Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soupeř měl problémy se vůbec sejít, ale nevyužili jsme toho

12. 3. 2011

S tím, co by nás také třeba mohlo brzy potkat, jsme se seznámili v přípravném utkání v Hlízově. Tamní mužstvo nám ukázalo, jaké poměry panují v "pralese".

sobota 12. března 2011 od 15 hodin
Hlízov - Červené Janovice 1:1 (0:0)

Ilustrační foto. Foto: archiv VLPSoupeř měl problémy se vůbec sejít, proto začal utkání v devíti, a kompletní byl až zhruba po patnácti minutách. Dvojnásobnou přesilovku jsme ale nevyužili, ba dokonce jsme vážněji neohrozili domácího brankáře. A ani ve zbývajícím čase prvního poločasu to nebylo lepší.

Také po přestávce jsme sice měli více ze hry, ale finální přihrávka chyběla, a tak hlízovští hráči stále častěji hrozili rychlými brejky, ovšem J. Laudát dobře zastínil jejich nejlepšího střelce. Přesto jsme inkasovali, když brankář A. Chudoba vzal vinu na sebe.

Ovšem ani ve třetím přípravném utkání jsme neodešli poraženi, protože se o vyrovnání postaral J. Hájek ml., a to ještě V. Bouma neproměnil velkou příležitost, když v samostatném úniku přeloboval brankáře, ale i jeho svatyni.

Jak to chodí v "pralesní lize", ukázali domácí v závěru zápasu, kdy po několika sporných verdiktech rozhodčího J. Šandy neudrželi nervy na uzdě a předvedli v krátkém časovém sledu čtyři velmi nevybíravé a hlavně zbytečné fauly.

Pak už byl každý rád, že utkání skončilo, takže vlastně už takový klasický obrázek našich zápasů v Hlízově. Jediné, co soupeři nešlo vytknout, byl výborně připravený terén.

Branka Č. Janovic: J. Hájek ml. Rozhodčí: J. Šanda (Č. Janovice).

Č. Janovice: M. Valenta (46. A. Chudoba) - T. Filip, V. Bouma, J. Laudát, B. Laudát ml. - J. Holoubek, J. Hájek ml., J. Víta, L. Hájek - J. Červinka, R. Vavřina. Hokejově střídal R. Houdek. Trenéři: J. Hájek st., A. Chudoba.

Generálku před prvním jarním mistrovským utkáním ve Vrdech sehrajeme v neděli 20. března od 10 hodin na kutnohorské umělé trávě v Lorci. (lh)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář