Jdi na obsah Jdi na menu
 


Základní jedenáctka byla kompletní až po Zajíčkově příjezdu

17. 11. 2010

Pohárové utkání s Malešovem jako by symbolizovalo větší část fotbalového kalendářního roku 2010, a sice to, že jsme se nescházeli v dostatečném počtu. Tentokrát to byla opravdu bída.

středa 17. listopadu 2010 od 14 hodin
Malešov – Červené Janovice 5:0 (2:0)

Ilustrační foto. Foto: archiv VLPS trenérem A. Chudobou, který nastoupil v bráně, nás bylo deset, a po půlhodině hry doplnil základní jedenáctku M. Zajíček, jemuž volal R. Vavřina z kabiny.

I domácí mužstvo hrající okresní přebor mělo problémy se sestavou, ale přece jenom ji měli o dost lepší než my, především J. Špitálník znamenal neustále nebezpečí.

Snažili jsme se co nejdéle držet bezbrankový výsledek, ale bylo jen otázkou času, kdy poprvé inkasujeme. To se stalo po půl hodině, kdy rozhodčí Z. Linhart odpískal po kontaktu J. Holoubka s protihráčem penaltu.

Ve zbývajícím čase jsme sice dvakrát nastřelili břevno, ale Malešov odpověděl dalšími čtyřmi góly.

Aby Malešov postoupil do jarních pohárových bojů, potřeboval vyhrát, naopak my jsme poprvé v poháru po výhrách nad Zručí nad Sázavou, Nepoměřicemi a Kačinou ztratili body a skončili v tabulce jedné ze dvou skupin na druhém místě právě za Malešovem. Na jaře bychom tak měli hrát semifinále s vítězem druhé skupiny, kterým byl Malín, další tým z okresního přeboru.

Duelu v Malešově přihlížel i J. Hájek, který by se od nového roku měl stát novým trenérem a vést mužstvo společně s A. Chudobou. To se prakticky dohodlo už při minulém mistrovském utkání s paběnickou rezervou.

Branky: D. Klečák 2, J. Špitálník, L. Lupínek, T. Lupínek. Rozhodčí: Z. Linhart (Kolín).

Č. Janovice: A. Chudoba - L. Hájek, R. Vavřina, T. Filip, D. Uher - J. Červinka, J. Víta, M. Zajíček, J. Hájek, J. Holoubek - R. Houdek. Trenér: A. Chudoba.

Příští zápas: Kaňk B - Č. Janovice (přátelský; sobota 26. února od 15 hodin). (lh)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář