Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po čtyřgólové prohře čtvrté místo v Poháru OFS

Žlutý míč značky Nike bude památkou na naše působení v letošním ročníku Poháru Okresního fotbalového svazu Kutná Hora. Souboj o třetí místo jsme nezvládli.

čtvrtek 9. června 2011 od 17.30 hodin
Červené Janovice – Zruč nad Sázavou B 0:4 (0:2)

Ilustrační foto. Foto: archiv VLPUž od úvodních minut souboje o třetí místo bylo patrné, kdo má větší touhu jít vítězství naproti. Hosté, posíleni o několik hráčů A-mužstva, se předvedli jako technicky kompaktní tým, byli častokrát dříve u míče a uměli si přesně přihrát. A právě toto byla v zápase naše největší slabina, navíc nám tentokrát chyběla i bojovnost.

Zručský brankář moc práce neměl, výjimkou byla střela L. Červinky k tyči v prvním poločase, jeho další pokus ve druhé půli a několik tradičních útočných výpadů R. Vavřiny. Naopak na druhé straně hřiště se musel gólman R. Houdek více ohánět, několikrát svůj tým podržel, ale čtyřem trefám do černého, rozdělených rovnoměrně do obou poločasů, zabránit nemohl.

Osobně si troufám říct, že naše mužstvo bylo poznamenané událostmi na Klukách, nepanovala taková pohoda jako jindy. J. Víta sice dostal v kabině důvěru a na ruku si opět navlékl kapitánskou pásku, ale trenér J. Hájek už na střídačce nebyl. I když jsem s ním ještě situaci neměl čas pořádně rozebrat, u mužstva skončil. Je to podle mě škoda, ovšem na druhou stranu se mu po těch urážkách a sprostých nadávkách, které jistě neunikly ani dalším lidem, nelze divit.

Každopádně dvě kola před koncem sestupem ohrožené sezony se něco takového stát nemělo. Když už nic jiného, tak na střídačce zase bylo ticho. Snad se trenér A. Chudoba polepší, nějaké pokyny na nás na hřiště zakřičí a vybičuje nás k lepším výkonům. Všichni budeme mít příležitost už v neděli 12. června od 17 hodin v Suchdole.

Branky: L. Havrda 2, J. Koudela, T. Louda. Rozhodčí: Z. Linhart (Kolín).

Č. Janovice: R. Houdek - B. Laudát, V. Bouma, J. Laudát, L. Červinka - V. Nováček, J. Hájek, L. Hájek, J. Víta, J. Červinka - R. Vavřina. Střídal: J. Holoubek. Trenér: A. Chudoba. (lh)

Výsledková rekapitulace našeho účinkování v Poháru Okresního fotbalového svazu Kutná Hora v sezoně 2010/2011:

Červené Janovice - Zruč nad Sázavou 4:0 (1:0)
branky Č. Janovic: R. Vavřina, M. Liberský, J. Víta, A. Zerzánek

Červené Janovice - Nepoměřice 6:3 (1:2)
branky Č. Janovic: R. Vavřina 4, V. Bouma, V. Nováček

Kačina - Červené Janovice 0:2 (0:1)
branky Č. Janovic: R. Vavřina 2

Malešov - Červené Janovice 5:0 (2:0)

Semifinále: Malín - Červené Janovice 9:2 (5:2)
branky Č. Janovic: R. Vavřina, J. Laudát

O 3. místo: Červené Janovice - Zruč nad Sázavou B 0:4 (0:2)

Finále: Malešov - Malín 5:4 pk (2:1)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář