Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mladí hráči předvedli svoje kvality, zápas vyšel T. Dvořákovi

14. 8. 2011
Po turnaji v Ostředku na Benešovsku, kde jsme minulou sobotu obsadili "pěkné" poslední čtvrté místo, jsme za dusného počasí odehráli v rámci letní přípravy utkání s kombinovaným týmem Křesetic, spíše s rezervou.

neděle 14. srpna 2011 od 17 hodin
Červené Janovice – Křesetice 6:1 (4:1)

Ilustrační foto. Foto: archiv VLPA podle toho také vypadal herní projev. Od úvodních minut jsme byli lepším týmem a dokázali jsme to zúročit střelecky. Už do poločasové přestávky jsme si vytvořili dostatečný náskok, který se nám ve druhé půli ještě podařilo navýšit.

Daleko více než výsledek mě osobně potěšila skutečnost, že jsme se sešli v dostatečném počtu a hlavně, že se do týmu zapojili mladí hráči, kteří podali velmi dobrý výkon. Jen tak dál!
 
Pochvalu zaslouží opravdu všichni, ale jmenovat musím T. „Kuře“ Dvořáka, který nejen mě svým výkonem velmi mile překvapil!

Branky: R. Vavřina 3, L. Hájek, J. Víta, J. Švorc - D. Bláha. Rozhodčí: J. Šanda (Č. Janovice).
 
Č. Janovice: M. Valenta - J. Holoubek, V. Bouma, J. Laudát, B. Laudát - J. Hájek, L. Hájek, J. Víta, F. Zoufalý - R. Vavřina, L. Menšík. Hokejově střídali: T. Dvořák, D. Dvořák, J. Švorc, D. Uher. Mužstvo vedl: R. Vavřina. (lh)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tornado, earchquakes?! No, it is XEvil.

(MashaAdubs, 12. 12. 2017 21:52)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.