Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chotusicím se "pomsta" za pád do čtvrté třídy povedla

19. 2. 2012
Srovnání kvality po podzimu nejhoršího týmu III. třídy a jednoho z předních celků IV. třídy nabídlo přípravné utkání, které se odehrálo na čáslavském hřišti s umělou trávou. A rozdíl byl markantní! 
 
neděle 19. února 2012 od 18 hodin
Chotusice – Červené Janovice 4:0 (1:0)
 
Ilustrační foto: Foto: archiv VLPSérii přípravných zápasů jsme začali v neděli 19. února za umělého osvětlení velmi špatně, i když první poločas to vůbec nenaznačoval. V něm přiblížila Chotusicím výhru zamýšlená malešovská posila J. Špitálník tečovanou střelou k tyči.
 
Vyrovnání bylo na spadnutí, ale síť za zády Mil. Hubáčka se nerozvlnila. Asi nejblíže tomu měl J. Víta, kterému ideální palebnou pozici připravil L. Hájek, a ještě předtím se v dobrém světle předvedl T. Dvořák po centru J. Hájka. A to ještě již jmenovaní střelci T. Dvořák a J. Víta nastřelili z jiných akcí břevno.
 
Zatímco v první půli byl fotbal v podání obou mužstev poměrně kvalitní a dalo se na něj dívat, po přestávce nestál za nic. Tedy do poloviny druhého poločasu, kdy dokázaly zabrat Chotusice a odevzdaného protivníka, který se vlivem špatné fyzické kondice nemohl dostat zpátky do tempa, zostudily dalšími třemi góly. Ty "vyhnaly" z brány M. Valentu, a tak ho mezi tyčemi zastoupil R. Houdek.
 
Ve druhém dějství jsme byli opravdu marní a chotusickou bránu ohrozil prakticky jen T. Dvořák, jehož podobně jako J. Vítu v první půli vyzval ke skórování L. Hájek. Čisté konto si však soupeř v pohodě udržel až do závěrečného hvizdu hlavního rozhodčího.
 
Ovšem ještě než se tak stalo, pustili se nesmyslně do sebe kvůli vzájemnému vyřizování faulů B. Laudát a J. Špitálník. Naštěstí všichni ostatní hráči na hřišti pochopili, že tohle se nedělá, a už vůbec ne v přátelském duelu, a tak oba „kohouty“ dostali od sebe a usměrnili do patřičných mezí.
 
Velké rozčarování na červenojanovické střídačce prožíval nový trenér P. Kruliš. Jak sdělil v kabině, přísnější měřítko snesli jenom D. Uher a J. Víta, všichni ostatní jej svým výkonem zklamali. Postrádal především disciplínu při plnění taktických úkolů, nelíbila se mu hra útočné dvojice ani záložní řady. „Obrana pak byla přetížená a neměla čas si odpočinout,“ vysvětlil svoje tvrzení. „Tímto způsobem spadnete dřív, než jarní část sezony vůbec začne,“ upozornil své svěřence před pravděpodobným účinkováním v nejnižší fotbalové soutěži.
 
Nutno připomenout, že Chotusice v sezoně 2010/2011 sestoupily právě na náš účet do čtvrté třídy, ale v tomto zápase jasně ukázaly, že v současné době jsou fotbalově o pořádný kus dál!

Branky: J. Štencl 2, J. Špitálník, L. Müller. Rozhodčí: L. Kracík (Vrdy).

Č. Janovice: M. Valenta (R. Houdek) - L. Červinka, V. Bouma, D. Uher, T. Filip - J. Laudát, J. Červinka, J. Víta, B. Laudát - J. Hájek, L. Hájek. Hokejově střídali: T. Dvořák, J. Holoubek. Trenér: P. Kruliš.

Nastoupit nemohl F. Zoufalý, kterýsi na konci pracovního týdne zlomil ruku a bude mít pět týdnů sádru.

Příští zápas: Paběnice - Č. Janovice (sobota 25. února od 15 hodin na hřišti s umělou trávou Sokolák v Kutné Hoře). (lh)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

BEST software for captcha breaking!

(MashaAdubs, 12. 12. 2017 19:16)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.