

středa 15. září 2010 od 17 hodin
Červené Janovice – Nepoměřice 6:3 (1:2)

Ilustrační foto. Foto: archiv VLPZápas se začal podle očekávaného scénáře a díky penaltové trefě R. Vavřiny jsme se ujali vedení. Pak se však soupeř o dost zlepšil, byl aktivnější a do poločasové přestávky otočil dílčí výsledek ve svůj prospěch.

Naštěstí jsme měli v sestavě střelce R. Vavřinu, který dalšími třemi góly, z toho jeden ze druhého pokutového kopu, měl lví podíl na našem vítězství.

Hrálo se netradičně v pracovní den, a tak jsme opět měli problémy se složením sestavy. V základu nastoupili J. Holoubek, R. Sedláček, J. Červinka či A. Zerzánek.

Branky Č. Janovic: R. Vavřina 4 (2 z penalty), V. Bouma, V. Nováček - O. Linek 2, J. Nouzák. Rozhodčí: P. Dolejš (Rataje n. S.).

Č. Janovice: M. Valenta - J. Holoubek, V. Bouma, R. Sedláček, L. Hájek - J. Červinka, D. Uher, J. Víta, R. Vavřina, J. Hájek - A. Zerzánek. Trenér: A. Chudoba.
 
Příští zápas: Č. Janovice - Církvice (mistrovský; sobota 18. září od 16.30 hodin). (lh)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář