Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohárové semifinále bylo z našeho pohledu na okraji zájmu

25. 5. 2011

Pro nás v dost nevhodnou dobu se odehrálo semifinále Poháru Okresního fotbalového svazu Kutná Hora. Před sebou jsme totiž měli důležitý mistrovský souboj s Chotusicemi.

středa 25. května 2011 od 17.30 hodin
Malín - Červené Janovice 9:2 (5:2)

Ilustrační foto. Foto: archiv VLPUpřímně řečeno, už před zápasem jsme byli vlastně bez šancí, protože proti nám nastoupilo přední mužstvo tabulky okresního přeboru, navíc prakticky v kompletní sestavě, zatímco my jsme byli rádi, že se nás sešlo jedenáct.

A podle toho také vypadal průběh utkání. Jasně lepší domácí měli neustálou převahu a bylo jen otázkou, kolik obdržíme branek. Ta první přišla hned po pěti minutách. V konečném účtování to desítka naštěstí nebyla.

Pro nás pozitivní bylo, že jsme dokázali dát dvě branky - R. Vavřinou a J. Laudátem, dohráli jsme bez vyloučení a bez zranění. Aspoň můžeme říct, že jsme nechtěli odkrýt všechny naše trumfy předsedovi OFS Kutná Hora a Sokola Chotusice Dušanu Roubíčkovi, který byl po celou dobu mezi diváky.

Branky: M. Janoušek 3, L. Kraus 2, V. Melša 2, P. Štoček, M. Vala - R. Vavřina, J. Laudát. Rozhodčí: M. Semirád (Malín).

Č. Janovice: R. Houdek - L. Červinka, V. Bouma, J. Laudát, D. Uher - V. Nováček, L. Hájek, J. Červinka, J. Víta, J. Holoubek - R. Vavřina. V 65. minutě šel do brány A. Chudoba a do pole R. Houdek místo V. Nováčka. Trenér: A. Chudoba.

Pohodový zápas máme za sebou a teď nás čeká boj s Chotusicemi - v sobotu 28. května od 17 hodin. Jistě tady nemusím psát, o co jde a že nesmíme prohrát... A bez patřičné bojovnosti a jisté dávky štěstí to nepůjde. Tak se na to dobře vyspěme a bojujme jeden za druhého! (lh)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář